Jump to content

Препоръчан пост

  • Отговори 409
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

здравеите искам да попитам за разрешение на следния проблем:

setup didnot find any hard disk drives installed in you computer.

Make sure any hard drives are powered on and properly connected to your computer,and that any disk-related hardware configuration is correct. this may involve runing a manufacturer-supplied diagnostic or setup program setup cannot continue

ако някой знае какво да направя да кяжя това ми исписва след като дам enter за да исбера да се инсталира уиндолс-а ...................

Link to comment
Сподели другаде

Питам, защото е възможно да е такъв и да са нужни драйвери за SATA контролера по време на инсталацията на Windows. Разбери дали е такъв твърдия диск и кажи дали компютърът има флопи устройство.
Link to comment
Сподели другаде

здравеите искам да попитам за разрешение на следния проблем:

setup didnot find any hard disk drives installed in you computer.

Make sure any hard drives are powered on and properly connected to your computer,and that any disk-related hardware configuration is correct. this may involve runing a manufacturer-supplied diagnostic or setup program setup cannot continue

ако някой знае какво да направя да кяжя това ми исписва след като дам enter за да исбера да се инсталира уиндолс-а ...................

Как се прави диск с Windows XP с вградени SATA драйвери

Link to comment
Сподели другаде

Имам един проблем. почнах преинсталация на windowsa и всичко вървеше добре до като не стигнах до въвеждането на 25 цифровия код въведох го и ми изписа че е грешен а диска ми го даде чичо ми който си е инсталирал на компа същия уиндоус какво да правя даите ми съвет защто ми казва че е грешен кода и как да разбера правилния код
Link to comment
Сподели другаде

Имам един проблем. почнах преинсталация на windowsa и всичко вървеше добре до като не стигнах до въвеждането на 25 цифровия код въведох го и ми изписа че е грешен а диска ми го даде чичо ми който си е инсталирал на компа същия уиндоус какво да правя даите ми съвет защто ми казва че е грешен кода и как да разбера правилния код

Тъй като в този форум не поддържаме разпространението на нелегално съдържание, което нарушава авторската собственост, не можем да ти отговорим на този въпрос, тъй като е незаконно да се инсталира един Windows на повече от един компютър освен ако версията не е VOL. Иначе серийният номер трябва да се намира на стикера, който придружава диска или е залепен на компютъра.

Link to comment
Сподели другаде

Тъй като в този форум не поддържаме разпространението на нелегално съдържание, което нарушава авторската собственост, не можем да ти отговорим на този въпрос, тъй като е незаконно да се инсталира един Windows на повече от един компютър освен ако версията не е VOL. Иначе серийният номер трябва да се намира на стикера, който придружава диска или е залепен на компютъра.

Разбира се, че е VOL, а кода който е на стикера върху диска го записвам правилно, но като го въведа ми пише, че е грешен. Попитах чичо ми защо се получава така, но не можа да ми отговори

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...