Jump to content

Ръководство за работа с Windows Movie Maker


Препоръчан пост

  • Отговори 243
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Меню Video -> Fast recompress. Отново меню Video -> Compression..., избираш си желания кодек и си го настройваш както искаш. Предполагам, че в случая аудиото се копира 1:1, така че не му обръщам внимание.
Link to comment
Сподели другаде

Здрасти отново :bye: ... значи имам едно въпросче... с VirtualDub от един филм си отрязах няколко клипчета, като всяко е към 15 или 19 секунди, после пак с VirtualDub ги направих на едно, смисъл ги вързах и станаха като едно клипче ... после си отворих Windows Movie Maker, като исках да добавя вече готовото клипче към друго и да сложа музика и ефекти ... но след като го добавих не знам защо, но това готовото клипче се раздели на няколко, като някои от сцените се повтарят :faint: :crosseyes1: ... ако някой има някаква идея защо става така, моля нека ми помогне мн ще съм благодарна :)
Link to comment
Сподели другаде

еми раздели се така сякаш съм добавила няколко клипчета, а не едно. Значи цялото клипче ми беше към 7 мин.,което клипче е направено от други по-малки и значи като добавих това 7 минутното клпиче,което съм го кръстила "2" Widnows Movie Maker ми го раздели на отделни шотове( разделино е така: 2 001, 2 002, 2 003 и тн. чак до 2 039) :blink: :wacko:

PS- sorry за "не знам", но явно не съм натиснала табулацията... всеки може да сгреши. :)

Link to comment
Сподели другаде

Ми отворих си VirtualDub, от там си отрязах няколко сцени от един филм,след като ги отрязах ги добавих заедно всичките и дадох append AVI segment, после като си го пуснах през BSplayera си ми беше като едно клипче и всичко си беше наред..
Link to comment
Сподели другаде

ми аз съм дала естествено и save as avi, смисъл ако не го бях дала нямаше да може да се отвори това клипче от bsplayera.... и за всеки случай пробвах на ново да добавя отделните клипчета и т.н. и пак същото като добавих вече готовото към windows movie makera.... :crosseyes1:
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
еми пробвах всичко на ново, изрязах отделните откъси, сглобих ги,използвах след това save as Avi и пак същата история като ги добавих към windows movie makera.Както и да е, явно проблема не може да се оправи,така че ще си работя така.... мерси все пак за помоща :)
Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...

Не съм изчела всички страници, за което, моля да ме извините. От скоро имам някакви проблеми с програмата- на 8-та снимка/клипче което сложа, директно ме изхвърля от програмата... Отчаях се от всякъде.. Теглих друга версия... Няма и няма... Моля ви, който знае как бих могла да оправя този проблем да ми каже.

Благодаря предварително и съжалявам, ако това е дискутирано преди. :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...