Jump to content

Най-хубавото нещо през тази седмица!


Препоръчан пост

Искам да благодаря на изключителният ни домакин за невероятно прекарания уикенд :beach:,със страхотни приятели. Това бяха дни, които рядко се случват в изнервеното ни ежедневие и ме заредиха емоционално толкова много, че скоро надали ще ги забравя. БЛАГОДАРЯ ВИ :introduce: :introduce: :introduce: Редактиран от gala
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 256
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ами за мен най-хубавато е че преключих с испитната сесия ... ух направо си отдъхнах :) днес беше и последният ми испит всички взети без късане! Много съм доволна от резултатите и се надявам да продължавам така ;) И на всички студенти им пожелавам същото разбира се :)
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
В събота станах вуйчо! Малкият Велин се появи на бял свят в Русе в 14:30, тежащ цели 3.6кг и висок 48см. Вече съм натоварен със задачата да му хвърля пъпа или в БНБ, или в парламентарната зала...голям човек да стане :) Майката се чувства добре, а бащата вече 3-ти ден дава "заето" от радост...наздраве :)
Link to comment
Сподели другаде

Цецо, честито пич! Дано са му добри орисниците на вуйчовото! Ама... по-важното е да е жива и здраво детето! Наздраве на теб, но най-вече на тати! :beer: Редактиран от deyan
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
:yeah: :yeah: :yeah: След разгорещен дебат :punish: вчера си подадох молбата за напускане в работата и сега се чувствам толкова щастлива. Явно , без да се усещам доста ми е тежала в последно време. И сега, малко почивка :beach: :coffee: :music: :newpaper1: седмица, две и от начало.Само да видим къде ,че то и това си има значение :yeah: :yeah: :yeah: Редактиран от gala
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Наскоро се сдобих с : http://technomarket.bg/product_detail.php?...uct_id=09020056 :) и още му се радвам и разучавам :) Иначе за сега всичко е напълно добре и се радвам на живота :)))
Link to comment
Сподели другаде

Нека и аз да ви се похваля - вчера ми направиха един от най-страхотните подаръци и то един много добър приятел. Подариха ми лиценз за най-използвана от мен прогарма - Total Commander и затова подаръка си беше точно в десятката :yeah: :egyptian:

 

Ето и снимково доказателство:

http://img292.imageshack.us/img292/8433/pic044db5.png

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте,

И аз ще се похваля, току що си купихме кола, не че не предпочитах да е друга, но все пак ми е радостно за "Пижо".

Едит:

Ето и една снимчица от прозореца на офиса:

 

http://www.softvisia.com/orion/Drugi/Peugeot.jpg

Редактиран от orion
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Най-хубавото през изминалата седмица за мен беше 1ви Април. Много се гордея с това колко пъти успях да метна компанията и колко беше весело. :crazy:

Изкарах си страхотно с едни много мили хора, които ми подариха страхотни подаръци, много весели емоции и един незабравим усмихнат уикенд! :kiss1: :hesthebest: :bravo:

Link to comment
Сподели другаде

Ние пък през изминалата събота и неделя поразгледахме Белоградчишките скали, "Магурата", "Калето", Дунава и "Баба Вида".

Страхотен уикенд :thumbsup:

Редактиран от orion
Link to comment
Сподели другаде

Жоре, и аз направо си мечтая вече да си купим колца, че да можем да обикаляме и ние из България. Може даже да се комбинираме ;)

 

Иначе и аз искам да се похваля и то много - този уикенд се видях с един страхотен приятел, с който бяхме спрели за повече от година да се чуваме. Въпреки гадното чувство, което ме беше обвзело през тази година на раздяла, емоцията през този уикенд (и няколкото седмици преди това докато си пишехме) са едни от най-страхотните преживявания, които съм имал досега. Дай боже всекиму такива приятели!

 

Абе просто уикенда си беше вълшебен - изкарах го в страхотна компания с моето "сиренце" до мен и затова се превърна от един от незабравимите уикенди.

Link to comment
Сподели другаде

Жоре, и аз направо си мечтая вече да си купим колца, че да можем да обикаляме и ние из България. Може даже да се комбинираме ;)

 

За комбинирането, с удоволствие Миленски!

Има доста какво да се види из България мисля...

 

Едит:

А освен това продаваме предишната колица, колко му е да осъществим една продажба през сайта :thumbsup:

Редактиран от orion
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...