Jump to content

Ръководство за работа с Windows Movie Maker


Препоръчан пост

Ами и картинките и музиката са там, дори го пуснах да го прегледам и всичко си е както трябва.Дори картинките и музиката са и на десктопа.Свободно място имам 20GB там където искам да го съхраня.Неразбирам къде е проблема...
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 243
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Предложения:

1) да изтеглиш и инсталираш Windows Media Video 9 VCM (678KB);

2) да изтеглиш и инсталираш Windows Media Encoder 9 Series от тази страница, но за това Windows-ът ти трябва да е валиден/оригинален, защото тегленето изисква валидация;

3) да преинсталираш Windows Movie Maker, за което ще ти е нужен инсталационния диск на Windows:

- Start -> Run -> пишеш C:\WINDOWS\inf -> OK;

- намираш файла moviemk.inf, кликаш върху него с десния бутон и избираш Install;

- ако не успее да намери нужните файлове, ще трябва да ги укажеш ръчно. Ако се появи прозорец Files Needed, кликни Browse, посочи папка I386 в инсталационния диск на Windows, кликни Open (друг вариант е в прозореца Files Needed, в долното поле да напишеш X:\I386, като замениш Х с буквата на твоето оптично устройство) и накрая потвърди местоположението с OK.

- след като приключи копирането, преинсталацията на Windows Movie Maker е завършена.

Link to comment
Сподели другаде

Май няма нужда от преинсталиране,защото пробвах с друго клипче и стана.А дали има значение от снимките,защото в това което не става имам снимки в формат JPEG I GIF и съм сложила и надпис.
Link to comment
Сподели другаде

Ами отново пробвах и пак нищо.А може ли да ми кажете някоя друга подобна програма ,която да става с картинки в формат GIF.Или може ли да изтегля Windows Movie Maker от някой сайт и да си го инсталирам.Ще пречи ли че го имам вече?
Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
Имаш два варианта - единият е чрез самите настройки на програмата, където да зададеш програмата да отваря по подразбиране този тип файлове. В двете програми е на различни места. Другият вариант е да чукнеш с десен бутон върху файла като преди това си задържал натиснат клавиша Shift. От контекстното меню, което ще ти се появи трябва да избереш Open With... и от менюто да избереш Chooce Program... След това ще ти се появи списък с програми, които можеш да избереш за отварянето на файла и та трябва да избереш BS.Player или Winamp. Ако ги няма, използвай бутона Browse..., за да откриеш програмата и я избери. После сложи отметка на опцията "Always use ...." в долната част на прозореца с избор на програми и натисни "ОК".
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
здравейте :) ... преди няколко дена намерих в този форум точно това, което ми трябваше( как да си направя клипче със снимки - мерси мн за този полезен урок за изпозването на windows movie maker), та въпросът ми сега е,как мога да си направя клипче със същата програма, но не със снимки,а с клипче( да го отрежа и да сложа музика към него и да няма звук от оригинала на клипчето, да се чува само избраната от мен музика ), sorry ако вече е отговорено на този въпрос,но понеже не съм прочела всичките страници,ако може някои да ми отговори мн ще съм благодарна :)
Link to comment
Сподели другаде

аз си го намерих как става това :) ... но много ми засича програмата и за това си изтеглих VirtualDub, с която може да се режат клиповете и така да се обработват по-нататък с Windows Movie Maker, но видях, че програмата прави файловете в много голям размер :(...
Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...