Jump to content

Проблеми и въпроси, свързани с драйвери


Night_Raven

Препоръчан пост

Под ключ имаш предвид бутона с лупата за търсене? И все пак опиши подробно и ясно какво точно правиш, преди да се появи съобщението за несъвместимия драйвер?
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 139
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Рестартирай и като се появи съобщението след това, кликни на него. Предполагам че ще се отвори прозорец с инфо за какво става въпрос. Направи шот и го качи да го видим
Link to comment
Сподели другаде

Не мога да кажа защото досега не съм се занимавала с това.Каквото е инсталирал човека който инсталира и windowsa-a това е.Лаптопа е купуван ноември месец 2009 г и уиндовса е инсталиран тогава.От месец е тоя проблем с драйверите.Как да разбера ако нещо липсва?
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте,

 

Имам едно проблемче. Миналата седмица инсталирах драйвери на нов принтер HP 2420 (DOТ4USB) и оттогава имам проблем с външния твърд диск - не го разпознава. Дори, когато двата заедно са вързани, компа забива.

-Когато изключа принтера, системата разпознава без проблем твърдия диск (WD 3200JS USB), и той си работи.

-Отделно принтера, без да е включен външния диск, също работи перфектно. :crosseyes1: Търсих в сайта на WD, но нищо конкретно не открих. Вероятно има някакъв проблем в несъвместимостта на двата драйвера, но на този етап не мога да реша сам проблема.

Има ли някой предложения. :hesthebest:

Компа с Windows XP SP3, напълно обновен с всички ъпдейти.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...