Jump to content

Ръководство за инсталация на Windows 7


Препоръчан пост

Ето виж, този линк, има лимит за 2 гб памет при стартер версията, най-вероятно е това. Така че, едва ли има начин да се оправи, освен със смяна на стартер с друга версия. Все пак изчакай и другите да си кажат мнението. :)
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 436
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

А самият лаптоп е?

 

Acer Aspire 5536G редовно си го почиствам но напоследък беше станал доста муден и бавен. Хардиска отдавна ми беше отеснял, затова сикупих външен, разкарах всичко от лаптопа и го преинсталирах.

 

Сега работи доста по добре с Windows 7 Starter, въпреки че ползва само 2gb рам.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Имам въпрос..след инсталация на Windows 7, нагласа на регион и език English, Windows ми иска парола на български ( и под прозореца пише Парола на кирилица ), а паролата ми е на латиница...как да накарам Windows 7 да не очаква въвеждането да е на български..

има къде да сменя от БГ на english, но е досадно всеки път да кликам...как да го направя да очаква латиница по default ?

Link to comment
Сподели другаде

Отвори контролния панел -> Change keyboards or other input methods -> Change keyboards... -> в горното падащо меню избери желаната подредба (в случая трябва да е United States-International) -> OK.
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
много добра статия сега и аз имам проблем става въпрос за лаптоп hp compaq6910p стигам до точка 4.2 и ми иска драивари не мога да ги намеря свалих всички от саита на нр но не ги намира какво да правя благодаря предварително
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Въпрос за Windows 7 Ultimate. На лаптопа инсталирах една окастрена версия, но доста неща липсват като например невъзможността да се инсталира български езиков пакет, сега се снабдих с пълна версия, възможно ли е върху старата да се направи ъпгрейд (допълване) от новата версия без да се изтриват данни, програмки и прочие...благодаря
Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Сигурен ли си, че това е BIOS, защото на мен не ми прилича на него? Настолен компютър ли е? Ако да, каква е дънната платка?

Компютъра е настолен- дъно FOXCONN. Зареждам biosa с DEL+ESC По друг начин не става.Зареждал съм bios на преносими компютри и съвсем друга работа.Тука не ми дава да преместя нищо на никъде .Имали друг начин да псуна диска?
Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...