Jump to content

Препоръчан пост

Изтриването на реда няма да премахне самите файлове на съответната операционна система. Те ще си останат непокътнати. Просто няма да извежда менюто за избор на Windows.
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 409
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Е, ако новият Windows е на D:, то не е ли логично да изтриеш стария? По принцип махни реда на онзи Windows, който не ти трябва и после просто изтрий папките на ненужния вече Windows.
Link to comment
Сподели другаде

направих както ми каза и сега при стартиране ми излиза уиндоус профешънъл и на втори ред виндоус дефолт

 

ето и boot.ini

[boot loader]

timeout=30

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Първо пробвай въпросния диск на друг компютър, за да видиш дали там ще зарежда от него. Ако дискът не е буутващо, ще е по-лесно да си намериш друг, отколкото да си направиш. Макар че, ако настояваш, ще опиша как става.
Link to comment
Сподели другаде

пробван е и на друго pc и неможе да тръгне аз намерих как се прави боотващ CD http://store2.data.bg/chelp/bootcd.htm ako желаеш погледни го и ми кажи дали става така ?мерси предварително
Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...