Jump to content

Футбол


ostavime

Препоръчан пост

deyan разбирам, че няма какво повече да кажеш... затова тръгна да извърташ темата към вътрешните мачове. Разбира се, че има заговор срещу цецка. То не стига само черепа да е виновен, сега вече и цялото БФС работи срещу вас. Явно и от УЕФА са срещу вас след като не можете още 1 победа да вземете в европа.

Относно дуспата гледкай повторенията по телевизията преди да пишеш глупости. или твоя телевизор е червен и там не се забелязва. Дори фенове на Ботев казват, че има дуспа, а всеки знае колко ни обичат канарите.

Потърси статистика от последния сезон когато цецка беше шампион и провери кои е отбора, който е получил правото да изпълни най-много дуспи!

 

И аз ти пожелавам много здраве защото като гледам как си започнал да се гризкаш отвъре определено ще ти трябва.

 

Да вкараш един гол на Айдук Ула за 210 минута игра..... БЕЗЦЕННО

Да се оправдаваш със садята след всяка загуба ........... БЕЗЦЕННО

Да се оправдаваш,че си продал титлата.......................БЕЗЦЕННО

Да паднеш от Бешикташ 2:0,а в същото време да злобееш за загубата на Левски от Барцилона 5:0 и да те е яд че Левски е в лигата............ БЕЗЦЕННО

 

Има загуби , които се обясняват със малкия потенциал и слабата игра на отбора.....

ЗА ВСИЧКИ ДРУГИ ЗАГУБИ ИМА..... ФЕНОВЕ НА ЦСКА

Редактиран от Spursy
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 214
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Темата е "Футбол", а не фк резил! Това какво ме изяжда го прозря, ама пробвай и с нещо друго. И очквам да спориш с аргументи и собствени мисли, а не да копираш уродливия фолклор на агитката си!

Относно дуЗпата - кви фенове на Ботев, кво чудо? Те какво общо имат в случая! А Боримиров за колко червени картона беше според теб!

И за десерт! Ако искаш що не застанем един срещу друг на терена! Да видим кой кво може, а не само да цитираме взети на готово фрази като инжинерчета /да не се обиди някой колега/. Защото на клавиатурата си добър, видях го! Copy/Paste го владееш!

Link to comment
Сподели другаде

Темата е "Футбол", а не фк резил! Това какво ме изяжда го прозря, ама пробвай и с нещо друго. И очквам да спориш с аргументи и собствени мисли, а не да копираш уродливия фолклор на агитката си!

Относно дуЗпата - кви фенове на Ботев, кво чудо? Те какво общо имат в случая! А Боримиров за колко червени картона беше според теб!

И за десерт! Ако искаш що не застанем един срещу друг на терена! Да видим кой кво може, а не само да цитираме взети на готово фрази като инжинерчета /да не се обиди някой колега/. Защото на клавиатурата си добър, видях го! Copy/Paste го владееш!

 

:D :D Да не ме придизвикваш? :D

 

Някой взе да се изнервя.

Опитваме да се заядем може би? Единствения цитат който съм използвал във всичките ми постове напълно илюстрира вижданията на голяма част от червената публика. Като типичен цскар ти търсиш причината за загубата от Левски навсякъде но не и отборчето ви. Имало червен картон на Боримиров... на финала за супер купата бяха изгонени двама от Левски но гол пак не вкарахте нали? Точно за това става дума и в цитата вие винаги търсите оправдание.

Link to comment
Сподели другаде

... на финала за супер купата бяха изгонени двама от Левски но гол пак не вкарахте нали?

А вие на дузпите след това да не би да вкарахте :haha:

Редактиран от tao
Link to comment
Сподели другаде

А вие на дузпите след това да не би да вкарахте :haha:

 

Безсмислен коментар (лека закачка може би). Сега аз какво да направя? Да напомня, че на предишния финал вие не можахте да си вкарате дузпите и загубихте?

Link to comment
Сподели другаде

Аааа не. Стига, само за дузпи не ми говорете, че равносметката е ясна. За този сезон до момента:

 

Левски: Дузпи свирени за тях 6 / Дузпи свирени против тях 0

 

ЦСКА : Дузпи свирени за тях 1 / Дузпи свирени против тях 1

 

Само така, само така. И срещу Челски ли ще вдигаме бройката. Пак ли Дървомиров ще ляга?

Само дето тогава съдия няма да е...

Редактиран от ostavime
Link to comment
Сподели другаде

ostavime знам, че в Челси ти е надеждата да се стоплиш малко... няма да ти кажа нищо повече защото просто ще си повторя постовете които написах за deyan. Ако искаш ги прочети но незнам дали има смисъл защото ти си още по-заслепен.

 

tao ако това наистина толкова много те радва, значи си намерил смисъл в този сезон за вас :OK: Няма да го омаловажавам. Гордей се! :peace:

Link to comment
Сподели другаде

Да беше изкоментирал дузпите, които ви дават.

 

За Челси... то е ясно. Барселона 2 серия!

 

Само подпишете моля, другото е наша грижа.

Редактиран от ostavime
Link to comment
Сподели другаде

:D :D Да не ме придизвикваш? :D

 

Предизвиквам те, да!!! Пред свидетели!

 

И за последен пат те предупреждавам - спри да се занимаваш с душевното ми състояние! Все пак ти още не се бръснеш а пък аз съм близо до климактериума, така че ми е простено! Топли вълни, потене...ама ще го усетиш скоро!

Link to comment
Сподели другаде

Да беше изкоментирал дузпите, които ви дават.

 

За Челси... то е ясно. Барселона 2 серия!

 

Само подпишете моля, другото е наша грижа.

 

Хахах, ostavime, така ли набирате фенове вече?

Те повечето чорбарчета се отказаха от цецка, дълбоко разочаровани...

Да не хванете да раздавате по 2 кИбабчИта и по 1 бира в циганските гета, за да набирате фенове :haha: :D :haha:

Link to comment
Сподели другаде

ееееее....стига де

То и за баба ми с 15 диоптера късогледство е ясно, че това е монтаж.

 

Иначе забелязвам, че темата се измества от "Футбол" към "Махленски спор, придружен с люпене на големи количества семки".

Дайте да спреме и да охладим страстите...

То е ясно, че никой няма да убеди никого в своите възгледи :crosseyes1:

Link to comment
Сподели другаде

Наистина спора премина рамките на благоприличието и предлагам да охладим страстите!

А снимката наистина не е монтаж! Има още няколко, които са доста ясни!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...