Jump to content

Ръководство за инсталация на Windows 7


Препоръчан пост

Десен клик върху Computer -> Manage -> Disk Management -> десен клик върху дяла на flash устройството -> Format -> Yes -> от меню File system избираш FAT32 -> OK.

 

Менюто на компютара ми е българско можели да го кажеш на български (мисля че ме разбра)

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 436
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Десен клик върху Компютър -> Управление -> Управление на дискове -> десен клик върху дяла на flash устройството -> Форматиране -> Да -> от меню Файлова система избираш FAT32 -> OK.

Съмнява ме да е било чак толкова трудно за разбиране, но най-вероятно мързелът ти е помогнал.

Link to comment
Сподели другаде

Тогава си създай дял и при създаването му го форматирай във FAT32. Десен клик върху незаделеното пространство-> Нов обикновен дял или нещо такова. Не ми се инсталира отново български интерфейс на виртуална машина.
Link to comment
Сподели другаде

Ако инсталираш от диск, може би самият диск не се чете правилно, т.е. може да има някакъв дефект/драскотина. А може би самото оптично устройство не се справя с четенето на диска. Опитай да запишеш Windows на друг носител и опитай отново.

Алтернатива е да си направиш инсталационна "флашка". Най-лесният начин е чрез Windows 7 USB/DVD download tool.

 

Пробвах се поне 3-4 пати но не се задейства инсталацията (пробвах и с друга флашка но отново не става) намистам bios-a да буутва от флашката (USB-CDROM) мисля че пропускам нещо ?

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Имам проблем с лаптоп асус :( 6 пати слагам Windows ultimate инсталира се но като свърши инсталирането лаптопа се рестартира постоянно и не трагва Windowsа :( в биоса е на ачи пробвах и на иде но пак е същото пробвах и с ф8 няма ефект изтрих дяла където ще е Windowsа и го създадох на ново но уви :( а xp си тръгва моля за помощ лаптопа е модел

asus x54c-5ksx

 

Благодаря предварително

Link to comment
Сподели другаде

Какво означава, че XP си тръгва - на друг дял ли е, или е положение от преди инсталацията на седмицата? И това постоянно рестартиране също не е ясно - започва се поредица от рестарти един след друг или просто не може да зареди Windows? Какво правиш по време на инсталацията, когато стигнеш до избора на дял за инсталация? Как си изтрил дяла със стария Windows?
Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...