Jump to content

Желания за ръководства за работа с програми


Препоръчан пост

  • Отговори 391
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Здравейте, имам нужда от Вашата помощ. Много, моля ако може да се направи ревю и скрийншотове, как се работи с програмата ArtRage (инструменти и т.н.). Търсих в статиите, ревютата и ръководствата за програмата, но не можах да намеря. Ако все пак има такова ръководство, но не съм го видяла, то моля да бъда извинена и да ми се посочи линка, за да го прочета. Програмата е необходима на моя племенник, който е приет след 7 клас - информационни технологии, компютърна анимация и изобразително изкуство. Благодаря предварително и Успех във всяко Ваше начинание.

 

PS: Забравих да дам линкове за програмата:

1. Това е линк към програмата http://www.ambientdesign.com/

2. А това е нещо като ревю на програмата само, че на алглийски - (а него не го разбирам за съжаление) http://www.squidoo.com/artragepainting#module12054358

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте,

много спешно се нуждая от ръководство или онлайн уроци по офис 2003,че дълго време не съм го ползвал и много неща малко са ми избягали.Някой може ли да помогне с идея къде мога да намеря нещо онлайн или книга в електронен вариант.Благодаря предварително.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте,

много спешно се нуждая от ръководство или онлайн уроци по офис 2003,че дълго време не съм го ползвал и много неща малко са ми избягали.Някой може ли да помогне с идея къде мога да намеря нещо онлайн или книга в електронен вариант.Благодаря предварително.

 

Здравей за сега само това намирам:

1.ЦЪК

 

2.ЦЪК

 

П.С.Виж тази тема може да ти помогне :ЦЪК

 

УСПЕХ

Link to comment
Сподели другаде

Извинявамс е за коментарът,но не видях ръководство за работа със subtitleworkshop. Ако е възможно да се направи ще ви бъда много благодарен.
Виж това, това и това.

 

 

 

 

P.S.Успех

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Здравейте,

 

Скоро се върнах на работа след 2,5год. майчинство и шефа ми ми възложи задача да разуча програмния пакет на Articulate Rapid E-Learning Studio '09 Pro /съдържа модулите Articulate Presenter'09; Articulate Quizmaker '09; Articulate Engage '09; Articulate Video Encoder '09/.Търсих из нета някаква помощна информация /примери, хелпове/, но за съжаление не открих.

Ще бъда благодарна на всеки,който ме насочи към такава.

Идеята на шефа ми е след изучаването на работа с пакета да създавам тестове за изпит на персонала за реално време, тестове за обучение /голяма фирма сме/.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте,

 

Скоро се върнах на работа след 2,5год. майчинство и шефа ми ми възложи задача да разуча програмния пакет на Articulate Rapid E-Learning Studio '09 Pro /съдържа модулите Articulate Presenter'09; Articulate Quizmaker '09; Articulate Engage '09; /.Търсих из нета някаква помощна информация /примери, хелпове/, но за съжаление не открих.

Ще бъда благодарна на всеки,който ме насочи към такава.

Идеята на шефа ми е след изучаването на работа с пакета да създавам тестове за изпит на персонала за реално време, тестове за обучение /голяма фирма сме/.

 

 

Здравей misti_bisti, виж това:Articulate Presenter 09, Articulate Quizmaker 09, Articulate Engage 09, Articulate video encoder 09.

 

За повече информация тук.

 

 

Дано да съм ти помогнал поне малко!

 

P.S.УСПЕХ!!!

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря ти Недо :)

 

Сега се захващам да разгледам материалите,които си ми пратил.Мисля,че всяка информация ще ми е от полза.Намерих и на сайта на 4те модула също полезна информация.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

На сайта на фирмата www.articulate.com, обаче се натъкнах на информация за Articulate Rapid E-Learning PowerPoint Template Kit - точно модул, който ще ми е необходим за създаване на курсовете за обучение, но за съжаление ние не сме го закупили.Търсих из нета за по-стара версия или изобщо някаква версия,но не открих за съжаление. Ще съм благодарна, ако някой може да ми помогне.

Благодаря предварително!

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

 

Здравейте!

Опитвам се да намеря видеоуроци или ръководство за работа с Access .

Ако някой може да помогне!

НА БЪЛГАРСКИ!!!!!:::::)

 

Цък! Там има урочета както за Office 2003, така и за 2007

Link to comment
Сподели другаде

Цък! Там има урочета както за Office 2003, така и за 2007

 

ЦЪК, но няма нищо за Access

Искам да науча , след като направиш таблици, как се правят връзки , заявки, отчети и т.н.

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...