Jump to content

Желания за ръководства за работа с програми


Препоръчан пост

Здравейте!

Трудно се намира какво да е ръководство за работа с Corel Draw на български,да не кажа даже,че не намерих никакво.

Отчитам забележката на Nihgt Raven,че програмата е много сложна и е трудно да се направи ръководство за цялата.

За това именно бих искала да помоля за някакво обяснение в часта за контурите и за това как шрифта от написан може да стане начертан.

За пояснение-имам машина за гравиране,която отваря само PLT файлове.Текст/буква обаче ми го отваря с контури,а на мен ми трябва да е само в 1 линия.

Програмата е Corel Draw 9 от торент, на английски(който не разбирам особено).Все още не мога да си позволя лицензиран софтуеър.

Благодаря предваротелно за каквато и да е информация по въпроса!

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 391
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Нека в тази тема всеки, който желае да се научи как да работи с дадена програма или просто желае да прочете ръководство за работа с нея, да напише своето желание, а пък ние ще се постараем да го изпълним (стига да сме достатъчно компетентни по програмата). Ако не сме достатъчно уверени, то поне ще намери ръководство и ще го преведем.

 

 

Здравейте,

Дали знаете от къде мога да се снабдя с указание за работа с функциите на EXCEL, но на български език

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте,

Дали знаете от къде мога да се снабдя с указание за работа с функциите на EXCEL, но на български език

Опитай да намериш това което ти трябва ето ТуК. Ако не го откриеш питай което конкретно те интересува в нея тема.

 

DOROM Публикувано на 2 Nov 2008, 15:46

Здравейте!

Трудно се намира какво да е ръководство за работа с Corel Draw на български,да не кажа даже,че не намерих никакво.

Отчитам забележката на Nihgt Raven,че програмата е много сложна и е трудно да се направи ръководство за цялата.

За това именно бих искала да помоля за някакво обяснение в часта за контурите и за това как шрифта от написан може да стане начертан.

За пояснение-имам машина за гравиране,която отваря само PLT файлове.Текст/буква обаче ми го отваря с контури,а на мен ми трябва да е само в 1 линия.

Програмата е Corel Draw 9 от торент, на английски(който не разбирам особено).Все още не мога да си позволя лицензиран софтуеър.

Благодаря предваротелно за каквато и да е информация по въпроса!

 

Информация за това би могло да намериш в някой от сайтовете за интернет уроци като ТоЗи например. Има и още доста други...

Аз ще помисля малко и ако успея да се сетя нещо в тази ситуация ще пиша пак, но за сега това е което мога да ти предложа като вариант.

Link to comment
Сподели другаде

Аз предлагам да се напише ръководство за програмата WinMerge. Много ми хареса програмата, а и доста хора са на същото мнение. Мисля, че ще е супер полезно.
Link to comment
Сподели другаде

може ли нещо начално за solid works

Не искам да те обезкуражавам, но не очаквай много. Особено пък на български. Такива програми са доста сложни и е на практика много трудно да се обхванат, дори и основите.

Link to comment
Сподели другаде

Добър ден...не знам дали му е тук мястото но бих искал да се обърна към екипа за помощ .......имам телефон NOKIA N81 и бих искал да попитам как мога да и кача игра свалена от някои торент..... нуждая ли се от някаква специална програма за да инсталирам играта?....
Link to comment
Сподели другаде

Добър ден...не знам дали му е тук мястото но бих искал да се обърна към екипа за помощ .......имам телефон NOKIA N81 и бих искал да попитам как мога да и кача игра свалена от някои торент..... нуждая ли се от някаква специална програма за да инсталирам играта?....

Не е проблем да се прати на телефона (ще се получи като ново съобщение) и да се инсталира оттам. Алтернатива е да го вържеш към компютъра и да инсталираш Nokia PC Suite

 

PS: Програми/Игри с разширение sis/sisx трябва да са сертифицирани за да могат да се инсталират. Алтернатива е да си кракнеш телефона, но темата става дълга и широка и се отклонявам.

Link to comment
Сподели другаде

Здравеите,

От скоро съм регистриран в сайта и вече намерих много полезна информация във форумите за което благодаря на всички които са се потрудили.

Проявявам интерес към програмата "KitchenDraw" и моля ако някой има някаква информация (уроци,ръководства и др.) на български или руски език, относно работата с нея да я сподели.

Благодаря Ви предваритено.

Link to comment
Сподели другаде

Здравеите,

От скоро съм регистриран в сайта и вече намерих много полезна информация във форумите за което благодаря на всички които са се потрудили.

Проявявам интерес към програмата "KitchenDraw" и моля ако някой има някаква информация (уроци,ръководства и др.) на български или руски език, относно работата с нея да я сподели.

Благодаря Ви предваритено.

Мисля, че тук е добре обяснено - http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=277893.msg8255562

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
Ако може ръководство на български за работа с Adobe Audition. Предварително благодаря :).

Типично за българина - опитва се да налапа лъжица, прекалено голяма за устата му. Тцтцтцтцтц. Не започнахте с нещо по-лесно, ами се хвърлихте на най-трудното, без да имате ГРАМ опит. Не очаквай да намериш кой знае какво за програмата, защото тя не е някоя дребна програмка с 3 бутона. :)

Link to comment
Сподели другаде

Няма да ставам специалист по тази програма и даже нямам намерение да се занимавам с нея. Просто помагам. Трябват ми уроци или ръководство, за да се придобият елементарни познания.
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...