Jump to content

Желания за ръководства за работа с програми


Препоръчан пост

Можеше поне да дадеш линк към почти-оригинала, който се намира точно при нас, в тази тема. В действителност дадената от теб тема е копирана от Diabolik, който има личното ми разрешение да ползва материала, и е внесъл някои допълнения, но пък липсват други части.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 391
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Можеше поне да дадеш линк към почти-оригинала, който се намира точно при нас, в тази тема. В действителност дадената от теб тема е копирана от Diabolik, който има личното ми разрешение да ползва материала, и е внесъл някои допълнения, но пък липсват други части.

Грешката е оправема. Просто се разрових в нета и открих линка който бях дал истината е, че не знаех, че тази тема я има в софтвизията т.к. не търсих във форума /което можеби трябваше да направя/ .

Link to comment
Сподели другаде

OFFTopic: ще се изненадаш колко много се плагиатства от SoftVisia. :)

Това говори много добре за форума :), Лошото е, че хората които вземат тема и я пускат в друг форум не казват от къде е взет в действителност материала или от къде са черпили информация.

 

п.д. Първо ще ровичкам и търся във Софтвизията след това в чичко google. :punish:

Да спираме и да караме на ЛС, че ще прецакаме темата и бати ще ни бие :bat:

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Бихте ли ми изпратили ръководство за работа с subtitle workshop .Благодаря предварително.rosenhristov@abv.bg

Здравей!

Чакай, че и аз се обърках.

Става дума за програмата subtitle workshop нали?

Ето линк за изтегляне на версия 2.51, която е на български , включително и хелп менюто.

Тук!

Дано ти свърши работа.

А иначе по проблема ти писах- моля дай още инфо!

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Незнам дали няма такава тема но нямах време да разгледам

Може ли някой който знае да обесни с картинки как може да се направи... да не се вижда някой знак на видео файл

казваха ми че ставало с Virtual Dub но не искаха да ми обеснят как става

Пример:

Аз записвам чат пат от neterra.tv и ми излиза техния знак има ли начин да се премахне или поне да е размазан моля да помогнете

MSU LogoRemover UserGuide е филтър във Virtual Dub, който служи за премахване на лого от записи на филми от телевизията, също и на вградени субтитри. Лошото е, че ръководството е на английски и малко трудно е за ориентиране, но чрез картинките дано стане по-ясно за това как се извършва премахването. Аз правих проби, но нещо зациклих при определяне на координатите на това, което исках да изтривам. Надявам се, че все някой ще успее да се справи с проблема.

________________MSU_Logo_Remover_User_Guide.doc

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Здравейте!

Изтеглих си програмата за криптиране на дискови дялове - TrueCrypt, и не знам защо, но нещо не мога да я схвана.

Искам да криптирам самите налични дискови дялове: C:/D:/E:/F:, а не да създавам други! Моля, някой ако знае, да даде едно рамо!

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте!

Ако може да дадете ръководство за работа с Pinnacle Studio 12,

ще Ви бъда благодарен!

В общи линии се справям, ама не мога да разбера

как да направя менюто на DVD-то, след като

съм направил филма.

Благодаря!

Link to comment
Сподели другаде

Моля ви за ръководство за работа с CORELDRAW.Ако е възможно,разбира се.Благодаря Ви предварително.

И аз много искам ръководство за "CORELDRAW".

А за "sony vegas"7.0 също много,много искам,видях около 3 или 4 искания за нея,но не открих такива/ръководства/.Днес цял ден се ровя из нета намерих само това-Инструкции за начинаещи-видеоурок.

В момента най-наложащото ми е да си върна настройките на програмата в началния им вид-както са си били ,когато съм инсталирала програмата.Нещо я разбърках и сега ми се е появило едно "чук-чук.." :'( -някакъв ефект и не мога да го премахна,а и прозореца на видеото искам постоянно да ми се вижда,а той се скрива,когато искам да сложа някой от ефектите на видеото,затова най-лесно ще ми е ако има начин да върна настройките както са си били и чак тогава да изпробвам всичко,което схванах от видеоурока.Благодаря предварително.

Link to comment
Сподели другаде

Tук май никой не отговаря.Тогава аз пак ще отговоря.Намерих решение на проблема си.Първо-въпросното "чук-чук"-го махнах от "metronome"-била съм го включила от там.Другото-връщане на заводските настройки на програмата,така и не разбрах/когато ми трябваше /как да ги възстановя,деинсталирах програмата,почистих след нея с "Ccleaner",реснах го и после инсталирах наново,оправои се,но после в един форум ми казаха ,че:

След като заредиш програмата отиваш горе в менюто Options-Preferences и долу в дясно има бутон Deafault All,натискаш го и всичко би трябвало да си дойде на мястото

Не го изпробвах,защото вече бях я инсталирала на ново,но поне за друг път ще знам.

Сега пак ще попитам нещо относно "сони вегас"7,дано някой ми каже този път.

Как се запаметява проект-направен с програмата,така ,че след това да е във формат"ави" или там какъвто и да е за гледане не само със "сони вегас",а и с плеъра,който ти е на компютъра?Пробвах със"сейв ас"-посочвам къде да се запамети,но после ми излиза с иконка на самата програма и пише"тип-сони вегас" само с нея се отваря.Не може ли да се запамети в друг формат?Пробвах да конвертирам с"ксилисофт видео конвертор",но ми излиза грешка,такъв тип файлове не може да конвертира програмата,защо?Не може да няма начин!Моля ви ако знаете,кажете ми!

Пак благодаря предварително!Дано някой ми отговори този път.

Весел ден ви желая!

http://bgchart.net/img/clover.gif

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...