Jump to content

Проблеми и съвети при работа със Skype/Скайп


Препоръчан пост

Здравейте!От няколко дни се както си работя със Скайп и се появява прозореца, който съм очертал с червено на снимката. Някой има ли идея от какво може да е това? Странното е, че и един приятел ми се оплака, че от скоро и при него се появява същото. С Windows7 Enterprise x86 съм.

post-8038-0-38348800-1346573154_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 727
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Доколкото знам, това е бъг в самия софтуер или поне до този момент не е дадено ясно обяснение за това коя е причината за появата на тази грешка. Опитайте да преинсталирате Skype.
Link to comment
Сподели другаде

От известно време ми се появява съобщение за грешка в Скайп. Сканирах няколко пъти със SAS, MBAM и Аваст, които не откриват никакъв проблем. Иначе всичко работи нормално - скайп-също. Скайпа ми е 5.10 Ако някой има престава как да направя така, че да не се появява повече това съобщение ще съм много благодарна. Снимах го и го качвам.

post-9296-0-69130000-1346576835_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

От известно време ми се появява съобщение за грешка в Скайп. Сканирах няколко пъти със SAS, MBAM и Аваст, които не откриват никакъв проблем. Иначе всичко работи нормално - скайп-също. Скайпа ми е 5.10 Ако някой има престава как да направя така, че да не се появява повече това съобщение ще съм много благодарна. Снимах го и го качвам.

И аз имам същия проблем от няколко дни и преди малко също пуснах тема, но отговор няма до сега. Един приятел също ми се оплака от същото.

Link to comment
Сподели другаде

Съжалявам - не видях, че има същата тема.

Деинсталирах, почистих със ccleaner, изтрих папките на скайп от с/програмни файлове и от appdata; свалих най-новата версия от официалния сайт. После рестартирах, за да видя дали ще се появи съобщението и до сега не се е появило. Дано повече да нямам проблеми с него. Пробвай и ти да преинсталираш, като почистиш и изтриеш остатъците преди да инсталираш отново.

Link to comment
Сподели другаде

И аз видях това при мен. Но преди това имах (не знам как, инсталирана "добавка клик то колл", понеже ми се ъпдейтва...). И като я видях в Рево ънинсталер и я изтрих. И мисля че от това да е било при мен. Но го преинсталирах, от тук си взех новата версия и сега не знам как е,-не съм обърнал внимание. Мислех си да кача по-стара за да не ползва толкова ресурси, но ... -не го ползвам много.
Link to comment
Сподели другаде

моля помагаите.....преди 6-7месеца изтрих един от приателите ми но, сега ми трябва да видя един разговор с него...четох доста по темата но,уви........не съм идиот но,както са посо4или в други теми за C:Documents and SettingsUserApplication DataSkype неставааааааааааааа

защтото на моя комп. стигам до тук C:Documents and SettingsUser

моля даите савет....благодаря предварително

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...