Jump to content

Download.bg -ще се плаща


Препоръчан пост

  • Отговори 103
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

В началото на XXI век бях с спънат интернет. Редовно плащах 5лв за всяко ново списание на Download.bg. Интернетът стана достъпен и по-бърз с времето и аз престанах да давам 5лв за ново списание на Download.bg. След подсещането с писмо от тяхна страна за новата им политика - аз питам, какво толкова предлага в повече Download.bg? Форумът им е ужас от пaлячовци и цинизми, повечето линкове не се обновяват. Това с SMS и ваучери директно лишава българи в чужбина от новата регистрация. Ако новата им политика преуспее - първата ми работа е да ги разкарам от букмаркса на браузера си.

Пешо - хакерът знае как ...

 

Абсолютно съм съгласен с теб. Програмите им можеш да ги намериш навсякъде, стига да имаш малко повечко време, а за форумите да не говорим.

Много отдавна не съм влизал там, а отсега нататък - още по-малко! :lol:

 

Драги админи,тука има много тъпи,блондинкоподобни потребители,които не могат да мислят.Ся не искам да давам примери,но май трябва да изтриете някои мнения,които мислите ,че са обидни за dbg.Не искам да се пишат лоши неща за любимия ми сайт.Не го приемайте това като обида,но така е.

Този vekarata e написал като заглавие Download.bg -ще се плаща, Поредната простотия! и е копнал съобщението за ъпдейт на сайта.Аз тва лично не го броя за "тема".И ако тва беше написано в форума на bnt,аз направо щях да го изтрия.

 

Абе тъп, блондинкоподобен гъз! Я си отивай в любимия сайт и не се мяркай повече тук! Плащай си масрафа и си трайкай! vekarata много точно цитира любимият ти сайт. Плащай си за DVD-та, музика и т.н. Сигурно и в трекери не влизаш?

Link to comment
Сподели другаде

Искам да помоля всички пишещи в темата, малко по-леко с обидите.

Може някой да ви обидел, ама не е начина и вие да отвръщате на обидата с обида.

Ако не ви харесва конкурента ни Download.bg с новата му политика, напускате го и ...

Link to comment
Сподели другаде

vkehayov, част от правилата на форума е да не се обиждат други потребители на форума. Понеже това ти е първи коментар, ще ти се размине с предупреждение. Правилата важат за всички, без значение дали другият си го проси или не.

А колкото до тракерите, така го казваш, сякаш закупуването на легални продукти е идиотщина, а посещаването на тракери е геройство. Ако имаш това (или нещо подобно предвид), то ще си позволя да не се съглася.

Link to comment
Сподели другаде

И за да има полза от цялата тема - бихте ли обяснили какво могат да правят в този сайт ОБИКНОВЕНИТЕ потребители БЕЗ да плащат? Защото аз поне не мога да се сетя остава ли нещо след

Само потребителите с "Премиум достъп" ще могат да:

- свалят програми;

- четат статии (в това число и новите);

- търсят фирми в Топ95;

- пишат във Форума;

- ползват още много екстри...

 

 

. . . . сетих се - да разглеждат рекламни банери, и информация как да си платят.

Link to comment
Сподели другаде

И за да има полза от цялата тема - бихте ли обяснили какво могат да правят в този сайт ОБИКНОВЕНИТЕ потребители БЕЗ да плащат? Защото аз поне не мога да се сетя остава ли нещо след
Само потребителите с "Премиум достъп" ще могат да:

- свалят програми;

- четат статии (в това число и новите);

- търсят фирми в Топ95;

- пишат във Форума;

- ползват още много екстри...

. . . . сетих се - да разглеждат рекламни банери, и информация как да си платят.

Можеш да научиш за излязла нова версия на някоя програма, ако случайно си я пропуснал в по-бързите от тях сайтове. А след това да си я изтеглиш от някъде, където не са въвели толкова радикален метод да се борят със световната криза.

...но за целта има RSS, не е нужно да им гледаш рекламите...

Link to comment
Сподели другаде

Навсякъде мога да си намеря програми,според мен ценното в един форум са модераторите.Милен се справяше добре в един друг форум,прави го и тук.Събра добър екип.Хора готови да помогнат на всеки.Download.bg няма да ми липсва.
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Стана ми интересно как се „развива“ Download.bg като комерсиален сайт.Оказва се че за първите два месеца е загубил 45% от посетителите си. Съответно с -20.94% за януари и -24.38 за февруари.С такива темпове на „развитие“след още 2 месеца бог да им е на помощ. :crosseyes1:

 

http://prikachi.com/files/632844M.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Стана ми интересно как се „развива“ Download.bg като комерсиален сайт.Оказва се че за първите два месеца е загубил 45% от посетителите си. Съответно с -20.94% за януари и -24.38 за февруари.С такива темпове на „развитие“след още 2 месеца бог да им е на помощ. :crosseyes1:

 

http://prikachi.com/files/632844M.jpg

Дори и като беше безплатен не съм влизал повече от 5-6 пъти.Не ми е харесвал никога този сайт.Няма програма,която да не може да се намери.GOOGLE за какво е?Платени или не все ми е тази.Явно разчитат на някой заблуден,но ме съмнява да има и един такъв.За мен е наглост да искат пари за безплатна програма за да си я дръпнеш от техния сайт.RIP

Link to comment
Сподели другаде

Тази тяхна политика,може би щеше да работи преди 5 години,но сега е смешно...!

Нормално посещаемостта им да падне драстично,оттам и рекламодателите ще се дръпнат,и после ще се опитват да наваксват загубени потребители.

Аз махна ли се отнякъде,трудно се връщам !

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...