Jump to content

Препоръчан пост

Ами от линка който ме води до темата на Tragedy,за регулиране на езиковите настройки,там от падащото меню за да избера български език,но аз нямам избор на български
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 409
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Windows XP ,и при всичките менюта нямам български език

Да не си с някоя от тези самоделки дето ги има по торент сайтовете? Ако е така, може някой, дето я е правил, да е махнал българския език.

Link to comment
Сподели другаде

ясно,явно усилията ми дотук бяха напразни,благодаря много на всички,които се отзоваха!

 

 

Привет,

 

Проблема се оправя лесно. Просто дай десен клик на десктопа от контекстното меню избери proparties =>след това кликаш на => Apperance=> след това на бутона Advanced=> от падащото меню item => избираш => Menu=> и от долното меню => Font => избираш => Arial. Кликваш на бутона ОК и сте готови.Това е желая Ви успех!

Link to comment
Сподели другаде

Бих споделила с всички,но за съжаление знанията ми относно тези неща са твърде недостатъчни и не разбрах какво точно направи,просто всичко стана много бързо,съжалявам че и друг с моя проблем не би се научил от моя случай
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Здравейте! Голям проблем, днес 2 часа се мъчехме с един комшия да му преинсталираме компютъра, преинсталирал съм няколко компа,включително и моя няколко пъти, но таквоз нещо не бях срещал :crosseyes1: . Та ситуацията е следната- настроен е Биоса да си буутва от цд/двд, слагам му няколко изпробвани инсталационни диска с WIN XP SP2 и след надписа Press any key to boot from CD.. сетъпа се стартира, излиза си лицензионното споразумение и всичко уж е наред,но когато дойде момента да му покажеш къде да се инсталира, въобще не може да засече никакъв дял ни C ни D/а си има и C и D и работещ winXP инсталиран на C-то/ . И каквото да натиснеш инсталацията прекратява, не дава някаква грешка или че липсва файл, все едно няма твърд диск :blink: Та дъното му е Асус и биоса е малко измислен,но според мен щом бутва в началото значи е настроен правилно, мислех да не трябва да му се слагат драйверите с ф6,но пък оригиналните му драйвери са на диск, така че и тва според мен отпада! Не съм запознат как се подкарва с дискета, но като чета из форумите, не би трябвало да има проблем да се преинсталира през CD-то.

Ако някой има някакви идеи или е имал подобен проблем нека сподели, благодаря предварително...

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте! Голям проблем, днес 2 часа се мъчехме с един комшия да му преинсталираме компютъра, преинсталирал съм няколко компа,включително и моя няколко пъти, но таквоз нещо не бях срещал :crosseyes1: . Та ситуацията е следната- настроен е Биоса да си буутва от цд/двд, слагам му няколко изпробвани инсталационни диска с WIN XP SP2 и след надписа Press any key to boot from CD.. сетъпа се стартира, излиза си лицензионното споразумение и всичко уж е наред,но когато дойде момента да му покажеш къде да се инсталира, въобще не може да засече никакъв дял ни C ни D/а си има и C и D и работещ winXP инсталиран на C-то/ . И каквото да натиснеш инсталацията прекратява, не дава някаква грешка или че липсва файл, все едно няма твърд диск :blink: Та дъното му е Асус и биоса е малко измислен,но според мен щом бутва в началото значи е настроен правилно, мислех да не трябва да му се слагат драйверите с ф6,но пък оригиналните му драйвери са на диск, така че и тва според мен отпада! Не съм запознат как се подкарва с дискета, но като чета из форумите, не би трябвало да има проблем да се преинсталира през CD-то.

Ако някой има някакви идеи или е имал подобен проблем нека сподели, благодаря предварително...

Вероятно става въпрос за SATA твърд диск. Преди инсталацията трябва да се заредят драйвери за диска. На сайта на производителя трябва да има такъв драйвер. Слага се на дискета. След като отмине екрана Press any key to boot from CD... натискаш F6, за да заредиш драйвера от дискетата и нататък би трябвало твърдият диск да е разпознат. Ако има още неясни работи пиши ;)

Link to comment
Сподели другаде

Вероятно става въпрос за SATA твърд диск. Преди инсталацията трябва да се заредят драйвери за диска. На сайта на производителя трябва да има такъв драйвер. Слага се на дискета. След като отмине екрана Press any key to boot from CD... натискаш F6, за да заредиш драйвера от дискетата и нататък би трябвало твърдият диск да е разпознат. Ако има още неясни работи пиши wink.gif

ще го изпробвам тези дни и дано стане, каквото и да съм направил ще пиша пък, дано да е за хубаво :thumbsup: , ако пък не ще дам по подробно инфо! Все пак благодаря за съвета приятелю, май май за такъв диск става въпрос, доколкото си спомням :yes:

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте отново, то хубаво че трябва да сваля някакъв драйвер/или драйвери/, но като не мога да се ориентирам какви по точно, а не ми се иска да налучквам, ако някой помогне ще съм му много благодарен, за този диск става въпрос 80GB HITACHI 7K250/SATA/8M :crosseyes1:
Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...