Jump to content

Ръководство за работа с Windows Movie Maker


Препоръчан пост

  • Отговори 243
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

При това положение предполагам, че с преинсталация на видео драйверите проблемът би трябвало да изчезне. Каква е видео картата?

 

Сърдечно благодаря, Night_Raven :bravo:

Всичко е ОК :OK:

Сайта е невероятен, а вие сте супер! Благодаря, че ви има! :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

здравейте аз пък имам следният проблем направих клипчето и когато трябва да го съхраня ми показва етотози гаден мръсен долнопробен надпис

 

Посетете любимата ми страница

Link to comment
Сподели другаде

здравейте аз пък имам следният проблем направих клипчето и когато трябва да го съхраня ми показва етотози гаден мръсен долнопробен надпис

 

Посетете любимата ми страница

С други думи ти казва следното

1) Провери дали файовете, от които правиш филмчето са още налични

2) Провери дали зададената папка, където трябва да бъде запаметено клипчето, съществува

3) Провери дали имаш достатъчно свободно място на твърдия диск

Link to comment
Сподели другаде

С други думи ти казва следното

1) Провери дали файовете, от които правиш филмчето са още налични

2) Провери дали зададената папка, където трябва да бъде запаметено клипчето, съществува

3) Провери дали имаш достатъчно свободно място на твърдия диск

Имам всичко и пак неще :crazygirl2: аман изгледах всички клипове как се работи с мови макера и пак неще

сменям директориите единия път в Ц,Е, и пак неще с различни снимки го правя и пка неще и неше

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
Здравейте,аз съм нова тук и страшно ви се възхищавам,колко познания имате относно компютрите.Имам един проблем, на който силно се надявам да можете да ми помогнете.Изчетох всичко дотук и видях,че беше задаван вече такъв въпрос,но не ми стана много ясен отговора.И така направих си клипче със снимки и музика с Movie Maker което записах като Avi файл с големина 1.02 GB.От сумати време се опитвам да го запиша на DVD диск,за да мога да го гледам на DVD-то вкъщи и нищо не се получава,не ми разчита диска.А DVD-то чете доста формати.Моля ви,ако някой може да ми помогне ще бъда страшно благодарна,тъй като това клипче е със снимки на сина ми,който е на 3 месеца и искам да подаря един диск на свекърва ми за 50-тия и рожден ден.
Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...