Jump to content

Желания за ръководства за работа с програми


Препоръчан пост

  • 4 weeks later...
  • Отговори 391
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

  • 1 month later...
здравейте,изтеглих си модифицирано хп(не ги харесвам такива модификации ,но искам да го тествам как се държи),проблема е че самия файл е 4,3гб NRG,а искам да го направя ISO-Буутващ диск,пробвах мн програми и все ми ги конвертират в някакъв исо файл от 50 мб ,не е логично .Затова се обръщам с молба към вас с коя програма мога да го направя ISO-Буутващ диск или може ли да го направя nrg бутващ диск,благодаря
Link to comment
Сподели другаде

здравейте,изтеглих си модифицирано хп(не ги харесвам такива модификации ,но искам да го тествам как се държи),проблема е че самия файл е 4,3гб NRG,а искам да го направя ISO-Буутващ диск,пробвах мн програми и все ми ги конвертират в някакъв исо файл от 50 мб ,не е логично .Затова се обръщам с молба към вас с коя програма мога да го направя ISO-Буутващ диск или може ли да го направя nrg бутващ диск,благодаря

 

Що се занимаваш с тия лайняни самоделки? При това тази е една от най най... Кой знае какво са набутали в него, че да стане толкоз голямо. От Zamunda ли го дръпна? Там няма ли няколко-точкова инструкция как се записва? Изобщо не е ли ISO вече? Много ме съмнява някой келеш да седне да прави самоделка на OS и накрая да не си направи труда да я пакетира в ISO. Цъкаш десен бутон бърху него => Open with... => избираш си програмата за запис, примерно ImgBurn => записваш и готово... Като го заредиш в програмата (ImgBurn), трябва да ти изпише: Файлова система: ISO9660(Bootable).

 

И изобщо, в тая тема с ръководствата, какво очакваш да намериш? Ръководство: "Как да запишем самоделката си на диск"

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Здравейте,

 

имам за задача да пиша на специализиран софтер курсове за обучение за голяма организация и ми е нжда помощ за ръководства за Windows, Word, Excel за начинаещи /на BG език/, но отнасящи се за английския варинат на Microsoft Office.

Благодаря предварително!

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Добър вечер :) абе момчета можете ли да ми помогнете с малко ръководство за работа за тази програма Outpost Firewall Pro 2009 6.7 versia :} даже и новите упдате , не ми е фрее а сам я лицензирал и работи цялата ... Ако може малко информациа за нея.

 

Тоест, искам да имам малко ръководство, как се работи за някои неща , щото като блокирам нещо,искам после да го отблокирам за малко и пак ама незнам от каде е листа на блокиранията търся търся ама ...

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Привет на всички от форума.Интересува ме живо урок или подробно ръководство за работа с две според мен чудесни програмки - Process Lasso и Process Hacker.Търсих по почти всички български сайтове,които са ми познати,но не намерих ревюта на тези две програми/смятам,че програмите не са за подминаване/.Благодаря предварително на хората,които евентуално биха се отзовали.
Link to comment
Сподели другаде

Привет!! Може ли някой да ми помогне или даде съвет как да вкарам субтитрите най-долу в черните ленти на програмата Total Video Converter 3.60 ???Компресирам в мпег2 и искам буквите да са: долния ред в черната ивица а горния върху картината,,експериментирах ама нещо не знам с кои параметри да настроя.Свалям bottom на 0 ама слизат до картината искам още малко по надолу ама като дам -10 слизат надолу ама под черните а не над черните!! Помощ!! Моля ви ако някой е работил да помогне!! Благодаря ви и друг път сте ми помагали и се надявам пак !! :thumbsup: :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

Ако компресираш файлове, които нямат черни ивици като част от видео потока, няма и как да поставиш субтитри там. А предполагам, че точно такива се мъчиш да конвертираш.
Link to comment
Сподели другаде

Ми компресирам на Майкъл Джексън церемонията от мкв към мпег2 свградени субове та да може СОНИ LCD през флаша да се гледа-май не може да се вкарат по надолу но добре изглеждат и така днес пробвах така че е задоволително. може да се увеличат черните ленти но се сбива от долу картината апък и аз я конвертирам към 1920х1080. Благодаря все пак страхотна програма!!
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Търся да прочета и науча повече за Mozilla Thundebird.

Какво представлява, как стават нещата с нея.

Как точно би ми помогнала в по-ефикасната работа с пощите ми в ABV, Yahoo и Gmail?

Ще ми помогнете ли?

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...