Jump to content

Футбол


ostavime

Препоръчан пост

  • Отговори 214
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Почнаха се глупавите изказвания. И сега аз какво трябва да кажа, че сте губили от Родопа ли?

Тогава искаха да свалят треньора-Георги Василев и успяха.Селски изпълнения,според мен той е един от най-добрите треньори в България.

Link to comment
Сподели другаде

Добре добре.

 

Продадоха отбора... време е за ново начало. Трябва да се изкорени всичко. Като се започне с полагането на нови основи = махане на сегашната управа.

Страх ли ви е вече... лефскарчетата? ;)

Ще преглътнем 1-2 години в "рекунструкции" на тима и после мачкаме.

Link to comment
Сподели другаде

И сега какво се оказа? Стилиян си тръгва. Заради Стоичков.

Мен ако питате... питайте ме де. ;)

 

Ще изкажа лично мнение. Никога не съм харесвал Стилиян като футболист в нац. отбор. Раздава се на клубно ниво, но изявите му в България са порядъчни.

Ще ви кажа още защо не го харесвам. Той е футболист, който не гледа напред. Поеме ли топката почти винаги се завърта или настрани или назад. Не гради особено, не напредва. Спомнете си Бала и Лечков, напред и само напред. Това са мои наблюдения. Лентата го обремени допълнително и напрежението е огромно, май просто не издържа.

Link to comment
Сподели другаде

Интересно ми стана обаче, че вече трима футболисти напуснаха националния отбор като изтъкнаха Стоичков за основна причина. Дали е наистина така или е някакъв заговор, или знам ли и аз?

 

Иначе за играчите ни - не съм голям специалист, но по скромните ми наблюдения всички играят чудесно в клубовете си, раздават се, играят колективно, а в националния е точно обратното. Всички са "рогачи", няма отборна игра, а всеки е таран и се смята за човека-отбор. Поне така ми се струва на мен и докато не си надвият егото, няма да дръпнем напред.

Link to comment
Сподели другаде

Такааааа.

Трагедийке ще ти кажа аз защо мисля, че се е отказал (вече казах горе де, мнение дадох). Има още една причина, която може би не всеки е забелязал. Стилиян преди време намекна, но повечето не обърнаха внимание, че не е коректно, когато целият отбор се бъхти на терена и се раздава кой колкото може само един човек да бъде нарича "Българина"! А именно Мартин Петров. Стенли каза, че не трябва да с омаловажава труда на всички като тим и да се акцентира на играта на един. Нарекоха "Българина". Тук има малка уловко. Повечето от слуховете са, че Стилиян има ромско потекло. Не мога да го твърдя със сигурност, но за сега никой не го е отрекъл. Това допълнително подразни Стенли. Наричаха Мартин "Българина", а него, капина... нищо. Лесно е да се направи асоциацията. Стилиян се опита няколко пъти да каже, че това не е правилно и го направи, но никой не обърна внимание.

Това е смао още една причина от многото, накарали го да вземе това решение.

Аз си казах мнението за него. Това беше просто страничен коментар.

Link to comment
Сподели другаде

Добре добре.

 

Продадоха отбора... време е за ново начало. Трябва да се изкорени всичко. Като се започне с полагането на нови основи = махане на сегашната управа.

Страх ли ви е вече... лефскарчетата? ;)

Ще преглътнем 1-2 години в "рекунструкции" на тима и после мачкаме.

 

 

:D Направо се ***** от страх! Лелелеле важното е да си вярваш! :D

Едва ли в целия си живот някога ще отида на стадиона с чувство за страх от цецка.

Link to comment
Сподели другаде

Няма да се класираме за европейското,Мартин се контузи тежко,а Стилян отказа да играе под ръководството на Стоичков.Не виждам кой ще ги замести. :'(
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...