Jump to content

Ръководство за инсталация на Windows 7


Препоръчан пост

А има ли някакъв начин за инсталиране на Windows 7 без DVD устройство (в моя случай устройството е счупено :( )?

 

Има...има -със флашка, момче!

Флашката чрез програма може да си я направиш да ти стане като инсталационен диск...дори може да си инсталираш цяла операционна система на нея

и да си зареждаш от нея.И имидж на ОС също може да си направиш на нея.

 

Аз, обаче не съм ги правил тези неща, и не знам точно как става.

Ако Night Raven се навие да направи едно ръководство, ще е много полезно за всички!

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
  • Отговори 436
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Инсталирах нов уиндоус и след инсталацията си има всички драйвери за дъно,видео и аудио.Искам да сложа друи,най-новите и не знам сега ,да чистя ли тези които са в момента (под сейв мод с drive cleaner) или да инсталирам върху тях?
Link to comment
Сподели другаде

За какви драйвери става въпрос? За тези, които Windows си инсталира, или за вече инсталирани драйвери от самите производители? Ако е второто, говорим за самоделка. Ако е първото, няма нужда да се чисти нищо. То няма и как да се почисти.
Link to comment
Сподели другаде

За какви драйвери става въпрос? За тези, които Windows си инсталира, или за вече инсталирани драйвери от самите производители? Ако е второто, говорим за самоделка. Ако е първото, няма нужда да се чисти нищо. То няма и как да се почисти.

 

Незнам от "кои" драйвери са тези,но нещата стоят така:Инсталирам само ОС и след инсталацията вече си има всички драйвери без още да съм пускал интернета .Значи са си били в уиндоуса.Значи ли ,че е самоделка???

post-10309-0-56699200-1302433938_thumb.jpg

 

post-10309-0-42285500-1302433970_thumb.jpg

 

Понеже спазвам последователноста на инсталиране от това ръководство се зачудих k-lite кодеците къде да ги вмъкна или накрая след антивирусната?Коя програма препоръчвате за чистене след деинсталация на драйвер ,driver sweeper или driver cleaner.net,ако изобщо има значение?

Link to comment
Сподели другаде

Да, Windows 7 съдържа голямо количество драйвери за различен хардуер, не е задължително да е самоделка. Аз например не инсталирам нищо от диска с драйвери към дъното, всичко е готово и само правя ъпдейти евентуално (за звука инсталирам драйверите на Realtek само). Първо се инсталира антивирусната и после останалото. Не е задължително винаги да се чисти от драйвери, но Driver Sweeper е добра програма и се чисти с нея в Safe mode.
Link to comment
Сподели другаде

Windows 7 има вградени драйвери за много хардуер. За видео картите също има, но може да са базови - колкото да не е без хич. Зависи за какъв точно хардуер става въпрос.

В случая драйверът за видео картата на ATI/AMD ли е?

Link to comment
Сподели другаде

Никой ли не знае дали трябва да се деинсталират и почистят под сейв мод на ати вградените драйвери,за да инсталирам последните ,че това ми стопира цялата работа по машината?
Link to comment
Сподели другаде

Ако в контролния панел (откъдето се деинсталират програми) нямаш нищо за видео картата, просто мини в safe mode< почисти всичко на ATI и Realtek, мини в нормален режим и си инсталирай каквото искаш.

Ако не си педантичен, можеш и без да почистваш.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте, имам 1 въпрос. Защо когато сложа DVD-то с Windows-a не ми го приема, а директно си зарежда стария вече инсталиран Windows ( XP ). Bios-a ми е настроен за CD/DVD. :'(
Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...