Jump to content

Най-хубавото нещо през тази седмица!


Препоръчан пост

И аз да се похваля - повишиха ме в работата и вече съм " ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ".

С перспектива за повече пари; контакти и много шофиране. Но за съжаление по- рядко ще мога да влизам във форума, но и това е до време понеже ми дадоха лаптоп и ще си пусна интернет :OK:

Честито и от мен, само доволни моменти ти пожелавам на новата позиция :) :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 256
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

И аз да се похваля - повишиха ме в работата и вече съм " ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ".

С перспектива за повече пари; контакти и много шофиране. Но за съжаление по- рядко ще мога да влизам във форума, но и това е до време понеже ми дадоха лаптоп и ще си пусна интернет :OK:

Честито и от мен!

Успехи и удовлетвореност на новата ти длъжност ти желая! :bravo:

Link to comment
Сподели другаде

И аз да се похваля - повишиха ме в работата и вече съм " ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ".

С перспектива за повече пари; контакти и много шофиране. Но за съжаление по- рядко ще мога да влизам във форума, но и това е до време понеже ми дадоха лаптоп и ще си пусна интернет :OK:

Честито и от мен Галя, не съм се и съмнявал, че ще успееш. :bravo:

 

Може да направим така - ще олепиш цялата кола с надписи на SoftVisia, пък ние ще ти прекараме сателитен интернет, за да си винаги с нас ;)

Link to comment
Сподели другаде

Аз искам да пожелая успех на всички и всеки ден да има повод някой да почерпи. И да честитя на всички, кой се е дипломирал, кой има нова предобивка, кой се е оредил за нова работа. Успех на всички познати и не познати. :)
Link to comment
Сподели другаде

Много ви благодаря. За почерпката само кажете кога и къде.

 

Миленски, няма проблем.Тя (колата) и без друго е чисто бяла, та малко шаренийка няма да и е излишна. :OK:

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте!

Най- после и аз да се похваля.

Кандидат- гимназиалната кампания приключи с успех и удовлетворяване на желанието за нас.

Дъщеря ми се класира на първо класиране по първото си желание. Ще учи в Английска гимназия" Пловдив" с английски и немски. Много съм щастлива. Найстина когато човек постигне своите цели е доволен и щастлив, но когато това се случи с детето му е направо............. Лети!

Дай Боже да и хареса и да завърши с още по- голям успех! А на всички настоящи и бъдещи кандидати- успех! :)

Link to comment
Сподели другаде

Ха! Ето ме за пръв път в тази тема. За пръв път намирам повод да я отворя.

Преди мъничко ми дойде по електронната поща валидния лиценз за WinRAR. Вече с чиста съвест ще ползвам програмата. Безкрайно благодарен на Милен (Tragedy) за този подарък, който ми направи.

Винаги съм си мислел, че ако някога имам шанс да си купя някой софтуерен продукт, то първият ще е именно WinRAR, защото изпитвам огромно уважение към нея и екпиа разработчик. Ето че благодарение на Милен желанието ми се сбъдна.

Благодаря отново!

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте!

Най- после и аз да се похваля.

Кандидат- гимназиалната кампания приключи с успех и удовлетворяване на желанието за нас.

Дъщеря ми се класира на първо класиране по първото си желание. Ще учи в Английска гимназия" Пловдив" с английски и немски. Много съм щастлива. Найстина когато човек постигне своите цели е доволен и щастлив, но когато това се случи с детето му е направо............. Лети!

Дай Боже да и хареса и да завърши с още по- голям успех! А на всички настоящи и бъдещи кандидати- успех! :)

Охо, браво;) Честито на дъщеря ти. Наистина това е много хубаво;)

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря на всички ви за подкрепата! Черпенето остава- само кажете кога и къде!

Ха! Ето ме за пръв път в тази тема. За пръв път намирам повод да я отворя.

Преди мъничко ми дойде по електронната поща валидния лиценз за WinRAR. Вече с чиста съвест ще ползвам програмата. Безкрайно благодарен на Милен (Tragedy) за този подарък, който ми направи.

Винаги съм си мислел, че ако някога имам шанс да си купя някой софтуерен продукт, то първият ще е именно WinRAR, защото изпитвам огромно уважение към нея и екпиа разработчик. Ето че благодарение на Милен желанието ми се сбъдна.

Благодаря отново!

Много се радвам за теб! Мисля, че напълно си заслужил жеста. Ти си невероятно знаещ и прекрасен човек. Рядко се срещат такива като теб!

Пожелавам ти все по- често да имаш поводи да влизаш в темата и да се хвалиш. И ползвай програмата със здраве! :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...