Jump to content

Футбол


ostavime

Препоръчан пост

Наистина положението става доста тежко! Стилиян е най-добрия български футболист след златното поколение и отказа му идва като студен душ на всички! Мартин тъкмо влезе във форма след отчайващия предишен сезон и се контузи тежко! Бербо се надявам да е във форма за следващите мачове - все пак те са през март 2007 г. Но при него никога, нищо не е сигурно! Божинов след като го набедиха за някакъв талант основната ду дейност е да се изявява като манекен и да попада на страниците на какви ли не списания!

Това е гръбнака на отбора! Като добавим и момчетата от родното първенство, които вече може да се каже придобиха опит и рутина колкото са успяли се палучава т. нар. национален отбор! За жалост обаче ми се струва, че почетното трето място и наше!

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 214
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Момциииии, готови ли сте за довечера? Имате ли изграден план за рушене на играта, защото е чсно, че друго няма да може да се направи. Играл съм го хендикап от 3:0 ;)

Само ако ме издъните, правете му сметката!

Хаххаахахахахаха

Успех!

Link to comment
Сподели другаде

Момциииии, готови ли сте за довечера?

Още не съм,след малко почвам да правя салатите :P

Еииии,много си милостив,само 3 аз ще се радвам на толкова.Левскар съм,но съм реалист ние точка няма да вземем,НО се надявам да гледам Барса в София(само да намеря билети)

Link to comment
Сподели другаде

Събудиха ли се оптимягите?

Поредния неуспешен опит "за излитане".

5:3:2 - поне головете намаляват!

Трябва да се вкарват, не само да се броят головете инкасирани във врата и да се радваме, че намаляват. Е то за това и удари трябват, които за жалост липсват...

Групата се завърза... точки няма да видите майче!

Link to comment
Сподели другаде

Въпреки всичко на мен ми хареса играта на Левски.

Нещото, което ме радва най-много е самочувствието, с което Левски играят. Може би най-сетне имаме български отбор, който не отива като на заколение при гостуванията си. При това Левски играят с три от най-силните отбори В СВЕТА за момента :yesss:

 

 

П.П.

 

Поредния неуспешен опит "за излитане".

 

Може да е "неуспешен", ама все пак е опит, докато някои други не могат и да опитат :P :D

Редактиран от benzinn
Link to comment
Сподели другаде

Ей, лефскарчето, стига празни приказки. Ако казваш нещо казвай, ако не... ай сиктир! :haha:

Искаш да ме скъсаш от смешки майче. Къде е самочувствието бе, къде? Отбор който има самочувствие играе и гради. Има поне удари към врата, пасове. Във футбола на това му викат самочувствие и това се определя като такива, а не да се разхождаш по СФ улици с разперени ръце като Гонзо (готов да литне), да се качиш в АУДИ Кю 7 за 150 000 бона (пенсията в отбора ви) и да кажеш, че имаш самочувствие.

Къде точно го видя това самочувствие ми е много чудно. Ама наистина.

 

Не отивали на заколение! А на какво отиват? Прилича ми на изпълнение на смъртна присъда всяко ваше гостуване, при това без право на обжалване. Само дето тези присъди са еднократни, а при вас се повторят отново и отново, и отново...

 

Поне признайте, че толкова си можете за момента и се примирете. Сведете глави пред грандовете и не говорете приказки. Точка щели да вземат... , че и победа даже.

Срещу Беласица... опс. ;)

 

И на тоя вашия пъпеш Мъри не му се затвори устата. Ейййй, срам няма тоя човек. Всеки следващ мач каазва, че вече ще видим истинското лице на Левски. И всеки път си остава следващия и следващия.

Немската преса ясно и точно определи тима на Левски с една дума и се изчерпаха коментарите по повод отбора ви.

БЕЗКОНКУРЕНТЕН

 

Само още нещо от статиската. На прага сте на подобряването на един анти рекорд. Намерете го сами, ако не можете... кажете, ще ви помогна веднага.

Редактиран от ostavime
Link to comment
Сподели другаде

Виждам, че ostavime отново разгорещява страстите, затова ще помоля към повече спокойствие, защото в крайна сметка обсъждате, а не се обиждате.

 

Ето и едно малко и символично подаръче от мен - Едни наистина красиви голове

Link to comment
Сподели другаде

Милене, няма обиди. Ако някой се е почувствал обиден, моля да ме извини. Първото изречение беше шеговито без лоши чувства. От там на сетне, казвам това, което мисля без да целя да обидя някой. Пука ми за футбола, пука ми за Българския футбол най-вече, пука ми за смазаните Левски и ЦСКА и всички други. На мен, ако не ми пукаше за изявите на сините до сега отдавна да бях махнал с ръка и да бях забравил и загърбил всичко. Но ми пука и за това пиша тук. Не си мислете, че само ви дразня с безмислени и безпочвени постове. Вашите са такива и се изчерпват в 2 реда 50% от които емотикони.

 

Обаче! Тук има едно обаче.

Омръзнаха ми изказвания от сорта на "Играхме добре, Играхме супер, Играхме като "не знам си какво"

Стига с това бе. Стига. Спрете се вече. Нашите момчета не рзбраха ли, че с игра мачове не се печелят. Мачове се печеля с голове. И след време хората няма да кажат играхме добре "еди кога си", а ще кажат "Загубихме с 2-3-4 или 5 "еди кога си"!

Играта се игра на шибани голове, а не на приказки след мача при това все позитивни.

Все добре си играем и все си падаме. Е нема що.

Link to comment
Сподели другаде

Не знам защо критикуваш Левски-толкова могат,както написа benzinn това са най-силните отбори в света,какво очакваш да ги смачкаме ли ха-ха.

Яд ме е за глупавите голове.

Link to comment
Сподели другаде

Ами както по-горе съм написал не е срамно да паднеш от най-силните отбори в света! Лошото е, че след това в един глас всички викат: "Играха супер"! Е да, ама не! И други отбори, дори по-велики то Левски са относяли по половин дузина голове. Ама всички искат да изкарат, че едва ли не малшанса е изпратил отбора още в групата срещу лидерите иначе срещатат им ще е поне на полуфинал! Разликата между ШЛ и турнира за купата на УЕФА е колкото от земята до небето. И отборите са доста по-качествени, пък и парите са повече затова всеки играе до последно! И затова си мисля, че още доста банани ще трябва да похапнат българските отбори, за да се мерят с най-големите. Видяхте ли какво направи Вердер? Пресече поне 70% от пасовете на Левски! Ей това е една от разликите! Друго - колко пъти на повторения се вижда, /за всички български отбори се отнася/ че откровенно симулират? Още - кой освен български футболисти жестикулира и разправя със съдийте? Положението е трагично - вервайте ми!!!
Link to comment
Сподели другаде

Стига вече, не искам да чувам:

"Добре играхме, супер играхме ама паднахме"

Искам:

"Зле играхме, грозно играхме, ама точка вземахме"

 

Това исках да кажа на всички Ви, това!!!

Схващате ли разликата?

Редактиран от ostavime
Link to comment
Сподели другаде

ostavime жал ми е за теб!

Личи си, че с нетърпение чакаш Левски да падне за да позяждаш малко...

Единствените смешни коментари в цялата тема са твоите! Ако за теб е нормално Левски директно да започне да взима точки от тези съперници става ясна каква е компетенцията ти.

 

Искам:

"Зле играхме, грозно играхме, ама точка вземахме"

 

И аз искам България да класира два отбора в ШЛ но благодарение на "многото" точки които донесе евробоеца цска тази година отново това няма да се случи!

Не се знимавай да коментираш защо Левски не направи равен с Барса, Челси или Вердер, а по добре помисли защо цеска донесе скъпоценните 2 точици от двата мача с ЗУЛУ из КУЛУ!

 

Помисли и замълчи!

Схващаш ли разликата?

Link to comment
Сподели другаде

И за кога да ги сметна? За този или за миналия сезон? Или за предишните два?

 

В последните години Левски е отбора който носи най-много точки на България! Запознат съм и не си говоря ей така. Ако все пак държиш на своето можеш наистина да си сметнеш точките.

 

Понеже за настоящия сезон едва ли има място за спор ти припомням какво беше положението при цска миналия: http://www.uefa.com/competitions/UEFACup/h...Group=2534.html

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...