Jump to content

Желания за ръководства за работа с програми


Препоръчан пост

GSpot извежда информация за даден файл с какви кодеци е компресиран и, следователно, какви са нужни за гледането му. Като цяло е доста сложно да се обясни кое какво е. Програмата е насочена предимно към напредналите потребители, които се занимават повече с видео компресия и биха извадили полза от информацията. За обикновения потребител полетата с реално приложение са Audio (вляво) и първата част на полето Video (горе дясно).

 

Но това е добра идея да добавя обяснение в темата Статия: Справочник за кодеци. Благодаря за идеята. ;)

 

 

Ми хайде тогава - сложи начало на благородната си мисия и направи необходимата добавка в темата...Аз ще чакам с надежда и трепетно вълнение да запълня фаталните липси на информация,които ми вгорчиха живота :crosseyes1: .

Благодаря ти за любезната грижа и - успех в делата ти. Да си жив и здрав!

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
  • Отговори 391
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

А и били добре да видиш правописните ти грешки в коментара ти. А имаш ли предпочитание това Ръководство на какъв език да е - Български, АНглийски ... ?

 

 

Сажелявам за грешките но съм с нова клавиатура и трудно се справям с писането. А по повод ръководството ,нека е на бългаски ако може предварително Благодаря.

Link to comment
Сподели другаде

Мисля, че ще е доста полезно ако някой който е работил с Victoria (4.0 beta) драсне някое ръководство. Програмата е за тестване на всякакви носители, но има и още полезни функции. На руски е , а аз съм скаран с този език малко и ще съм благодарен на всеки , който може да каже нещо за нея.

Благодаря предварително!

Link to comment
Сподели другаде

Ако драснете едно ръководство за Audacity 1.3 Beta ще сте върха.Програмката е добра, ама пусто така и не мога да я разбера както трябва.

Няма да е много просто...

Ако знаеш руски, ето Русская помощь.

 

Иначе ръководствата за програмата (освен на английски език) са дадени тук. :)

Link to comment
Сподели другаде

Няма да е много просто...

Ако знаеш руски, ето Русская помощь.

 

Иначе ръководствата за програмата (освен на английски език) са дадени тук. :)

Благодаря за отговора.Да се надяваме, че поне някой ще го преведе, за по голяма яснота. :)

Редактиран от black hawk
Link to comment
Сподели другаде

black hawkq голям грях имам към теб с това Audacity. Прощавай. :blush:

Обещах да драсна нещичко, но повярвай ми не ми остана никакво време да го направя. Седнах веднъж, но някак си невъзможно е да се опише набързо. Програмата разполага с доста възможности, както си забелязал. Аз не познавам всичките. Дано скоро успея да попреведа поне малка , основна част. Извини ме още веднъж. Не съм забравила- прлосто пустото време все не стига. :'(

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте на всички!!! Търся ръководство на някаква програма няма значение каква е. изискванията са следните:

 

Да е написано от фирмата производител или вносител

Да е сканирано

 

Целта на заниятието е следната

 

Трябва да пиша ръководство за потребител. имам направен продект трябва да му напиша едно ръководство и ми трябва облазец. може да е и от игра.

Редактиран от Sir William
Link to comment
Сподели другаде

.................

Да е написано от фирмата производител или вносител

Да е сканирано

 

Целта на заниятието е следната

 

Трябва да пиша ръководство за потребител. имам направен продект трябва да му напиша едно ръководство и ми трябва облазец. може да е и от игра.

.................

 

Ето малко примерни ръководства. Написани са от фирмата производител. Не са сканирани.

 

1. Audacity 1.2 Tutorials.

2. CorelDRAW Graphics Suite Tutorials.

 

В допълнение искам да ти препоръчам малко внимание върху текста, който постваш. Има доста правописни и граматически грешчици.

Успех! :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...