Jump to content

Ръководство за инсталация на Windows 7


Препоръчан пост

Надграждане е, когато се инсталира по-нова операционна система върху по-стара и се запазват всички програми и настройки.

Преинсталация е инсталация на чисто, когато се форматира системния дял, което премахва всичката информация от него. Това обаче засяга само системния дял. Всички останали дялове си остават непокътнати. Описано е в ръководството.

Под стартиране под Windows имам предвид точно това. Ако си записал инсталацията на диск, оставяш компютъра да зареди нормално и стартираш инсталацията от диска. Ако имаш инсталацията само на ISO, тогава ще да е през толкова обичаната от всички DAEMON Tools.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 436
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Мерси за инфото.

Аз се оправих, инсталнах го, като преди това си форматирах дяла, където ми беше XP-то и там си инсталнах 7цата.

Просто като ти е за 1 път и е малко странно :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

2. При засичането на boot запис от оптичното устройство трябва да ви се изведе следния надпис:

 

При мен не се появява този надпис изобщо..Просто си тръгва нормално лаптопа..

Link to comment
Сподели другаде

Зависи какъв е проблемът. Първо ще трябва да влезеш в BIOS и да видиш дали системата е настроена да зарежда от оптичното устройство и да я настроиш, ако има нужда. Ако вече е настроена или не помогне, ще трябва да използваш друг релийс на Windows или да си създадеш твоя наново, като добавиш boot запис.
Link to comment
Сподели другаде

здравеите искам да премахна стария win7 и да инсталирам нов но не ми се получава нещо

каквото и да направя всеки път се исталира върху стария

въпроса ми е как да форматирам стария win

Link to comment
Сподели другаде

да обаче тази оция не ми я показва ( За да се отворят допълнителните настройки натиснете върху Drive Options (Advanced) )

 

само да спомена диска които ми дадоха е Microsoft Windows 7 AIO ( ако има значение :) )

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...