Jump to content

Най-хубавото нещо през тази седмица!


Препоръчан пост

  • Отговори 256
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

  • 3 weeks later...
И аз да ви се похваля. Този Понеделник завършихме с Мирето семестриално магистратурата си и то с отличие и сме много щастливи. Сега ни остава да напишем и по една дипломна работа и сме направо върха! :))))
Link to comment
Сподели другаде

Ми освен на следващата среща да викнете по бира! ;)

:beer:

EDIT: Честито все пак де! Аз с тая идея започнах поста ама нали сам си бироман...

Редактиран от deyan
Link to comment
Сподели другаде

И аз да ви се похваля. Този Понеделник завършихме с Мирето семестриално магистратурата си и то с отличие и сме много щастливи. Сега ни остава да напишем и по една дипломна работа и сме направо върха! :))))

Страхотно! Изобщо не съм се съмнявала във вас. А мен тепърва ме чака отново учене. Да не говоря за стреса и очакването от кандидат гимназиалната кампания. На всичко отгоре Пловдив е с най- високи изпитни резултати в страната. Дано да мога скоро да се похваля и аз в тази тема. Стискайте палци! :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Сега е мой ред да се похваля, но преди това честито на Милен и Мирето;)

Та вчера си взех дипломата за завършено средно образование - 5.96 и съм почти доволна;) - това означава, че през годините съм имала две 5-ци

Link to comment
Сподели другаде

Сега е мой ред да се похваля, но преди това честито на Милен и Мирето;)

Та вчера си взех дипломата за завършено средно образование - 5.96 и съм почти доволна;) - това означава, че през годините съм имала две 5-ци

И аз през годините имах само две петици :P - всичко друго четворки! :haha:

 

Поздравления на всички които са взели дипломите! :)

 

Да взема да се похваля и аз малко: предната седмица си поръчах климатик и вчера пристигна! Другата седмица ще го монтират и както се казва - край на жегите у дома!

Link to comment
Сподели другаде

Да взема да се похваля и аз малко: предната седмица си поръчах климатик и вчера пристигна! Другата седмица ще го монтират и както се казва - край на жегите у дома!

Слагай кофата с бирата под него и направо да идваме ;)

Link to comment
Сподели другаде

Бирата на следващото събиране ще е от мен!

 

Казах!

Slammer, да знаеш че помня!

Ще си търся почерпката в компанията на климатика! Със здраве да си го ползвате!

Аз бира не пия- чаша студена вода ще бъде пре- достатъчно! :OK:

Link to comment
Сподели другаде

И аз да се похваля - повишиха ме в работата и вече съм " ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ".

С перспектива за повече пари; контакти и много шофиране. Но за съжаление по- рядко ще мога да влизам във форума, но и това е до време понеже ми дадоха лаптоп и ще си пусна интернет :OK:

Link to comment
Сподели другаде

И аз да се похваля - повишиха ме в работата и вече съм " ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ".

С перспектива за повече пари; контакти и много шофиране. Но за съжаление по- рядко ще мога да влизам във форума, но и това е до време понеже ми дадоха лаптоп и ще си пусна интернет :OK:

 

 

Честито и да почерпиш :P Много успехи и спорна работа на новата длъжност!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...