Jump to content

Ръководство за инсталация на Windows 7


Препоръчан пост

  • Отговори 436
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Еми има Nero ,с него и записах диска.

Не си го записал както трябва май. Като дадеш на Nero да отвори ISO-файла, то трябва да ти предложи запис на диск. Така ли беше?

Link to comment
Сподели другаде

Ем не аз си влизам в Nero и от там Data Burning и после избирам ISO-файла и давам на Burn(да се запише).Това е.Аз така си записвам дискове....иначе как трябваше да направя?
Link to comment
Сподели другаде

Ем не аз си влизам в Nero и от там Data Burning и после избирам ISO-файла и давам на Burn(да се запише).Това е.Аз така си записвам дискове....иначе как трябваше да направя?

Не е този начина за запис на имидж файл. Отдавна не ползвам Nero, но по спомен се прави така:

 

1.Поставяш празен диск в устройството, цъкаш с десен бутон на мишката върху ISO-то -> Open With -> Nero Burning ROM -> в прозореца който ти се отвори нагласяш скорост на запис -> Burn

 

2.Отваряш Nero Burning ROM, затваряш прозореца New Compilation, кликваш в/у бутона Recorder, избираш Burn Image, отваря се прозорец за търсене и от него избираш имидж файла, следва да избереш скорост на запис (оптимална според мен е средната от всичките, които се предлагат), даваш Burn и се записва бутабъл.

 

3.Nero Express -> Image, Project, Copy -> Disc image or Saved Project -> отваря се прозорец за търсене и от него избираш имидж файла -> нагласяш ниска скорост от бутончето на левия ръб на прозореца -> Burn

 

Зависи от версията на Nero, но общо взето е това. Аз използвам за запис ImgBurn. Тук има ръководство за работа с нея.

Link to comment
Сподели другаде

Оправих проблема с клавиатурата ,после и с диска ...рекох си ,че проблемите свършиха , но явно съм грешал.Пуска да се зарждат файловете ,показва се логото на Windows ,минава и ми излиза вече отзад синия фон ,показва се мишката ииии...това е ,до там.Нищо повече не се показва.Чаках го ,оставих го ,рекох си че ще зареди нещо ама не.Някакви идеи?
Link to comment
Сподели другаде

Ето виж от тук подробно как да направиш boot cd BOOT CD.Второ щом ще си правиш самоделка то тогава си изтегли читав Windows и тогава би трябвало нещата да са ОК.Само че както е обяснено в настройките го парвиш за DVD-ROM(BOOT) не CD а за DVD иначе настройките са едни и същи.
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Здравейте!

 

Може ли да помогнете да си разделя твърдия диск, така както аз искам - системния дял да го направя да бъде 65 GB, а останалото да го разделя на 2 дяла по равни части.Проблема ми е C:/, че не знам кк да го направя да бъде 65 GB.

Не искам да ползвам специализирани програми!

 

Много моля някой да помогне!

 

http://www.prikachi.com/images/117/3035117M.jpg

Link to comment
Сподели другаде

В поле Enter the amount of spaceto shrink in MB въведи 887216 и кликни Shrink.

След това:

1) кликни с десния бутон върху новопоявилото се пространство Unallocated и избери New Simple Volume...;

2) Кликни Next, въведи 443603 и кликни Next;

3) избери си буква за устройството и кликни Next;

4) в поле Volume label си въведи желано заглавие (ако желаеш) и кликни Next;

5) накрая кликни Finish.

Повтори стъпките (1 до 5) отново за третия дял.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...