Jump to content

Футбол


ostavime

Препоръчан пост

  • Отговори 214
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Запознат съм и не си говоря ей така. Ако все пак държиш на своето можеш наистина да си сметнеш точките.

Д А В А Й!!! На всички отбори. За които сезони прецениш - по твое желание! От 1950 до 2006. Може и да не са поредни.

Редактиран от deyan
Link to comment
Сподели другаде

Д А В А Й!!! На всички отбори. За които сезони прецениш - по твое желание! От 1950 до 2006. Може и да не са поредни.

 

Хаха има няколко неща които може би съзнателно прескачаш.

 

1. Ясно си ме цитирал "да си сметнеш", тоест ти да си ги смяташ. Нямам излишно време за да задоволявам нечии капризи.

2. В предишния си пост съм написал "в последните години". Говоря за сегашната нова система на точкуване, за точките които са необходими на България за втори отбор в ШЛ, за последните 15 години например.

3. Ако все пак искаш да си смяташ точките и за предишните години защо трябва да се започва от 1950? Защото тогава сте създадени? Прибави на Левски спечеленото и от преди тази година.

Редактиран от Spursy
Link to comment
Сподели другаде

Имах в предвид сам да си избереш годините, та ако имаш мерак да подбереш най-успешните!

 

И сега ще ти пусна един цитат! Ако искаш после ще ти кажа кой е автора:

"Че София се вмириса, въпреки че Бойко Борисов все още успява да извози боклука, е ясно. Че бизнесът на "Белана" процъфтява - също. Че футбол в България преди Станимир Стоилов не е имало - разбрахме. Че не е целесъобразно до декември Левски да гостува в гостуванията си - подписахме се. Че сините са единствения отбор в света, който домакинства на три стадиона в един и същи град - браво. Че Стоичков е от Барселона, а ЦСКА и Парма са... "кои всъщност бяха?" - така е. Че Христо ще вика за Левски на "Ноу Камп" - опасяваме се. Че наказание от един мач /Бардон и Ричард/ се изтърпява без мача да е игран - БФС ни научи. Че до три години Купата на европейските шампиони ще лъсне на "Герена" - пише го в букварите..."

Има и още ама няма смисъл! Прекръстени сте: ФК Жертва ПодуЯне!

Link to comment
Сподели другаде

Темата е "Футбол", а не фк резил! Това какво ме изяжда го прозря, ама пробвай и с нещо друго. И очквам да спориш с аргументи и собствени мисли, а не да копираш уродливия фолклор на агитката си!
Link to comment
Сподели другаде

Питай ме на кой е цитата де? Пък и това не е фолклор от агитките, а материал от печатно издание! Схващаш ли разликата? А моите аргумети съвпадат с тези на автора! И виж защо съм ти отговорил да не използваш цитати и кои точно са тези цитати!

 

 

Spursy, спора с теб ми е много интересен, но все пак имаш отправено едно предизвикателство, а мълчиш упорито! И продължаваш да сипеш лумпенизирани мисли. Кога ще ми отговориш?

Редактиран от deyan
Link to comment
Сподели другаде

Всъщност въобще не ме интересува от кой е цитата. Разлика също не виждам защото спортната преса в България отдавна е доказала, че е много пристрастна. Едни журналисти си пишат само възхвалявайки сините други - червените. Поради тази причина не съм си купувал спортен вестник от години.

 

Изобщо не мълча упорито... когато имам време да посетя тази секция винаги ти отговарям. не очаквай да прекарвам всекидневието си тук за да си спорим. Ако не ми вярваш не знам дали Трагеди може да потвърди, че когато посетя този раздел почти винаги отговарям.

 

Какво предизвикателство имаш... ти не си запознат са точките и както казах ако държиш сметни си ги както искаш, за последните 5-10-15 години... ако искаш си ги подреди по категорийки. Може и една обща да направиш. Да не забравиш само да споменеш за големи отбори като: Васас, Дукла, Ференцварош, Тирол Инсбрук, Ка Акурейри, Торпедо и т.н.

Link to comment
Сподели другаде

И аз не съм играл футбол от много години, защото като ме видят на футболното игрище, всички или изчезват, или падат с контузии и прекратяват играта :haha:
Link to comment
Сподели другаде

Аз пък ритам по три пъти седмично! Ако искате може да спретнем едно форумно мачле. Дамите ще са агитка, освен ако няма желаещи да ритат с мъжете!
Link to comment
Сподели другаде

Идеята не е лоша, но имайки предвид казаното по горе държа Tragedy да е от моя отбор за да не пострадам сериозно :haha:

Давайте предложения за някой не много скъп терен в София с изкуствена трева (не от най-голямите)

 

deyan не знаех, че за да мога да споря на футболна тема трябва и да играя....

Редактиран от Spursy
Link to comment
Сподели другаде

deyan не знаех, че за да мога да споря на футболна тема трябва и да играя....

Ми те и спортните ви журналистчета не знаят, ама после пишат ли пишат...

 

При това положение спор с теб не мога да водя - ти ще си ляляш, пък футбол само от екрана си гледал! Подозирам че и на стадиона ходиш макс три пъти в годината.

Това беше от мен! Спри да се обръщаш към мен вече в тази тема!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...