Jump to content

Проблеми и въпроси, свързани с инсталацията на Windows XP


Night_Raven

Препоръчан пост

Здравейте! Правил съм преинсталиране доста пъти , но никога без СД диск!

Интересува ме как става тази работа? Да речем чрез преносим хард или флашка.

Какво трябва да бъде инсталационното копие на уиндоуса и ако е по-различно от обикновенно копие на инсталационното СД , как се изработва?

Става въпрос за Уиндоус ХП Професионал - СП3!

Търсачката показа тази тема, има и други...

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 112
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

  • 5 months later...

Такааааа ..и аз имам едно питане, на което му знам отговора, но...за да убедя мои познати, че ги кръщават, ще попитам официално тук и се надявам да ми отговорите.

На компютър с 2,20 GHz процесор и ~900 MB RAM кое е по-добре да се инсталира: Windows XP SP 2 Professional или Windows XP SP 3 Professional?

"Разбирачът" казал, че SP 3 много ще "тежи". Едва ли не, не е препоръчително! Вие как мислите? :)

Link to comment
Сподели другаде

Ами смятам че едва ли има някой,който малко от малко да си има представа и да не ти каже,че е по-добре SP 3.Дори не виждам смисъл да се спори за това.От наблюдението ми във участието ти в много от въпросите във форума тук,виждам че познанията ти са солидни и не се и съмнявам,че и ти си на моето мнение.На тъй наречените *razbiачi*,които споменаваш ще кажа,че трябва да ти се доверят напълно ако не искат да останат невежи по този въпрос.Мисля също че ще е по-компетентно мнението на някой от администраторите в сайта и се надявам,че някой от тях също ще се включи,за да няма и капка съмнение.
Link to comment
Сподели другаде

Естествено, че SP3 не "тежи" повече от SP2. В SP3 няма никакви нови функции и екстри. Това е сервизен пакет, съдържащ почти само актуализации за сигурността и още няколко за съвместимост, ако се не лъжа. Няма абсолютно никаква причина някой потребител да не инсталира SP3. Ако е вграден в инсталацията на Windows, още по-добре, защото би се спестило време за инсталация и малко пространство на твърдия диск.
Link to comment
Сподели другаде

  • 6 months later...
Хубаво си описал как се преинсталира. Имам въпрос като стигна до 10b.2,натиснам ентер както си е и след това не ми дава прозореца за форматиране , а ми излиза Check Drive C: и като завърши процеса компа се реска и след тва Windows тръгва нормално !
Link to comment
Сподели другаде

Хубаво си описал как се преинсталира. Имам въпрос като стигна до 10b.2,натиснам ентер както си е и след това не ми дава прозореца за форматиране , а ми излиза Check Drive C: и като завърши процеса компа се реска и след тва Windows тръгва нормално !

 

Направи една проверка по описаните методи тук -

Въпрос за лоши сектори по хард диск

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...