Jump to content

Най-хубавото нещо през тази седмица!


Препоръчан пост

Най-после дойде ред и аз да споделя в тази тема. :blush:

Най-хубавото нещо, което ми се случи тази седмица продължи..........цяла седмица :crazy: Бях на заслужена почивка на море цели седем страхотни дена :yeah: :yeah: :yeah: Ваканцията прекарах с любимия човек, в Несебър. И нищо, че през по-голамата част от годината съм на морето, беше страхотно! :P

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
  • Отговори 256
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Пак се включвам в тази тема. Тази година съм студентка;) Излязоха първите класирания в Пловдив в УХТ и съм приета по първо желание Биотехнологии там:) А иначе чакам класиранията на Софийски и се надявам и там да се впиша...но има време и да не си изпреварвам късмета:) Само стискайте палци:)
Link to comment
Сподели другаде

Такааа...здравейте,

Сега да ве кажа и аз какво ЩЕ бъде най хубавото нещо за мен през тази.....и още четири седмици :) :

Ами,излизам в отпуска....малко моренце,малко планина,после четири-пет дни ремонтче,накрая...два дни почивка и си идвам пак :)

Пожелавам Ви само хубави неща докъто ме няма а пък....като си дойда ще има да разглееееждам колко много неща съм изпуснал.

Е...това е от мен,до скоро

Утре ще съм си тук още де :)

Link to comment
Сподели другаде

Пак се включвам в тази тема. Тази година съм студентка;) Излязоха първите класирания в Пловдив в УХТ и съм приета по първо желание Биотехнологии там:) А иначе чакам класиранията на Софийски и се надявам и там да се впиша...но има време и да не си изпреварвам късмета:) Само стискайте палци:)

Браво на теб! Само така! Сигурно ще те приемат и в София, но ако решиш да си в Пловдив непременно ми се обади. Ще ми бъде много приятно! :)

Стискам палци и на краката! :OK:

Link to comment
Сподели другаде

Такааа...здравейте,

Сега да ве кажа и аз какво ЩЕ бъде най хубавото нещо за мен през тази.....и още четири седмици :) :

Ами,излизам в отпуска....малко моренце,малко планина,после четири-пет дни ремонтче,накрая...два дни почивка и си идвам пак :)

Пожелавам Ви само хубави неща докъто ме няма а пък....като си дойда ще има да разглееееждам колко много неща съм изпуснал.

Е...това е от мен,до скоро

Утре ще съм си тук още де :)

Ще ни липсваш Жоре и ще чакаме с нетърпение да се върнеш и да разкажеш колко хубаво си си прекарал и какъв тен сте хванали.

 

Пожелавам ви СТРАХОТНА почивка :)

Link to comment
Сподели другаде

Браво на теб! Само така! Сигурно ще те приемат и в София, но ако решиш да си в Пловдив непременно ми се обади. Ще ми бъде много приятно! :)

Стискам палци и на краката! :OK:

Да ще се обадя:) Ще видим какво ще стане за София, да се надявам да стане:) А иначе в Понеделник съм в Пловдив, ама по работа...:)Няма да имам никакво време тогава

Link to comment
Сподели другаде

Ще ни липсваш Жоре и ще чакаме с нетърпение да се върнеш и да разкажеш колко хубаво си си прекарал и какъв тен сте хванали.

 

Пожелавам ви СТРАХОТНА почивка :)

 

Сърдечно благодаря Tragedy,

и на мен определено ще ми липсвате,но се надявам и знам че ще мине бързо отпуската.

А на вас.....безумно много успехи и весели мигаве в "SoftVisia"

Link to comment
Сподели другаде

Сърдечно благодаря Tragedy,

и на мен определено ще ми липсвате,но се надявам и знам че ще мине бързо отпуската.

А на вас.....безумно много успехи и весели мигаве в "SoftVisia"

Е, стига бе хора! Разделяте се като че ли за 100 години. :'(

Разчувствах се! И на мен ше ми е мъчно за oriona, но пък ще се радвам, че той ще си почине както подобава. Само последните дни с ремонта не ги разбрах, ама хайде. Орионе, желая ти весела и изпълнена с положителни емоции почивка.И да разказваш като се върнеш! :OK:

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

И аз ходих на почивка :yeah: .Обиколих доста,но мястото което ми направи впечетление е Перперикон.Останки от древно селище,храмове,на 8 хилвди години са! :crosseyes1: Намира се на 19 км. от Кърджали и на около 50 км от Хасково,има табели по пътя и е лесно да се намери.Препоръчвам да го посетите ако ви се отдаде възможност.

Малко информация http://www.perperikon.bg/

Link to comment
Сподели другаде

Най-хубавото нещо тази седмица ще ми се случи след час. Качвам се на влака за Бургас! Може да пиша по някое съобщение, иначе ще се чуем след седмица. :bye1:
Link to comment
Сподели другаде

Вече е време да черпя. Записах се окончателно като студентка. Най-накрая е ясно какво ще уча аз - Компютърна химия в Софийски университет. Като го разбрах ... направо не можах да повярвам:) Още се кефя...:Д :yeah: :yeah: :yeah: :yesss:
Link to comment
Сподели другаде

Взех го, взех го, взех го! :yeah: :yeah: :yeah:

За Милен и Юнака, които от 3 месеца ме питат за резултатите от моя изпит - чак вчера излязоха резулатите - преминал съм второто ниво на CFA програмата. Вече съм кандидат за трето ниво на CFA и догодина живот и здраве се надявам да съм от онези 9%, които успяват да вземат от първи път и трите нива на най-реномирания в световен мащаб сертификат за финансови анализатори!

 

Поздрави, Цветослав Ангелов, CFA Level III candidate

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
Ето ,че и аз се включвам в тази тема.Разликата при мен е,че след доста напрегната година си заслужих една чудесна почивка и то не една седмица ,а цяло лято! :P Прекарах си наистина супер на :балкан,море,пак в планината и на края на гости за 10 дена.Прибрах се преди два или три дни и съм много доволна! :OK: :haha: :haha:
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Най-хубавото нещо, което ми се случи тази седмица, т.е. предходната беше, че прекарах два чудесни дена с моето момиче. В Петък вечерта ми направиха изключително романтична вечер със свещи, а в Събота ходихме на кино и се разхождахме по магазините. След това играхме боулинг, разцъкване, колички, джаги и други.

 

Просто това беше един (поредния) вълшебен уикенд с моята любов.

 

Благодаря ти миличко :kiss1:

Link to comment
Сподели другаде

Тази седмица си купих нов телефон - Sony Ericsson W810i, като продадох Sony Ericsson W800i. Другото - сменихме дограмата и сложихме нови секции в апартамента. За мен и едно 2,20м легло, защото иначе краката ми стърчаха във въздуха :blush: Изобщо много добра седмица.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...