Jump to content

Ръководство: Записване на DVD диск с филм с Nero


Препоръчан пост

Каква табела трябва да изкача?

IFO файловете съдържат информация за частите, аудио пътечките и субтитрите. BUP файловете са резервни копия на IFO файловете, в случай, че първите не се четат по някаква причина.

http://prikachi.com/files/51194y.jpg

тази сега като са VTS_01_1, VTS_02_1, VTS_03_1, VTS_04_1 и т.н. миже да се запише ДВД то но нещо програмката не може да ги създаде тези BUB IFO файлове защо така?

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 477
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Каква табела трябва да изкача?

IFO файловете съдържат информация за частите, аудио пътечките и субтитрите. BUP файловете са резервни копия на IFO файловете, в случай, че първите не се четат по някаква причина.

http://prikachi.com/files/51814n.jpg

Така ли трябва да са отбелязани?Ако не би ли ми казал мерси!Има ли начин всичките на веднъж?

Link to comment
Сподели другаде

Избери Create Chapter for each Cell вдясно и опитай отново.

А всеки един VOB по отделно нали? Пробвах с един и ми излизат по два пъти .IFO и .BUB така ли тярбва да е? Защото гледах едно ДВД и са по един път и двете? Мерси.

Link to comment
Сподели другаде

Не съм казвал да избираш всеки файл поотделно. Избери само първия файл от поредицата и остави програмата да си свърши работата.

Направих както ми каза обаче програмката създаде само за единия файл който избрах BUB и IFO ето:

http://prikachi.com/files/52262A.jpg

Какво да правя?

Link to comment
Сподели другаде

Привет на всички!

Имам молба към вас,надявам се че ще можете да ми помогнете.С програмата ConvertXtoDVD корвентирам филми от avi в dvd формат и 1 филм ми излиза около 2 GB.Искам да запиша 2 филма на 1 диск,но нещо не се получава.Записвам ги,но когато пусна диска на компютъра,през Power DVD ми излиза само 1 филм и то без субтитрите(а иначе си ги има),а когато чрез explore вляза в папката ги има и двата,чрез properties ми показва че размера е като за 2-та филма.Пробвах и на обикновен и на презаписваем диск,но не става.А знам че има начин в работата имаме диск дори с 4 филма(всичките в dvd формат),понеже нашето двд не чете DivX .

Благодаря предварително!

Link to comment
Сподели другаде

Каква табела трябва да изкача?

IFO файловете съдържат информация за частите, аудио пътечките и субтитрите. BUP файловете са резервни копия на IFO файловете, в случай, че първите не се четат по някаква причина.

Не става с всичките на веднъж едно по едно само :-( И сега?????????

Link to comment
Сподели другаде

Не става с всичките на веднъж едно по едно само :-( И сега?????????

Ами тогава пробвай да ги изработиш 1 по 1. Интересно как при мен работи, а при теб - не.

Link to comment
Сподели другаде

Препоръката да се направят 1 по 1 не беше правилна. След няколко експеримента установих следното - файловете трябва да са наименувани така VTS_01_1, VTS_01_2, VTS_01_3 и т.н. По този начин IfoEdit ще създаде IFO и BUP файлове за всички VOB-ове, ще започне подред на номерата. Независимо дали има да обработва само 1 файл или 10, ще създаде накрая общо 4 файла - 2 IFO и 2 BUP: VIDEO_TS.BUP, VTS_01_0.BUP, VIDEO_TS.IFO и VTS_01_0.IFO. Размерът на двата VIDEO_TS файла, ще е константен, докато на другите два ще зависи от това за колко файла е включена информация в тях.
Link to comment
Сподели другаде

lorecita Публикувано на 12 Nov 2007, 20:44

Привет на всички!

Имам молба към вас,надявам се че ще можете да ми помогнете.С програмата ConvertXtoDVD корвентирам филми от avi в dvd формат и 1 филм ми излиза около 2 GB.Искам да запиша 2 филма на 1 диск,но нещо не се получава.Записвам ги,но когато пусна диска на компютъра,през Power DVD ми излиза само 1 филм и то без субтитрите(а иначе си ги има),а когато чрез explore вляза в папката ги има и двата,чрез properties ми показва че размера е като за 2-та филма.Пробвах и на обикновен и на презаписваем диск,но не става.А знам че има начин в работата имаме диск дори с 4 филма(всичките в dvd формат),понеже нашето двд не чете DivX .

Благодаря предварително!

И аз имам подобен проблем,ако може някой да разясни как става номера с повече филми на един ДВД диск.

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...