Jump to content

Футбол


ostavime

Препоръчан пост

  • Отговори 214
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

А снимката наистина не е монтаж! Има още няколко, които са доста ясни!

 

Много безсмислено заяждане. Аз сега да кача ли няколко снимки на мангали във вашата публика?

За съжаление в България има много цигани и едва ли има отбор (от по-големите) които да няма привърженици и от тях.

Link to comment
Сподели другаде

Това със снимката беше шега! Не съм искал да отличавам едната публика от другата. Ходя на мачове от доста време, имам много приятели от "вечния съперник" и извода до който съм стигнал след толкова години е, че и едните, и другите са еднакво миризливи изпражнения! Последния мач го доказа! Доказа го и мача за финала на купата, когато заведох племенника ми за сефте на стадиона и след масовото сбиване той се изплаши и разплака! Стана ми много мъчно за детето, защото сега като го питам дали иска да го водя на мач той отказва!
Link to comment
Сподели другаде

Spursy, deyan, прави сте, спорите си, не спамите ;)

 

Тъкмо беше започнало да става интересно, и мисля че ще стане по-интересно, ако е с повече факти и от двете страни. :cooldude:

Link to comment
Сподели другаде

Много безсмислено заяждане. Аз сега да кача ли няколко снимки на мангали във вашата публика?

За съжаление в България има много цигани и едва ли има отбор (от по-големите) които да няма привърженици и от тях.

 

Ми дай да ги видим все пак. Или говориш за този?

 

http://www.kaldata.com/forums/uploads/av-710.jpg

 

Ама вие ще се изпотрепете наистина бе, хора. Ясно е, че пред монитора всеки е прав.

 

Пред монитора всеки седи. ;) (Това в кръга на шегата)

 

Измислихте ли тактиката за Челси или ще е като с Барса?

Link to comment
Сподели другаде

Ми дай да ги видим все пак. Или говориш за този?

 

http://www.kaldata.com/forums/uploads/av-710.jpg

 

Правиш ли разлика между циганин и негър?

Иначе не виждам смисъл да поствам снимки с мангали и турци тук. Виждал съм случайно подобни индивиди в публиката ви, като съм разглеждал снимки в sportni.bg. Ако си толкоз любопитен потърси ги там... поне не са фейк...

 

Измислихте ли тактиката за Челси или ще е като с Барса?

 

А вие измислихте ли начин поне в четвъртия си мач (може и последен да се окаже) да вкарате едно голче?

Link to comment
Сподели другаде

Не знам колко гола ще инкасираме, но важното в случая е, че сме в групите на ШЛ. Виж някои други останаха извън Европа. Освен това дори и една точка да не вземем, пак Левски ще вземат доста кеш. Така че дано спечелиш, поне и ти да се зарадваш на нещо тази година :P :-8 Редактиран от benzinn
Link to comment
Сподели другаде

Огнянов изпревари Петър Крауч

Голът на Мариян Огнянов срещу Челси е №1 във втория кръг на Шампионската лига, определи гласуване в сайта на УЕФА. За историчeското първо попадение на български тим в групите са гласували 57,69% от посетителите на www.uefa.com. На второ място остава страхотната задна ножица на Питър Крауч срещу Галатасарай. За нападателя на Ливърпул са дали вот 34,98% от анкетираните.

 

7дни СПОРТ

 

ostavime-не мога да те разбера,по твоята логика по добре е да играем с Родопа защото тях можем да ги бием.

Редактиран от BO6KO
Link to comment
Сподели другаде

Не бе, играйте си в Европа, ама не казвайте, че правите страшни мачове. Кой заблуждавате? Себе си?

Мач се играе 90 мин. не 20 или 30, както уж направихте срещу Челси.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...