Jump to content

Футбол


ostavime

Препоръчан пост

Само Левски, ОЛЕ!

 

Edit:

 

На трезва глава искам да кажа 2-3 думи.

Вчера си е за вчера. Минало свършено, няма да се върне. Дано и не се връща. На никой не му беше приятно да гледа поредната трагедия. Е да, играха добре момчетата до 30 мин. , когато ги сполетя това нещастие. Автогол от дебютант вратар. По-лошо от това не можеше да се случи нито за отбора, нито за самото вратарче. 100% се е скъсало от рев в съблекалнята след полувремето. Личеше му още докато се отправяше на почивката.

Но това си е в играта. Случва се на всеки, но класните отбори съумяват да се изправят дори и след такъв "шамар". Левски не съумя и си понесе последствията.

Вердер показа класа, както и се очакваше от повечето футболни критици. Без да блести с нишо конкретно, с комплексна игра и много силна защита показа на какво е способен един Европейски футболен гранд. Реализация на откриващите се възможности на 100%. Това е футбола.

Сега ще има хора, които ще кажат. "Ами ако бяхме вкарали положението си преди това?"

Е да го бяхте вкарали и щеше да пишем друго сега. За това по-добре е тези да замълчат. Мача се реши в 5 мин. , но това е футбола. Левски не показа нищо второто полувреме. Или поне аз не видях. Не казвайте, че са стояли добре на терена през втората част, защото Вердер просто не натискаше, нямаше и смисъл.

Предстои сблъсък с Барса и може би пак ще чуем "Това е мача, в който Левски ще покаже истинското си лице" По добре да не го чуваме. Барселона поставена в това положение... ще бъде интересно.

Все пак пожелавам успех, както го направих и преди мача.

 

За публиката ще оставя да поговорите вие.

Редактиран от ostavime
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 214
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

За мен виновник за загубата е Ники Михайлов. Може да е млад вратар, ама като е млад мястото му не е в Шампионската лига. Особено след критиките по негов адрес, заради мача на младежите. :rolleyes:
Link to comment
Сподели другаде

Погледнато реално, момчето има перфектната физика за вратар. С повече, но наистина много тренировки може да излезе нещо. Да не припомняме как започна кариерата на баща му. Никак не добре, за това след една грешка не може да се заклеймява бъдещето му. Все пак е на 18. Със сигурност баща му има пръст в това той да бъде титуляр и т.н.

Ако има желание може и да се получи нещо от него.

Успех на младите.

Link to comment
Сподели другаде

Една-две грешки се прощават на всеки. Но той е вратар на младежите много отдавна (и се представя все така "добре"). Има много примери за добри футболисти последователи на бащите си - Шон Райт-Филипс и особено Паоло Малдини. Но не мисля, че Ники Михайлов е от тях. Освен ако не го научат, че вратаря има право да играе и с ръце. :no:
Link to comment
Сподели другаде

Една-две грешки се прощават на всеки. Но той е вратар на младежите много отдавна (и се представя все така "добре"). Има много примери за добри футболисти последователи на бащите си - Шон Райт-Филипс и особено Паоло Малдини. Но не мисля, че Ники Михайлов е от тях. Освен ако не го научат, че вратаря има право да играе и с ръце. :no:

 

В конкретния случай той нямаше право да играе с ръце.

 

Не знам защо са решили че непременно трябва да е вратар...дядо му и баща му са били вратари и сега той вратар ...

 

Както казах и по-горе, физиката му е е перфектна. Не че няма да стане за всеки друг пост, но явно така е решил.

Link to comment
Сподели другаде

  • 9 months later...
Що говориш в трето лице? Може да ми го кажеш и директно.

Направих го няколко пъти, но нямаше ефект. Както и да е, нека да видим какво ще стане сега. Аз спирам с мненията извън темата, защото хич нищо не разбирам от футбол и ме ползват само за лява греда на вратата :haha: :haha: :haha:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...