Jump to content

Ръководство за инсталация на Windows 7


Препоръчан пост

  • 2 months later...
  • Отговори 436
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Имам проблем с инсталацията.Той е , че след като натисна инстал наул ми отваря директно стъпка 4.6 Избор на дял, на който да се инсталира Windows 7,след това пък няма дял в които мога да иснталирам системата.Давам рескен и пак нищо.Исписва ми : No device drivers were found.Make sure that the installation media contains the correct drivers and then chick OK.Моля помогнете.

 

Благодаря предварително!

Link to comment
Сподели другаде

Незнам колко си ме разбрал ама кат гледам не си. :Д Тоя ерор го да дава от хард диска и иска някви драйвари ,за да ми намери харда някви сата дривъри дето тряя са качат на флопи пък ас няям или не съм разбрал. :Д Моля ви помогнете.
Link to comment
Сподели другаде

Всъщност ти не си ме разбрал. Windows 7 разполага с добра база от данни с драйвери за различни SATA контролери и не би трябвало да иска допълнителни. Затова и питах дали не инсталираш някой човъркан/оптимзиран Windows, който може да е така човъркан, че да са му премахнати тези драйвери.
Link to comment
Сподели другаде

  • 5 weeks later...

Здравейте!

Аз имам проблем и не зная вече към кого да се обърна!

Не съм на "ти" с копютърните технологии, но общо взето чаткам някои неща. Исках да запиша игра на диск, но съм отворила файла чрез Nero и след това повечето икони станаха с изглед на нерото. Изтрих го и иконите станаха бели листчета, а всички .ехе файлове не се отварях. Пробвах Open with->Browsе и намирам необходимата програма, но успях по този начин да си отворя MCOffice, Mozila, Skype и музикалните плеъри, но нито една игра не тръгва. Прочетох много неща и точка на възстановяване да направя и рефреш но стигам до .ехе....eror. Вече си мисля дали да преинсталирам? Говоря за лаптоп със 7-ца.

Link to comment
Сподели другаде

Моля, изтегли exeHelper, стартирай го и го изчакай да си свърши работата. След като приключи ще изведе текстов файл и ще чака да натиснеш някой клавиш, за да се затвори. Натисни кой да е клавиш в прозореца на програмата, а текстовият файл можеш да го прикачиш към следващия си коментар ако желаеш.
Link to comment
Сподели другаде

Благодаря много!

Мисля че стана, защото иконите си придобиха "вида"

Ето какво пише в текстовия документ:

 

exeHelper by Raktor

Build 20100414

Run at 13:14:31 on 09/05/10

Now searching...

Checking for numerical processes...

Checking for sysguard processes...

Checking for bad processes...

Checking for bad files...

Checking for bad registry entries...

Resetting filetype association for .exe

Resetting filetype association for .com

Resetting userinit and shell values...

Resetting policies...

--Finished--

 

 

П.П. Пропуснах да кажа че вчера като се рових в интернет и хора с подобни проблеми са се справили с exe_fix_w7 пробвах и нямаше ефект, но като съм заплес, не рестартирах системата. Има ефект, разбрах го сутринта след като си включих компютъра :blush:

 

Изтеглих файла оттук Моята връзка

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
Току що инсталирах 7-цата, на чисто нов лаптоп DELL, но съм сгрешила някъде в разпределянето на дяловете и от 320 GB хард, сега имам само 49 гигабайта D и 15,9 GB C. Как мога да оправя това, само с ново преинсталиране ли? :help:
Link to comment
Сподели другаде

Току що инсталирах 7-цата, на чисто нов лаптоп DELL, но съм сгрешила някъде в разпределянето на дяловете и от 320 GB хард, сега имам само 49 гигабайта D и 15,9 GB C. Как мога да оправя това, само с ново преинсталиране ли? :help:

Просто форматирай останалото място и ще се появи и то.Тук е показано как се форматира /и не само/ харддиска под Win 7.

Link to comment
Сподели другаде

ами не мога да се оправя, няма ли ръководство на български :(

Windows 7 се инсталира за 20 минути.Ти докато четеш и превеждаш ще си го преинсталирала и нацепила диска наново поне 5 пъти.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Имам проблем инсатлирах Win 7 а преди това бях с XP всичко мина нормално но като отворя мy computer и ми излиза само C-то а D-то ми го няма моля помогнете

а като отворя System Restore се показва

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...