Jump to content

Най-хубавото нещо през тази седмица!


Препоръчан пост

Получих повишение и в титлата и в сметката :) :cooldude: ...много съм горда със себе си, защото годината не беше хич лека...много работа и много умора, но пък си имах ентусиазъм под ръка :thumbsup: :haha:
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 256
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

В понеделник, 25 септември, започвам работа на ново място. Явих се на конкурс за длъжността Мениджър Промоции (звучи малко пресилено де) в една голяма фирма и го спечелих. :blush: Най-вероятно ще се засичаме понякога по клубовете нощно време ;) Всичко добре, но малко ме е шубе от промяната, щото на последната ми работа изкарах 3 години и нещо...Дано да е за добро.
Link to comment
Сподели другаде

Аз пък искам да се похваля че записах магистратура вчера официално. Старата ми специалност в МЕИ - Варна, но най хубавото е че с успеха си от дипломата успяха да ме приемат държавна поръчка!!! Страхотно е и много се радвам, защото финансовото ми състояние нямаше да позволи платената щях доста да се узоря :) ами това е от мен тази седмица ...

 

П.С Дизел като наминаваш към Варна обади се да вземеш да заработиш и някой лев в нашата фирма промоцийки тва онова ;)

И честито за новата работа дано е по-успешна от предната!

Редактиран от Vanina
Link to comment
Сподели другаде

Хех, честито на вас двете! :) Ще се обадя, то и без друго май ще се бачка в цялата страна :)

 

P.S. Иначе промоциите са само на алкохол, няколко вида.

Редактиран от dieZel
Link to comment
Сподели другаде

P.S. Иначе промоциите са само на алкохол, няколко вида.

Ухаааааа, май ще се прибираме скоро пак към София :haha: :haha: :haha:

 

Хайде честито на всички сладури и се надявам да пишете още повече в тази тема.

Link to comment
Сподели другаде

Лелеееееееее сладури!

Само така! Развива се и форумът, и неговите потребители!

Поздравления за всички вас!

Ами и аз да се похваля тогава! :blush:

dieZel- и аз като теб започнах вече/ от 01.09/ нова работа. И аз малко се страхувам все още защото работата е съвсем различна от това, което съм вършила досега, но пък аз обичам предизвикателствата.

В комплект с новата работа си поднових и студентството- ще уча за втора магистратура " Публично право".

Ванче- ще се подкрепяме! :OK:

Особено по изпитите!

Всичко това не ми позволява да бъда много често с вас, но се надявам скоро да мога да отделям повече време!

Link to comment
Сподели другаде

С изключителна радост искам да ви се похваля - вчера стана ясно , че брат ми и снаха ми ще си имат бебе, което автоматично ме издига в ранг ЛЕЛЯ. :bravo: :bravo: :bravo: . Дай Боже всичко да мине наред и имате една голяма черпавка от мен.
Link to comment
Сподели другаде

С изключителна радост искам да ви се похваля - вчера стана ясно , че брат ми и снаха ми ще си имат бебе, което автоматично ме издига в ранг ЛЕЛЯ. :bravo: :bravo: :bravo: . Дай Боже всичко да мине наред и имате една голяма черпавка от мен.

 

Честито повишение, пожелавам най-вече всичко да мине леко и след някой и друг месец да ни покажеш снимка с бебчето :) :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

С изключителна радост искам да ви се похваля - вчера стана ясно , че брат ми и снаха ми ще си имат бебе, което автоматично ме издига в ранг ЛЕЛЯ. :bravo: :bravo: :bravo: . Дай Боже всичко да мине наред и имате една голяма черпавка от мен.

Страхотно!

Дай Боже всичко да е наред и да ти казваме " горда леля". :)

Link to comment
Сподели другаде

С изключителна радост искам да ви се похваля - вчера стана ясно , че брат ми и снаха ми ще си имат бебе, което автоматично ме издига в ранг ЛЕЛЯ. :bravo: :bravo: :bravo: . Дай Боже всичко да мине наред и имате една голяма черпавка от мен.

Какво по-хубаво от едно здраво, пухкаво бебче!

Нека всичко да е наред! :peace:

Link to comment
Сподели другаде

gala , Честито и от мен :)

Да ти е жив(а) и здрав(а) племенника/племенницата, да му/й се радваш много и дано не създава много грижи на леля си ;)

А и не забравяй да му споменеш, че и тука има много каки и батковци, които ще му се зарадват :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Здравейте отново!

Не съм влизала отдавна тук и като гледам, много промени има и то все хубави! Радвам се за всички ви, и за новите длъжности ,и за новата наука и за потенциалното учеличаване на членовете ни /лельо, предполагам ще закърмиш бебешока с любов към softvisia/.

Да ви е честита на всички голямата радост и ви желая само щастие и нови успехи!!!

:thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Най-хубавото нещо, което ми се случи тази седмица ме зарадва страшно много. Бях приета за втора специалност и започвам да уча и ФИНАНСИ :yesss: Голяма радост беше, но до вчера, защото днес започна търчането по канцеларии и разправии. Надявам се, че не само ще я започна ами и ще я завърша :blush: :bye1: :bye1: :bye1:
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...