Jump to content

Най-хубавото нещо през тази седмица!


Препоръчан пост

:yeah: Галееееее супер много се радвам да те видя отново пак със нас и при нас :) Затъжихме се за тебе.

По същество те поздравявам за двете страхотни събития. Да са ти живи и здрави както младоженеца и булката, така и компютъра :)

И Don't Worry!!! :D Можеш да ни тормозиш колкото си искаш, а ние ще помагаме с каквото можем естествено ;)

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 256
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Най-хубавото нещо, което ми се случи през изминалата седмица беше един невероятен уикенд, който изкарахме с приятели на вила в планината. Въпреки, че не познавахме почти никой, това не попречи да се сприятелим бързо и да си изкараме повече от весело.
Link to comment
Сподели другаде

Най-хубавото нещо, което ми се случи през миналата седмица, беше това че ходим на до Австрия за 5 дена.

Ето част от впечатленията ми:

Ходихме няколко човека от фирмата за 5 дена до Виена. Пътя и хотела бяха за сметка на фирмата. Остана само едното ядене.
Спахме в един хотел със готиното име - ЕТАР
Разгледахме каквото можахме.
Ходихме в природо-научната  им галерия (забравих и името, някакво много особено и трудно запомнящо се), в която имаше какво ли не.
като се почне от странните видове рибки, мине се през препарираните животни и хиляди насекоми, после през птичките, както и през праисторическите животни и разните му там фосили.
Допълнително имаше и камъни ...ъъъ минерали де. (то се там, ама какви форми, какви чудесии....)
После ходихме на замъка Белведере, който се оказа че е в ремонт, така че просто го подминахме като коне - савана. За сметка на това отидохме в царския замък(по немски - шонбрум), там където е живял последния им цар Франц-Йозеф или Йозеф-Франц. Лошото беше че камерите и фотоапаратите бяха забранени, иначе какво снимаше щеше да падне. Иначе там всичко беше голямо и по-много. Голям замък, с големи стаи, една много, ама много голяма градина. Също така имаше и лабиринт, до който неможахме да стигнем, понеже стана тъмно (странно там в 16:30 почва да се стъмва)
Отидохме също така в кметството (те хор'та също в замък се помещаваха - викат му Ратхаус/явно е бъкано с плъхове/ :))  ). Скромно 4-5 етажно замъче, само с 3 кули (абе може и повече да са били, щото там само замъци и кули - бол).
за ядене - ползвахме услугите на макдоналдс и на бургеркинг ( и на двете места беше скъпичко 6-8 евро струва едно скромно меню, което стига само за един стомах, при положение, че имахме по 2-3 .....)
Пък какво ходене по магазините...
остана и малко снимки да сложа и щастието ще е пълно.

Link to comment
Сподели другаде

-You're not my hero! You're not Santa Claus too and i am your God.If u wanna see de lite and know how deep is rabit's hole, be my knight.Mike, come with me and i'll show u de way.Do not be a slave! Be free like a bird or die for freedom!

Aзърбайджанецът Eли направи навремето рицарски меч от съвременни материали.Той тогава коленичи, за да отдаде чест и се прекръсти.В този исторически момент ни завари цезарът на Египет.Неговата права ръка направи няколко замаха, за да оцени баланса на меча.Eли падна в бой за свобода.Аз наследих меча и продължих неговото дело.Нашите редици се сплотяват и стягат.Идат нови и нови.Това е Майк от Канада.Вече сме двама срещу Злото.Под звуците на "O соле мио", "Аве Мария" , "Ти си моето сърце", "Моята любов е червена роза", "Walking in the Air"и "Всичко по пътя ти се превръща в рози" Майк усети полъха на вятъра и разкрепостената си душа извисена над робското му тяло.

Надпис върху меча гласи-освободен от митнически такси.DHL.Meчът е кавказки прототип и идеята е влизане в тялото, но излизането да бъде съпроводено с вътрешностите.Затова има такова заточване на върха.Кавказки екскалибур, какво да се прави.Това смъртносно оръжие вижда бял свят за първи път тук.

Всички права запазени.

 

http://img231.imageshack.us/img231/774/knightwp5.th.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Уау, развесели ме с този меч, друже!

 

А аз имах интересен момент с хардуера (също) тази вече минала седмица в провинцията (извън София). Имам комп с нов LCD монитор EIZO FlexScan 20", където си работя на спокойствие извън лудницата в столицата. Но нещо изведнъж този монитор се потроши. Нямаше никакъв образ и картина. Черен екран.

 

Интересно, че ми искаха странна схема за гаранцията: аз да го пратя със спедитор на фирмата (която осигурява гаранцията) и после след ремонт щели да ми го пратят обратно. За съжаление не бях в София заедно с монитора, иначе нямаше да имам този проблем. И така отидох да го спедирам със се монитор, който е все пак габаритен и в допълнение се оказа, че трябва да плащам някакви гаранции за застраховка и т.н. Нямаше начин да дойдат българските "спедитори" при мен заради куп недоразумения и проблеми. Затова внимавайте, като си купувате вещ извън "голямото село" София.

 

Отчаях се и се прибрах в селото (разбирай провинцията). Нямаше начин. Два дни (и повече) нямаше да имам комп, защото си зарязах лаптопа в София. А имах все пак някаква работа и се оказах в едно село в планината без "ръце", "очи"и прочее. Щото ми е и телевизор, все пак моя комп има и ТВ тунер. Както и да е.

 

Но реших все пак да опитам нещо: пак вързах монитора към компа и натиснах (не много силно, разбира се) четирите му ъгъла (точков масаж).

 

Пуснах го, РАБОТИ!

 

После ходих при гарантийчиците. Убиха се хората да го тестват, какво ли не го правиха. Няма проблем! Пак работи.

 

Извод: в източните култури явно има доста потенциал, според мен. С този "точков" масаж явно съм пробудил към живот едно неодушевено... :)

Link to comment
Сподели другаде

Последните две хубави неща, които ми се случиха:

- предната седмица си взех дългоочаквания RAM-ец и щайгата ми за домати вече се сдоби общо с 1GB. Long live G.Skill.

- днес пък си взех един страхотен и дебнат от мен парфюм - Essenza Di Zegna. За мой късмет този парфюм го имаше в комплект и за 7 евро отгоре (с което сумата нарастна на 41,95 eur) има Hair and body wash и афтършейв. С ехидна усмивка си го взех от рафтчето. :-8

Link to comment
Сподели другаде

Във вторник дъщеря ми стана пълнолетна!

... и сне наказателната отговорност от мен :haha: - това в границите на шегата ...

Иначе много се гордея с нея. Да е здрава и щастлива slow_burn

:peace:

Link to comment
Сподели другаде

Във вторник дъщеря ми стана пълнолетна!

... и сне наказателната отговорност от мен :haha: - това в границите на шегата ...

Иначе много се гордея с нея. Да е здрава и щастлива slow_burn

:peace:

Нея я поздравих, а сега поздравявам и теб!

Горда и щастлива майка! От това по- хубаво, здраве му кажи!

Да сте живи и здрави и все така да се гордеете една с друга! :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Видях двама приятели, които учат в Германия и които не бях виждала от години. Толкова им се зарадвах, че още не мога да си сваля усмивката!
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Намерих си рокля за бала! Даже ми я купиха с чанта и обувки. Просто като я видях и си казах, че точно това търся! :wub: Редактиран от slow_burn
Link to comment
Сподели другаде

Намерих си рокля за бала! Даже ми я купиха с чанта и обувки. Просто като я видях и си казах, че точно това търся! :wub:

 

Ще чакаме снимки тогава...на коя дата е балът? :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Днес приключих успешно и двете си сесии. :yeah: От месец вече се боря и днес взех и последния си изпит :bye1: Радвам се, че всичко свърши по-добре, отколкото очаквах и сега наистина мога да си отдъхна :yeah:
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...