Jump to content

Ръководство: Virtual PC срещу VirtualBox


Препоръчан пост

  • Отговори 518
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Machine -> Enter Fullscreen Mode? Нито си прочел първия коментар, нито грам меню си разгледал да видиш какви опции има. Това мързелът не е полезно нещо.

 

И не само. Трябва да има инсталирани VBoxGuestAdditions на гост системата за да може да се разпери на цял екран във virtualbox

Link to comment
Сподели другаде

На Virtual box си инсталирах windows xp и ubunto 10,10 . НА windows xp инсталирах и VBoxGuestAdditions и сега е на цял екран. Как да инсталирам VBoxGuestAdditions на ubunto ???:)

 

На Лайнобунту...

 

Пак добави Vbox Guest Additions и после отвори терминал и пиши

 

sudo mount /dev/cdrom /media/cdrom

sudo sh /media/cdrom/VBoxLinuxAdditions-amd64.run

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
Имам въпрос,който не е само за програмите,за които е темата,но тук може би най-точно ще ми отговорите.Инсталирал съм Virtual PC,но програмата подържа само Open Gl 1.1 за видео картата,а на мен ми трябва поне 1.3 ако искам да тръгнат програмите ми.Някой ако знае друга,която да подържа Open Gl 1.3 или е работил с VMware Workstation,която трябваше да инсталирам във виртуалната машина,защото на реалната не иска да се инсталира.
Link to comment
Сподели другаде

Но знам,че тя е най-вече за Линукс и ако инсталирам Уиндолс на нея ще имам проблеми.

Нещо се бъркаш. Аз я ползвам от известно време и нямам проблеми. Е, има си бъгчета, но като цяло си работи без излишни главоболия.

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...