Jump to content

Желания за ръководства за работа с програми


Препоръчан пост

  • 2 weeks later...
  • Отговори 391
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Нека в тази тема всеки, който желае да се научи как да работи с дадена програма или просто желае да прочете ръководство за работа с нея, да напише своето желание, а пък ние ще се постараем да го изпълним (стига да сме достатъчно компетентни по програмата). Ако не сме достатъчно уверени, то поне ще намери ръководство и ще го преведем.

Бих искал да пуснете ръководство за работа с Autoplay Media Studio. До колкото е възможно, по-подробно.

 

Благодаря.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте,

Казвам се Любомир и днес се регистрирах във форума. В него попаднах случайно преди време, когато търсех информация за Nero. Благодарение на поясненията във форума успях да запиша и първият си .avi филм. Не съм много активен в тегленето на филми и записването на дискове посредством различни техники, така че първоначално вероятно ще задавам неадекватни за повечето въпроси. :hesthebest: Необходимостта от регистрация ми се наложи поради факта, че не намерих начин за увеличаване на размера на субтитрите. DVD истемата за съжаление, няма такъв вид опция. В резултат от това системата, форматира субтитрите в много дребен размер, развалящ удоволствието от гледането на даден филм. Моля за вашият съвет, откъде в Nero, се променя размера на субтитрите, като новият размер се запише на диска. Предварително ви благодаря!

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Моля да ми напишете една тема как се вкарват субтитри в ДВД филм защото какво ли не търсих и неможах да намеря такава тема ппък искам да се науча моля ако има ткава тема да ми дадете линк а пък ако няма и някои се заеме да я пише нека да я обясни по подробно като за начинаещ. Благодаря предварително
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте,

Казвам се Любомир и днес се регистрирах във форума. В него попаднах случайно преди време, когато търсех информация за Nero. Благодарение на поясненията във форума успях да запиша и първият си .avi филм. Не съм много активен в тегленето на филми и записването на дискове посредством различни техники, така че първоначално вероятно ще задавам неадекватни за повечето въпроси. :hesthebest: Необходимостта от регистрация ми се наложи поради факта, че не намерих начин за увеличаване на размера на субтитрите. DVD истемата за съжаление, няма такъв вид опция. В резултат от това системата, форматира субтитрите в много дребен размер, развалящ удоволствието от гледането на даден филм. Моля за вашият съвет, откъде в Nero, се променя размера на субтитрите, като новият размер се запише на диска. Предварително ви благодаря!

 

Понеже пак опрях до проблема със субтитрите влязох във форума и видях, че освен заявки няма нищо друго. Ако никой не може да помогне, поне го напишете а аз ще си търся друг вариант. Лек ден на всички!

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
Някой може ли да ми даде подробно обяснение как се работи със Sony Vegas 9. Началните стъпки ги знам ама от там нататък... Знацхи има няколко клипчета които сиакмд а свържа в едно но сяко си има отделен звук. Решил съм да сложа background една песен но тя и тези звукове от клипчетата.. абе става кофти. Незнам ефектите .. незнам почнти НИЩО!!! Плс помогнете ми с подробно описание на работа ако е възможно или поне някакво да разбера неюо че клипчето ми трябва да го направя спешно но... Благодаря предварително
Link to comment
Сподели другаде

Не искам да звуча грубо, но просто не разбирам как хората очакват подробни ръководства за обемисти и сложни програми като Sony Vegas, CorelDRAW и други такива. Това не са програми, които могат да се обхванат лесно. Зa такива програми се пишат цели книги (достатъчно е да се посети някоя по-реномирана книжарница и да се види що книги се изписват) и пак не се обхваща всичко. Камо ли някой да седне и да напише ръководство. Просто е невъзможно.

Знам, че не помага много, но в такъв случай Google е ваш приятел.

Link to comment
Сподели другаде

Да допълня към отговора на Night_Raven ,че има и доста добри видео уроци, който могат да се свалят беплатно (за по-сложните програми като Autodesk, Sony Vegas, CorelDRAW и други) , само трябва да знаеш език, и да имаш време и нерви, но тук за такива сложни програми с две думи няма как да бъдат обяснени, поради простата причина, че книгите с ръководства за такива програми са от порядъка на около 3,4-500 страници...
Link to comment
Сподели другаде

Английския го чаткам малко. Колкото разбирам от клипчетата 2 пъти повече не разбирам. Гледам картинки просто и то нямат хубав зуум да се види кой каде и какво натиска за да стане даден ефект. А ефектите незнам как да ги правя... както съм писал и в пом горен коментар. Ако някой от вас е работил със сони вегас студио и може да и помогне (основно искам да махна звука от клипчетата които иксам да свържа в един филм,и евентуално да добавя нещо каписано във самия клип доло в ляво примерно....) рабирате ли ме? Това са ми 2 та най основни проблема ако ги реша идеално ще стане. Ако можете да помогнете ОЩЕ по идеално. Та който е запознат да пише давам си скайп и ако е наложително мога да разреша достъп през teamviewer за директно обяснение (вие го правите аз гледам и запомям). Нека който желае и може да ми помогне било то само с тези 2 проблема било като цяло да пише. Благодаря
Link to comment
Сподели другаде

видяло се е че няма достатъчно образовани в сферата на тази програма та да ми обяснят подробно как се работи... Да видим дали можете да ми помогнете с конкретен проблем.Ето го и проблема :

 

Как да добавя ефект в клип (преди да създам филма,във самите клипчета които трябва да свържа)?

Как този ефект да не е за цялото клипче а само за определен момент от него???

Как ефекта да се повтаря през определен период (както зуума )???

 

Ако можете да ми помогнете по тези проблеми... Евала :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...