Jump to content

Най-хубавото нещо през тази седмица!


Препоръчан пост

  • Отговори 256
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Сега разбирам на кого се е метнал брат ти та да е толкова умен ;)

Ааааа, да бе, сякаш пък е истина. Че е умна - умна е, ама се е метнала на мен.

 

И аз искам да се похваля. Изкарах един чудесен уикенд в Холандия. Обиколих с кола (макар и самичък) Маастрихт, Амстердам и Ротердам. Минах също така през другите най-големи градове - Ултрехт и Хага. Много готина страна, много ми допадна и определено има какво да се види :)

 

Утре ще пусна малко снимчици.

Link to comment
Сподели другаде

Вчера моя милост осъществи една от детските си мечти - сдобих се с електрически, домакински уред, наричан със звучното и уместно име "гофретник", приготвящ душевнооргазмовотворящи сладкарски изделия. Ох, на бати красавеца. Дали да не му сложа аларма? Както и да е, днес му беше първата мисия и се справи чудесно. Резултатът е повече от добър. Причислявам гофретника към едно от най-великите изобретения на човека, редом с климатика и нарязания на филийки хляб.

След като осъществя плановете си за световно господство и светът стане мой (муахахахаха), боклуциджийници като McDonalds и Burger King ще бъдат съборени и ще бъдe откритa новa веригa гофретаджийници (отново "муахахахахаха"). Името на тази верига заведения още се обмисля, все пак има време... може би "Raven Waffles"...

 

Raven Waffles няма да подмина

без да седна да си почина,

гофретка сладка, хрупкава и вкусна,

да хапна няма да пропусна

с медец, конфитюр или шоколад,

за да се почувствам аз като в приказен палат.

 

Може да се направи и анимационно сериалче "Палавата гофретка"...

Да спирам дотук, че не се знае какво още ще роди откачения ми мозък. Той доктора ми каза, че ако не си пия лекарствата може да се стигне до това, ама аз...

Link to comment
Сподели другаде

Night_Raven, ужасно забавен и заразителен си с твоя гофретник.

Като резултат от тази зараза и аз днес се сдобих с такъв.

Вече го изпробвахме- супер! http://www.postsmile.com/img/0296.gifhttp://www.postsmile.com/img/0293.gif

Link to comment
Сподели другаде

През тази седмица все още незнам кое е най-хубавото нещо, което ще ми се случи :lookaround: , но мога да кажа за предната :yeah: и това един много приятен пикник, който си организирахме с мои колеги. Беше много красиво, топло и бяхме на една поляна до кв. Галата близо до Варна от където се виждаше морето и целият град беше супер. Направихме си барбекю, пекахме си наденички :eat: пийнахме биричка :beer: много ми беше приятно, дори си организирахме и едно "мачле" :banned:! Така за мен това беше най-приятното нещо което ми се случи миналата седмица.
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Еми последните седмици ми се случиха все хубави неща...или може би аз само тях запомням иии така. Да започнем с това, че вече имам нет. Нямам много време за него...но все пак:)

Другото нещо е, че ходих на нещо като Tribute to Ac-Dc в Маската. Получи се страхотно наистина;) След това ходих на PIF,пак в същия клуб. Отново беше перфектно:)

И сега най-хубавото нещо за мен. Тази седмица в сряда правих първото си контролно в Университета. Наистина макар че не беше нещо кой знае колко сложно(стехиометрични изчисления) се бях притиснила доста. Но въпреки това се оказа, че съм се справила добре иии вчера излязоха резултатите и имам 6:) Още не мога да повярвам. Дано това наистина да е моята оценка:) хах

Link to comment
Сподели другаде

Браво Dark`Elf, Браво колежке, :bravo: ;)

Ние овните сме си такива. Рогати и упорити.

Успех и на бъдещите такива контролни и най - вече на изпитната сесия ;)

Link to comment
Сподели другаде

Аз съм скромен.От вчера мога да летя, а днес получих премиялни и с тях си купих часовник.Чаовникът е сдвоен и второто време показва часа в Сиатъл.Така вече не безпокоя братовчед ми и знам, кога спи.Часовникът има органайзер и ако имате желание ще впиша вашият телефонен номер в него...така да не стои празен.Издържа до 50м под водата, но няма как да проверя, защото нямам акваланг.Между другото телефонът ми е водонепроницаем и ако все пак получа номер мога да ви звънна под водата.Ако не разберете кой ви се обажда, то е понеже не ми е стигнал въздуха.

 

П.П. Бях гладен и бързах да не изгорят кебапчетата.Към тях си купих бутилка вино "каберне сувиньон".За протокола да се отбележи,че бутилката бе с коркова тапа, а не с пласмасова капачка.Ям и си мисля, какво да правя с остатъка от премията.Направи ми впечатление в магазина едни огромни телевизори.Китайски разбира се.Модели "Tashaki", "Xyuko" и "Panayoba".Под огромни разбирайте гълъбарници от 34' диагонал.Много им се чудих, защото евтини ми се видяха.Вие какво ще ме посъветвате? Да се хвърлям ли върху един от тях и да си го заплювам, че като помня едно време как съм мръзнал за "Велико Търново".

Редактиран от Profruit
Link to comment
Сподели другаде

Честито за новия часовник! А за телевизора..."Tashaki" ми звучи много добре, не се чуди въобще.

На мен пък най-хубавото, което ми се случи беше, че успях да се наспя в събота и неделя.

Link to comment
Сподели другаде

Тази седмица...Едва днес започва и с надеждата за нещо хубаво, което бих искала да ми се случи.Че винаги го чакам.И все ме пропуска, подминава ме.Всяка седмица...Не знам защо, но все ми се струва че ще се случи в четвъртък, и после само броя четвъртъците...

Ако изключа това...не отминалата седмица, всеки ден ми се случват хубави неща.Всеки ден има усмивки, малко радост, капчица любов...жест.Научих се да ги откривам.Затова ми се случват.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте. Вече мога да се похваля , че съм една горда ЗЪЛВА :yeah: :yeah: :yeah: (как зловещо звучи само). Сватбата беше приказна, булката също, а шаферката няма да я коментирам ;) ;) ;) . И вече си имам личен компютър, и ще мога да влизам често
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте. Вече мога да се похваля , че съм една горда ЗЪЛВА :yeah: :yeah: :yeah: (как зловещо звучи само). Сватбата беше приказна, булката също, а шаферката няма да я коментирам ;) ;) ;) . И вече си имам личен компютър, и ще мога да влизам често

Честито и за двете неща.

 

Их, само как се зарадвах, че ще те видим отново онлайн :bravo:

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря ти ,Миленски. Както винаги изключително любезен. И аз много се радвам, но само ако знаеш, колко неща не са ми ясни сега с този приятел ,а сме си само двамата с него и може от време на време да ви тормозя с някое и друго тъпо въпросче. :-8
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...