Jump to content

Най-хубавото нещо през тази седмица!


Препоръчан пост

Взех, че се влюбих до уши :love1: .... - от 10 години не ми се беше случвало.

Стискайте палци - ке играме оро.... :thumbsup: :peace:

Аз се чудя къде изчезна - мислех, че садиш картофи, а то каква била работата...:P

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 256
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Най-хубавото нещо тази седмица ми се случи вчера!

Заведохме четири коли на язовира край Дончево (едно село на няколко км от Добрич)

Открихме сезона с едно здраво къпане във студените води!

Имаше малко турнирче по бокс, дори и жените ни опитаха боксовите ръкавици, а няколко човека опитаха и борбата. Стана много яко!

Накрая решихме да завършим мисията за която бяхме отишли - опънахме едни покривки, едни одеала, изкарахме едни гозби, едни бири. Ако не се брои преждевременното и сравнително ранно изпиване на бирата, мисията беше повече от успешна!

Цялото събитие беше заснето и запечатано за бъдещите поколения.

Link to comment
Сподели другаде

Получих така мечтната работа, в петък ме интервюираха бличо час и половина, първо изпълнителния директор на компанията, после HR директора, аз само дето не полудях от напрежение, но като се прибрах и прочетох най-радостния мейл - условията които ми предлагат, обадих се веднага и приех. От 1 юни се потапям.
Link to comment
Сподели другаде

Получих така мечтната работа, в петък ме интервюираха бличо час и половина, първо изпълнителния директор на компанията, после HR директора, аз само дето не полудях от напрежение, но като се прибрах и прочетох най-радостния мейл - условията които ми предлагат, обадих се веднага и приех. От 1 юни се потапям.

Честито! Пожелавам ти много успехи на новата работа, хубави колеги и много нови приятели!

Ако не е тайна, каква е новата ти работа?

Link to comment
Сподели другаде

Получих така мечтната работа, в петък ме интервюираха бличо час и половина, първо изпълнителния директор на компанията, после HR директора, аз само дето не полудях от напрежение, но като се прибрах и прочетох най-радостния мейл - условията които ми предлагат, обадих се веднага и приех. От 1 юни се потапям.

 

Честито и от мен!

Страхотно е, когато се сбъдват мечти. Дано новата ти работа оправдае очакванията ти.

 

baby_face- Браво!http://www.postsmile.com/img/sports/45.gif

Link to comment
Сподели другаде

Да ви се представя. Пред вас е един от новите, прясно назначени Експерти в разплащателна агенция - агенция САПАРД. От тази седмица това за сега (защото е понеделник) е най-хубавото. :)
Link to comment
Сподели другаде

Да ви се представя. Пред вас е един от новите, прясно назначени Експерти в разплащателна агенция - агенция САПАРД. От тази седмица това за сега (защото е понеделник) е най-хубавото. :)

Бравос....требе да се видиме, тука малко далавера :P ...В София ли сте вече?!?!?

Link to comment
Сподели другаде

Най-хубавото през тази седмица ми се случи вчера - запознах се с много нови хора, и все готини! :peace:

Благодарности на Tragedy за приятната вечер, за чудесната идея и превъзходната й реализация!!! :thumbsup:

И дано на следващата среща на форума да успеят да дойдат и тези, дето не можаха ...

Link to comment
Сподели другаде

Най-хубавото през тази седмица ми се случи днес. :yeah: :bravo:

Станах чичо за втори път! Браво на кака ми за мъжкото раждане, имаме момченце за втори път. Още един път поздравления и да е живо и здраво бебето! Вече се почерпихме с колегите, повече от нормалното, но то днес е позволено. Щом шефът разрешава, значи е така!

 

Искам просто да споделя с вас, приятната новина. Предварително се извинявам, но съм много развълнуван и много щастлив!!!!!

И не на последно място, държа да отбележа, че е моята зодия!

Редактиран от Didko B@ndidko
Link to comment
Сподели другаде

Най-хубавото през тази седмица ми се случи днес. :yeah: :bravo:

Станах чичо за втори път! Браво на кака ми за мъжкото раждане, имаме момченце за втори път. Още един път поздравления и да е живо и здраво бебето! Вече се почерпихме с колегите, повече от нормалното, но то днес е позволено. Щом шефът разрешава, значи е така!

 

Искам просто да споделя с вас, приятната новина. Предварително се извинявам, но съм много развълнуван и много щастлив!!!!!

И не на последно място, държа да отбележа, че е моята зодия!

Айде честито, да ви е живо и здраво, много да ви разсмива и много вие да го слушате :) :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Най-хубавото през тази седмица ми се случи днес. :yeah: :bravo:

Станах чичо за втори път! Браво на кака ми за мъжкото раждане, имаме момченце за втори път. Още един път поздравления и да е живо и здраво бебето! Вече се почерпихме с колегите, повече от нормалното, но то днес е позволено. Щом шефът разрешава, значи е така!

 

Искам просто да споделя с вас, приятната новина. Предварително се извинявам, но съм много развълнуван и много щастлив!!!!!

И не на последно място, държа да отбележа, че е моята зодия!

Честито и от мен!

Живо и здраво да е бебенцето и вие да сте живи и здрави да го гледате и да му се радвате! :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...