Jump to content

Ръководство за инсталация на Windows 7


Препоръчан пост

  • Отговори 436
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

А и незнам дали ще се справя с инсталацията там драйвери Незнам как да ги форматирам хардисковете.

Айде па сега и ти... харддискове ще форматираш! Само дяла, на който ще инсталираш - предполагам е този с Win XP. Ти сега гледай да изтриеш нещо, дето не трябва. Ще внимаваш какво форматираш. Виж размера на избрания дял за инсталация и по него ще се ориентираш. Драйверите се съдържат в самия уиндоус, а като се свържеш с интернет, той ще си свали още каквото трябва.

Link to comment
Сподели другаде

Ами несам на ясно,а XP почна да не ми харесва искам нещо по различно.Ако искаш си дай skype.

Е нали си чел ръководството за инсталация? Фасулска работа е - просто правиш компютъра да зарежда от диска и оттам нататък четеш какво пише. Най-важното е да не объркаш дяла за инсталация. Избираш го и даваш "Формат", става за секунди, при което се изтрива всичко на него. Продължаваш нататък - то почти няма вече какво да се прави, освен да зададеш, че си в България, часова зона и т.н.

Link to comment
Сподели другаде

Който го е страх от мечки, не ходи в гората. Принципно няма нищо страшно, но ако се притесняваш, че можеш да объркаш нещо, по-добре се обърни към някого, който разбира. Принципно съм се опитал да обясня процеса по най-достъпен начин, но все пак никое обяснение не е 100% разбираемо от всички :)
Link to comment
Сподели другаде

Явно ще си оставам с XP :bang: :bang: :bang:

 

Значи някой ден ще трагна да го преинсталирам.Ако не стане направо ще ходя да си строша главата някъде

 

Само не разбрах моя мисля ,че е форматирам!За дяловете само избирам къде да го сложа да се инсталира windows 7 така ли?

Само ме притеснява това за интернета ,че ако трябва да ги викам пак техниците по добре да не си го преинсталирам

Link to comment
Сподели другаде

Явно ще си оставам с XP :bang: :bang: :bang:

 

Значи някой ден ще трагна да го преинсталирам.Ако не стане направо ще ходя да си строша главата някъде

 

Само не разбрах моя мисля ,че е форматирам!За дяловете само избирам къде да го сложа да се инсталира windows 7 така ли?

Само ме притеснява това за интернета ,че ако трябва да ги викам пак техниците по добре да не си го преинсталирам

един съвет от мен:прочети 5-6 пъти ръководството и трябва да ти стане ясно.научи в кой момент кой бутон/каква манипулация трябва да направиш и си цар.инсталирай си Virtual Box и на нея се учи,за да не си прецакаш истинската ОС.ето ти оше едно полезно четиво http://forums.softvisia.com/index.php?showtopic=3431 .

Link to comment
Сподели другаде

Найстина притесняваме дали ще ми се включи нета след като си прейнсталирам windows или няма.Някой може ли да микаже дали ще ги има тези неща? http://store.picbg.net/pubpic/0C/09/a0ac035fa2e90c09.bmp
Link to comment
Сподели другаде

Найстина притесняваме дали ще ми се включи нета след като си прейнсталирам windows или няма.Някой може ли да микаже дали ще ги има тези неща? http://store.picbg.net/pubpic/0C/09/a0ac035fa2e90c09.bmp

Тия данни евентуално ще трябва да ги въведеш там в мрежовите връзки.

Link to comment
Сподели другаде

А й да питам тези там видео картата дали пак трябва да я инсталирам щото имам диск.И там драйвера на монитора и там имаше още нещо?

Задължително след преинсталация трябва да инсталираш драйверите за дънната платка и видеокартата.

И вече след това инсталираш драйверите за твоите устройства (принтер,камера и т.н.), ако имаш такива разбира се. :)

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте,значи поисках да направя преинсталация на Windows 7 и бъгнах до тук 5.2 Повторно зареждане на инсталацията: исписва,Стартиг Windows но от горе няма Логото на Windows-а След 2-3 минути става черен екран и край нищо.Изключих го напълно стартирах и стигнах до 5.4 И процесът на инсталиране продължава:.Въпросът ми е като изключих лаптопа тогава станало ли е проблем?!
Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...