Jump to content

Желания за ръководства за работа с програми


Препоръчан пост

Здравейте,

Моля ви за ръководство за работа с word основни неща и всичко каквото някой знае.

Благодаря ви предварително

Здравей,

 

Може да драсна нещо, но моля те да поясниш какви точно основни неща.

 

Благодаря.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
  • Отговори 391
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Здравейте на всички!Много ми трябва ръководство за работа с WinRAR и по-точно как мога от един DVD диск с архивиран файл да го рацепя на няколко архивирани CD-та.Четох при свалянето на WinRAR как да се настрои но не можах да разбера как да направя това разцепване.Благодаря Ви предварително!
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте на всички!Много ми трябва ръководство за работа с WinRAR и по-точно как мога от един DVD диск с архивиран файл да го рацепя на няколко архивирани CD-та.Четох при свалянето на WinRAR как да се настрои но не можах да разбера как да направя това разцепване.Благодаря Ви предварително!

Здравей, можеш да погледнеш това ръководство - Ръководство: Как да създаваме и да работим с архиви с помощта на WinRar

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Нека в тази тема всеки, който желае да се научи как да работи с дадена програма или просто желае да прочете ръководство за работа с нея, да напише своето желание, а пък ние ще се постараем да го изпълним (стига да сме достатъчно компетентни по програмата). Ако не сме достатъчно уверени, то поне ще намери ръководство и ще го преведем.

Здравейте!

Благодаря, че Ви има! Намерих при Вас много програми, за които търсих ръководство за работа, Благодаря!

Искам да Ви помоля да публикувате ръководство за работа с Kool Moves!

Хубави дни! :D

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Здравейте!! Извинявам се предварително,че Ви притеснявам. Но имам нужда от помощ за Excel.

Кажете ми как да го накарам да ми показва дата с 6 м. напред от днешна дата

Link to comment
Сподели другаде

Незнам дали няма такава тема но нямах време да разгледам

Може ли някой който знае да обесни с картинки как може да се направи... да не се вижда някой знак на видео файл

казваха ми че ставало с Virtual Dub но не искаха да ми обеснят как става

Пример:

Аз записвам чат пат от neterra.tv и ми излиза техния знак има ли начин да се премахне или поне да е размазан моля да помогнете

Link to comment
Сподели другаде

Незнам дали няма такава тема но нямах време да разгледам

Може ли някой който знае да обесни с картинки как може да се направи... да не се вижда някой знак на видео файл

казваха ми че ставало с Virtual Dub но не искаха да ми обеснят как става

Пример:

Аз записвам чат пат от neterra.tv и ми излиза техния знак има ли начин да се премахне или поне да е размазан моля да помогнете

Виж тази тема, което не е написано или не можеш да направиш - питай там!

Поздрави :>

Link to comment
Сподели другаде

може ли някакво ръководство на програмата VideoChargePro как се използва при съединяване на две части от филм в едно може и някоя друга програма но да вади хубаво качество и да не е Virtualbub , благодаря
Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...