Jump to content

Ръководство за работа с Windows Movie Maker


Препоръчан пост

Моят фотоапарат снима клипове в KLCP.QuickTime а windows movie maker не работи с този формат пробвах с конвертиране но стано мн лошо качествп(пълен боклук) сравнение с оригинала>идея как да го оправа като си купувах апарата въобще не съм мислил за това :crosseyes1:
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 243
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Някой може ли да обясни как да направя текста на една песен заедно с клипа, или без клипа все тая.. да върви текста по песента.. как се постига синхронизацията.. май с Movie Maker-a не може да се направи нещо подобно или ?

Пробвах но, не мога да наглася текста.. а и като пусна песента с Movie Maker-a, тя започва от 20 секунда примерно а в Winamp на 16. Не знам защо така..

Ако някой знае друга програма нека препоръча ;) Мерси

Изостана на задната страница за това го поствам пак.

martin, и аз имам този проблем. искам един клип да го обработя, но е в .мов и пробвах да го конвентирам но се разваля качеството.. пробвай с QuickTime да го конвентираш, и дай настройките на видео на макс.. и се получава що годе близко до оригинала.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Искам да Ви попитам защо не мога да добавя надписи на снимка? :'(

 

Проббвах това което Ванката е написал, но не става...Ще Ви бъда благодарна ако ми помогнете...

Link to comment
Сподели другаде

Здравйте !

Имам проблем с програмата , мисля ,че просто Windowsa ми вече се е скапал и не мисля че може да се поправи. След стартирането й ми излиза "Don`t Send" и няма никакъв шанс дори да вляза в нея ;) . Пробвах и с нова версия ,но уви пак не помогна . Та въпроса ми е има ли подобна на Movie Maker програма която е сравнително лесна за работа ;) . Трябва ми за да направя клип от видео файлове на Fraps . Предложиха ми Adobe Premiere и Sony Vegas Video ,но са прекалено сложни за мен , поне за сега ;) .

Мерси предварително .

Link to comment
Сподели другаде

Искам да Ви попитам защо не мога да добавя надписи на снимка? :'(

 

Проббвах това което Ванката е написал, но не става...Ще Ви бъда благодарна ако ми помогнете...

Би ли била малко по-конкретна?

 

Здравйте !

Имам проблем с програмата , мисля ,че просто Windowsa ми вече се е скапал и не мисля че може да се поправи. След стартирането й ми излиза "Don`t Send" и няма никакъв шанс дори да вляза в нея ;) . Пробвах и с нова версия ,но уви пак не помогна . Та въпроса ми е има ли подобна на Movie Maker програма която е сравнително лесна за работа ;) . Трябва ми за да направя клип от видео файлове на Fraps . Предложиха ми Adobe Premiere и Sony Vegas Video ,но са прекалено сложни за мен , поне за сега ;) .

Мерси предварително .

Първо опитай с деинсталация на всички кодеци и пакети с кодеци, които имаш. Ако след премахването им Windows Movie Maker се стартира, значи проблемът е в тях.

Link to comment
Сподели другаде

В момента съм с една версия на K-Lite от преди 2-3 месеца . Пробвах с изтриването ,но пак не стана . 10х все пак за помоща ;) .

п.п. Започнах работа с Adobe Premiere , вижда ми се невероятна програма ;) .

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Абе хора имам некав проблем.Като вляза в Movie Maker ми изписва ето това:"The collections file is not valid or is corrupted.A new empty collevtions file has been created." :no: .След като ми излезе аз натискам "OK" и се маха.Като натисна "Import Video" си избирам клипче и ми изписва "C:\VideoConverterOutput\MOV00001_toAVI_1.avi could not be imported." :crosseyes1: натискам "OK" и се маха и не става :punish:

Да сложа клипче. Моля ви помогнете :'(

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте, днес, благодарение на указанията, успях да направя първото си клипче. Имам обаче един въпрос. Възможно ли е с Windows Movie Maker да се правят клипчета с изрязани сцени и как точно става изрязването?

 

ПП: Съжалявам, ако вече сте говорили за това, мисля че прегледах всички отговори, но не намерих отговор на въпроса си. :lookaround:

Link to comment
Сподели другаде

А аз нямам необходимите кодеци.. откъде мога да си ги изтегля плс кажете ми :)

Отваряш заглавната страница на SoftVisia - http://softvisia.com и горе вдясно в полето за търсене пишеш "k-lite" (без кавичките) и изтегляш желаната версия. Също така имаме още доста пакети с кодеци, които можеш да намериш като разгледаш нашия каталог ;)

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...