Jump to content

Ръководство за работа с Windows Movie Maker


Препоръчан пост

Напълно сигурно ли е, че "нареждаш" WMV файлове в Windows Movie Maker? Какъв пакет с кодеци имаш инсталиран може да се разбере от контролния панел, откъдето се премахват програми. Трябва да го има там сред останалите програми. Въпросът е дали ще го познаеш, ако го видиш.
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 243
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

  • 7 months later...
Аз съм с Windows 7 и Movie Maker-а се различава от този в показаното ръководство. Може ли да ми обясните как да работя с програмата, защото нито мога да отрежа, нито да съединя клип и не мога да го запиша в друг формат освен .WLMP.
Link to comment
Сподели другаде

Аз съм с Windows 7 и Movie Maker-а се различава от този в показаното ръководство. Може ли да ми обясните как да работя с програмата, защото нито мога да отрежа, нито да съединя клип и не мога да го запиша в друг формат освен .WLMP.

ЕТО подробно обяснение !

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря, но не ми върши работа. Нито е показано как се съединяват клипове, нито как се записват в друг формат.

Разгледай по-внимателно,показано е абсолютно всичко необходимо за редактиране,съединяване,добавяне на музика,изрязване и още много екстри! http://explore.live....os-videos-using Movie Maker на седмицата дава много повече възможности за сглобяване и поддържа почти всички формати за обработка.А колкото до изходния файл/готовия филм/ той по подразбиране излиза в стандартния формат на Уиндоус,ако искаш да го конвертираш в друг формат,трябва да използваш друга програма.

http://www.picvalley.net/u/2270/10344498512074631551326792897F1l1sInvgBD12KuWp09i.JPG

Link to comment
Сподели другаде

  • 6 months later...

Здравейте всички!

Искам да помоля някой, който знае да ми препоръча програмка, подобна на Windows Movie Maker с която да мога да добавям надписи, субтитри към музикални клипчета, както и да правя такива със снимки, които аз искам да използвам, но да е с по-големи възможности откъм ефекти... Интересува ме конкретно да мога да правя по-интересни и атрактивни субтитри към музикални клипчета. Windows Movie Maker е малко постен в това отношение, а гледам че има невероятно направени клипчета и ми се иска и аз да мога да подобря качеството на своите. Ще бъда много благодарен, ако някой ми препоръча нещо и страхотно изкарване на оставащите летни дни на всички!::)))

Link to comment
Сподели другаде

  • 8 months later...

 

k0st4din  благодаря ти много, но не това ми трябва.

 

Питам дали има опция  докато тече един клип върху него да се покаже една снимка, но в същото време клипът да продължава да се вижда. И ако не може, има ли друга безплатна програма, която прави това нещо.

 

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...