Jump to content

Желания за ръководства за работа с програми


Препоръчан пост

Може ли ръководство за Sony Vegas

 

Здравейте! Също така, понеже за първи път ще работя с такава програма, търся и ръководство за нея,:)))

 

БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
  • Отговори 391
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Здравейте Дами и Господа бих искал да изразя благодарност към вашия екип.Понеже ми помогнахте невероятно с темата за изрязване и събиране на части от филм с VirtualDub бих ви предложил да напишате ръководство за вграждане на субтитри с VirtualDub .Знам че има подобна тема но програмата представена там така или иначе вгражда субовете с VirtualDub.Искам да кажа че ще бъде интересно на интересуващите се как става директно с VirtualDub.Лично на мен много ми помогнахте за това мисля че ще е интересно на много други.Поздрави на всички за сега от мен чао.
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте Дами и Господа бих искал да изразя благодарност към вашия екип.Понеже ми помогнахте невероятно с темата за изрязване и събиране на части от филм с VirtualDub бих ви предложил да напишате ръководство за вграждане на субтитри с VirtualDub .Знам че има подобна тема но програмата представена там така или иначе вгражда субовете с VirtualDub.Искам да кажа че ще бъде интересно на интересуващите се как става директно с VirtualDub.Лично на мен много ми помогнахте за това мисля че ще е интересно на много други.Поздрави на всички за сега от мен чао.

 

Тука вече има подобно ръководство.

Link to comment
Сподели другаде

Ще може ли да спретнете едно ръководство за Autoruns. Официален сайт - цък.

Колегата(l.kanelov) написа вече: http://softvisia.com/forums/index.php?showforum=11 , за което му благодаря и аз :svlove:

Link to comment
Сподели другаде

Съзжалявам че сте ме разбрали погрешно предложението беше за вграждане на субтитри в AVI филмче като в краен резутат да се получи един файл AVI с вградени субтитри а не файл AVI и файл srt примерно.При мен стана много лестно идеята ми беше повече хора да разберат как става това защото съм сигурен че има желаещи да се научат.

Link to comment
Сподели другаде

Съзжалявам че сте ме разбрали погрешно предложението беше за вграждане на субтитри в AVI филмче като в краен резутат да се получи един файл AVI с вградени субтитри а не файл AVI и файл srt примерно.При мен стана много лестно идеята ми беше повече хора да разберат как става това защото съм сигурен че има желаещи да се научат.

Има такива ръководства за вграждане на субтитри във видео - Тук и Тук.

Link to comment
Сподели другаде

Водена от прочетеното ръководство за PerfectDisk на Night_Raven, може ли да помоля за едно такова и за PartitionMagic и 3DMark.

До сега не съм се занимавала с разделянето на хард диска на части, а рано или късно трябва и на това да се науча :)

Благодаря много предварително :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Водена от прочетеното ръководство за PerfectDisk на Night_Raven, може ли да помоля за едно такова и за PartitionMagic и 3DMark.

До сега не съм се занимавала с разделянето на хард диска на части, а рано или късно трябва и на това да се науча :)

Благодаря много предварително :thumbsup:

За Partition Magic имаше проекти за ръководство. Всъщност все още ги има, но не знам кога ще успея да напиша нещо по въпроса. За 3DMark може някой друг да напише, но не виждам там какво има да се описва - то са си тестове, с резултат накрая. :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Здравейте!

 

Поради проблеми с тайминга на субтитрите на доста хора ми дойде на ум дали не можете да спретнете някакво ръковдство как да стане този номер, за да няма проблеми с такива неща, защото е много кофти.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Ще съм благодарен ако дадете малко информация за програмата Hiren's Boot CD - как се записва на диск, как се работи с нея и т.н защото имам проблеми с хард диска и искам да я използвам а доколкото разбрах за тази програма ако не знаеш какво правиш с нея може да си прецакаш сериозно компютъра
Link to comment
Сподели другаде

Hiren's Boot CD не е програма, а диск с най-различни инструменти. Писането на ръководство за него е почти невъзможно и неетично. Невъзможно е, защото се съдържат много инструменти и описанието им би било много трудна задача. Неетично е, защото се съдържат нелегални/кракнати програми. Всеки портал, който пуска Hiren's Boot CD, на практика пуска нелегален софтуер.
Link to comment
Сподели другаде

ЗДРАВЕЙТЕ, ДАМИ И ГОСПОДА !

Моля ви да ми помогнете...

Искам от две DVD-та да направя едно . Знам, че може, защото си купих такова, но нелегално и магазинерката ми каза, че ги взема готови, а не ги прави тя.

Предварително БЛАГОДАРЯ

:bgflag: :bgflag: :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...