Jump to content

Проблеми и съвети при работа със Skype/Скайп


Препоръчан пост

п.п При това положение, някой може ли да ми каже обективна причина, за да се върна на skype 3? С какво старите версии превъзхождат новите?

 

Никога не ми е харесвало скайпа да се миксира с други неща,говоря конкретно за тоя скапан фейсбук!!!

Старите версии превъзхождат новите версии с това че са по изчистени!

В плюс да добавя,че сигурността е и по голяма при по старите версии на скайпа!

 

п.п2 Също така, 5-та версия има едно съществено удобство - при чат с 10 абоната, не се налага да отварям 10 прозореца, а един и само се налага да направя един клик върху името на абоната.

 

На мен пък точно това ми харесва,че всичко е по скритичко,при по старите скайп версии,не е нужно когато имам някой гост или някой познат вкъщи да ми разглеждат скайп абонатите,кликам си отделното прозорче за писане и си пиша спокойно! ;)

Иначе при при версия 4.2 това удобство за чатене с 10 абоната,за което спомена го има също!

За мен лично версии 3.8 и 4.2 са най-добри всичко останало е боклук и то пълен,в пълния смисъл на думата! ;)

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
  • Отговори 727
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Защо не пробваш да махнеш скайп с "RevoUnistaller" след това да инсталираш "Skype 3.8".

 

махнах всичко с "RevoUnistaller" и инсталирах скайп 3.8

продължава да вписва доста време и отново не става

Link to comment
Сподели другаде

И с Revo да деинсталира пак има остатаци .След ,като го деинсталираш ,почисти и ръчно всичо в C свързано със скайп .

Ако се затрудняваш отвори C и в търсачката напиши Skype ,какво то излезне го изтрий ,рестартирай машината и пробвай инсталация на чисто .

Случайно да ползваш рутер ,може проблема да е от него .Ако ползваш такъв го рестартирай .

Link to comment
Сподели другаде

И с Revo да деинсталира пак има остатаци .След ,като го деинсталираш ,почисти и ръчно всичо в C свързано със скайп .

Ако се затрудняваш отвори C и в търсачката напиши Skype ,какво то излезне го изтрий ,рестартирай машината и пробвай инсталация на чисто .

Случайно да ползваш рутер ,може проблема да е от него .Ако ползваш такъв го рестартирай .

 

всички остатъци ги бях изтрил след като използвах и програмата

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...