Jump to content

Най-хубавото нещо през тази седмица!


Препоръчан пост

  • Отговори 256
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Честито Жоре.

 

Аз виждам нещата така (все пак те познавам донякъде)

 

Понеделник - одобрена молба за напускане

Вторник - основаване на собствена фирма

Сряда - първа голяма поръчка за фирмата

Четвъртък - плащане на поръчката

Петък - довършителни работи по голямата поръчка

Събота и Неделя - купон с големите пари от голямата поръчка ;)

Link to comment
Сподели другаде

Честито Жоре.

 

Аз виждам нещата така (все пак те познавам донякъде)

 

Понеделник - одобрена молба за напускане

Вторник - основаване на собствена фирма

Сряда - първа голяма поръчка за фирмата

Четвъртък - плащане на поръчката

Петък - довършителни работи по голямата поръчка

Събота и Неделя - купон с големите пари от голямата поръчка ;)

 

Миленски,

Разбира се че така ще се получи (горе долу :peace: ), само дето ще изчакам първо да дойде 14.05 (за да ми е чиста съвестта пред настоящата фирма, до край), а след това ти ще си на купона със сигурност :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Най-хубавото нещо през тази седмица беше, че успяхме да усетим невероятното гостоприемство на Весо Димов.

 

Такова нещо не ми се беше случвало. Благодаря ти за всичко Весо :beer:

 

Просто нямам думи да изразя благодарността си, а и пък не искам другите да почнат и те да се назлъндисват :)

Link to comment
Сподели другаде

Най-хубавото нещо през тази седмица беше, че успяхме да усетим невероятното гостоприемство на Весо Димов.

 

Такова нещо не ми се беше случвало. Благодаря ти за всичко Весо :beer:

 

Просто нямам думи да изразя благодарността си, а и пък не искам другите да почнат и те да се назлъндисват :)

 

:blush:

Link to comment
Сподели другаде

И аз искам да се похваля, че така дългоочакваният момент дойде - СТАНАХ ЛЕЛЯ :bravo: :yeah: :bravo: :bravo: :yeah: :bravo: :yeah: :bravo: :yeah: :bravo: :yeah: :bravo: :yeah: . Бебето Георги се появи на 03.05.2007 г. и е страхотен, и много малък, и доста гръмогласен. Да е жив и здрав, и много щастлив!!!
Link to comment
Сподели другаде

Честито и от мен Гале! Страхотна новина! Да е живо и здраво бебенцето и да го гледате и да му се радвате.

Орионе- страхотна кола. Честито! Аз даже нямам книжка, пък и не се знае дали някой ще ми даде. :blush:

Миленски, вие като ходите някъде, защо не свиркате бре?

Аз ще изчакам още малко с хвалбите. Дано скоро да има с какво да се похваля. Хубавите работи, бавно стават.

Link to comment
Сподели другаде

Честито на леля Галя хехе ( за протокола - леля на малкия Гошко, не на мен ;) )

Абсолютно те разбирам... Да ти е жив и здрав, да те слушка, а ти да помагаш на майката и таткото за да порасне силен, умен, чаровен и да прави по-малко бели :giggle:

Да се похваля и аз че преди 2 седмици се сдобих с още една братовчедка. Сладураната се казва Мелани. За съжаление няма да имам възможност (поне за сега) да я гушна и да й се порадвам, тъй като е се роди на хиляди километри от тук - в Чикаго. Но важното е да е жива и здрава, да й се радват майка, татко, кака и батко, а аз да се надяваме че рано или късно ще я запозная със SoftVisia, за да види какви каки и братковци има тук :blush:

П.П. След някоя друга година, живот и здраве, може да ги запознаем с Гошко и да ги разходим по парковете в Чикаго :yesss:

Link to comment
Сподели другаде

П.П. След някоя друга година, живот и здраве, може да ги запознаем с Гошко и да ги разходим по парковете в Чикаго :yesss:

..... А пък всички ние да направим една сбирка под наслов "SoftVisia beer fest" в съседния бар :devil:

Link to comment
Сподели другаде

И аз искам да се похваля, че така дългоочакваният момент дойде - СТАНАХ ЛЕЛЯ :bravo: :yeah: :bravo: :bravo: :yeah: :bravo: :yeah: :bravo: :yeah: :bravo: :yeah: :bravo: :yeah: . Бебето Георги се появи на 03.05.2007 г. и е страхотен, и много малък, и доста гръмогласен. Да е жив и здрав, и много щастлив!!!

 

Честито!

Да е жив и здрав и много да ви радава! :yeah: :peace:

Редактиран от mel
Link to comment
Сподели другаде

Искам да се похваля и за тази седмица.

 

Та най-хубавото нещо се случи (т.е. завърши случването му) преди малко. Да ви се похваля - успях на полупияна глава да сложа курнизи в спалнята ни и поставихме с Мирето пердета. Така след като ни дойде и матрака преди два дена, имаме вече напълно функционална и уютна спалня.

 

Искам да благодаря на Жоро (orion), че ми помогна в това начинание, като ми даде дрелката си, защото иначе на ръка щеше да ми отнеме повече време :P. Благодаря ти и за страхотното уиски, благодарение на което ми омекнаха ръцете, че да ми бъде доста интересно и предизвикателно да пробивам и да слагам курнизи :haha: :beer:

Link to comment
Сподели другаде

Искам да се похваля, че сега в петък бях в Ловеч на Music Fest-a...бяха Europe. Беше страхотно преживяване.

Също така преди две-три седмици ме избраха и сега съм член на лабораторията по нанотехнологии в университета и ще се занимавам със синтезни неща :)

Link to comment
Сподели другаде

...... преди две-три седмици ме избраха и сега съм член на лабораторията по нанотехнологии в университета и ще се занимавам със синтезни неща :)

 

Ако обичаш клонирай Мирето и Милен, че само двама не могат да ни насмогнат ... :haha:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...