Jump to content

Футбол


ostavime

Препоръчан пост

Хах, за масите е така :P

 

Моето присъствие ще се изчерпа с това, че съм от Левски, но футбол не гледам.. рядко.. не и български :haha: Интересувам се единствено от резултатите :)

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 214
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Шегата ти е абсолютно неуместна, защото ЦСКА игра добре до момента в който остана с десет души! Не беше обречен и гледащ мача без билет като един друг отбор, твърдейки на всичко отгоре, че е играл добре!
Link to comment
Сподели другаде

Не е срамно да паднеш от най-силния отбор в света,но Бешикташ :D

Наистина играхте нелошо,но като останахте с човек по-малко ви спукаха,не се играе така,опълченците на Шипка :P

Link to comment
Сподели другаде

Не знам как може всички да говорят че Левски е играл добре,при положение че се осраха с една дума :) Левски бяха просто пълна скръб,докато цска играха много ама даже супер добре,обаче съдята каже ли не...
Link to comment
Сподели другаде

Наистина не е срамно да паднеш от НАЙ-СИЛНИЯТ отбор в света, но е срамно при петилетка да твърдиш, че си играл добре! Защото представям си какво щеше да е ако бяха играли зле! Но идва Челси. Те бележат докато мача не свърши, така че споко - рекорда е в кърпа вързан!
Link to comment
Сподели другаде

Аз си признавам, винаги съм бил от ЦСКА. Но не отричам, че Левски играят в момента малко по-добре. Но мисля вината бе на онзи Миодраг Йешич! Пламен Марков според мен ще постигне още много за отбора :-)
Link to comment
Сподели другаде

Не знам как може всички да говорят че Левски е играл добре,при положение че се осраха с една дума :) Левски бяха просто пълна скръб,докато цска играха много ама даже супер добре,обаче съдята каже ли не...
:D :D :D

 

Даа цска игра направо невероятно. То си е супер за 90 мин. да имаш един удар към вратата и то от 25 метра, 0 във вратата и накрая съдята да ти е виновен. Тактиката 4-6-0 наистина е страхотна!

 

А на deyan ще кажа, че много бързо ще си изхаби нервите и ще си съкрати доста живота при толкова завист.

Редактиран от Spursy
Link to comment
Сподели другаде

Макьети и трън.

Това са феновете на Лефски. Като трън са, но в обществото, а не в очите на определна група хора.

От къде това самочуствие, не ми е ясно?

Иска ли да ги награждават?!? И за какво? Hякой може ли да бъде награден или да стане почетен гражданин на СФ, само защото е играл с Барселона?

Лудост! Ревльовци!

Link to comment
Сподели другаде

Няма и грам завист spursy! Повярвай ми! Има само съжаление. Съжалявам теб, всички като теб, но най-вече себе си, защото се занимаван с такива като вас!!! Бях решил, че след като лефски влезе в ШЛ няма да злорадствам при евентуални загуби! Даже след мача с Барса бях от хората, които се опитваха да опрвдаят това недоразумение! Но след мача някои "сини специалистчета" твърдяха, че играли добре! Това СМЕШНО и ЖАЛКО! Толкова, колкото подуянското недоразумение! Редактиран от deyan
Link to comment
Сподели другаде

От къде това самочуствие, не ми е ясно?

 

Няма и да ти стане ясно, защото в близките години дори няма да помиришеш подобно изживяване.

Няма да разбереш и от къде идва подобно самочувствие защото си заслепен фен на отбор които три поредни мача не може да победи съседски тимове, още повече да вкара поне 1 гол (в редовното време).

 

 

Иска ли да ги награждават?!? И за какво? Hякой може ли да бъде награден или да стане почетен гражданин на СФ, само защото е играл с Барселона?

Лудост! Ревльовци!

 

Явно искаш да отклониш темата. ОК!

Не искаме вече тази награда. Не и по този начин.

Вече на всички е ясно, че и в общината (подобно на форумите) има завистливи червени мизерници, които намериха за оправдание някакъв измислен "пропуск" в закона за да не наградят отбора донесъл радост на истинските Българи! Просто много от вас не могат да преживеят това, че така наречения червен евро боец и този сезон не можа да постигне и половината от това което Левски.

Наградата не се дава, че сме играли с Барса, а за това, че първи постигнахме над 10 годишната цел на всички български клубове! За това, че миналия сезон подобрихме повечето рекорди в цялата футболна история на България. Включително за най-много точки и мачове на наш отбор в Европа.

Ти разбира се никога няма да се съгласиш с това и ще продължиш да го отказваш да приемеш фактите.

Затова и никога няма да ти стане "ясно"!

Link to comment
Сподели другаде

Няма и грам завист spursy! Повярвай ми! Има само съжаление. Съжалявам теб, всички като теб, но най-вече себе си, защото се занимаван с такива като вас!!!

 

Предлагам за напред изобщо да не се занимаваш с нас!

Погледни в собствената си чинийка и ще разбереш какво наистина е

СМЕШНО и ЖАЛКО

Ще разбереш защо злорадстването ти е толкова абсурдно!

http://store2.data.bg/lampardcfc/21.jpg

Едва ли обаче ще разбереш от къде изникнаха тези "червени специалистчета", които твърдяха, че цецка играела добре срещу турците до изгонването въпреки, че нямаше дори едно положение.

 

Толкова, колкото подуянското недоразумение!

Недоразумението е само и единствено при вас! Вие сте анти-българите които гърмяха пиратки когато барса вкарваше. Вие сте анти-българите които искрено се радваха на отсъжданията на ку*вата райли. Вие сте анти-българите които чакат с нетърпение загуба на Левски за да измислят нова песничка, вместо да възпявате техния собствен отбор. Вие сте анти-българите които навръх националния празник на България дойдоха на националния стадион за да подкрепят английски отбор срещу Български!

Link to comment
Сподели другаде

А бе пич! Я тия словоизлияния ги метай във форума на уефски, че идат тежки мачове, а ние плебеите не сме и помирисвали що е то ШЛ, срам, резил и др. А, и още - ристосков там не свири! Дузпи измислени не дават. Гонят за повече от два груби фала, не като някои в България да доиграват мача с 21 нарушения и само един жълт картон! И ръководстовото на УЕФА не от мучащи субекти от синята върхушка!

Ай със здраве! Че иди Челси!

Link to comment
Сподели другаде

Ама да знаете как ви се радвам, особено като спорите така разгорещено. Добре, че отбора, който поддържам (ако моето се нарича поддържане) е толкова назад в класациите (някъде е около Ь междустайна група) :)
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...