Jump to content

Проблеми и съвети при работа със Skype/Скайп


Препоръчан пост

Преди въвеждане на име и парола се дава инструменти -> свързване

и така трябва да изглежда с същият порт който е на смимката след онлайн диагностика на скайп в предишния коментар

post-13081-0-35303700-1342941483_thumb.jpg

post-13081-0-58292300-1342941494_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 727
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Здравейте!

Бих искал да попитам : Как мога да направя някой мой абонат в общата дискусия на скайпа,домакин(аз съм създател на дискусията)?!

Благодаря ви за отговора предварително! :gentlemen:

 

 

П.П.

Скайп командите ги имам(/help),но не зная тях ли трябва да ползвам(и ако да,коя от всички) или си има други начини?

Ако и скайпа е от значение,в момента ползвам скайп 4.2.0.187!

Link to comment
Сподели другаде

Първо трябва да станеш "създател", въпреки че ти си започнал дискусиите. Сиреч долу трябва да си виждаш в статуса "Създател" или беше нещо подобно.

 

За да станеш създател в дискусията използвай:

 

/goadmin

 

След това дясно копче върху потребителя и горе трябва да имаш опция "Повиши абоната в домакин".

Link to comment
Сподели другаде

Първо трябва да станеш "създател", въпреки че ти си започнал дискусиите. Сиреч долу трябва да си виждаш в статуса "Създател" или беше нещо подобно.

 

За да станеш създател в дискусията използвай:

 

/goadmin

 

След това дясно копче върху потребителя и горе трябва да имаш опция "Повиши абоната в домакин".

 

Хубаво е че си решил да помогнеш,но всъщност се оказа че няма нищо вярно в това което казваш,пробвах го на скайп версии 3.8 и 4.2 и не става с тази команда!

Иначе разбрах как стават нещата - https://support.skyp...mands-and-roles

изписва се "/setrole username MASTER" ,без кавичките и на мястото на username,пишете името на скайп абоната!

Надявам се да съм помогнал и на други хора с моя коментар! :gentlemen:

 

П.П.

За другите версии на скайпа,не зная дали става,а и няма да пробвам!

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Здравейте! Днес се реших да инсталирам по-стара версия на Skype, защото тези новите ми тормозят компютъра ( 2.4GHz 1.2Gb RAM 512 Video макар че това вече не ми е големия проблем). Първо инсталирах една много стара версия 3.8, но тя дори не ми зареди абонатите. После инсталирах 5.1 но тя зареди повечето без едно момиче (поне само нея забелязах). Реших да си погледна хронолигията с нея, но такава нямаше ( проблема с хронологията се оказа, че не е само с този абонат). Реших че е от версията и инсталирах най-новата. Учудващо за сега няма проблема с товаренето на процесора ми. След около 5 мин. след вписването се появи хронология от онзи ден, но не и преди това. Гледах много други теми по този въпрос, но не намерих случай като моя, защото след като влязох в Application data/Skype папката с моя акаунт си беше там и е с големина 100 mb. Всичко това се случи в последния половин час (ако това е от значение за възстановяването) . Ако някой знае какво мога да направя, за да си възстановя хронологията ще съм му благодарен!
Link to comment
Сподели другаде

Виж сега... за версия 3.8 може доста да поспорим, тъй като всичко над нея е пръшница (разбирай изходен формат на гъза след разстройство).

 

По принцип хронологията се "възтановява" когато се впише отсрещния абонат, но не виждам причина да не може да се зарежда по - стара хронология, освен ако не е затрита по някакъв начин при дейнсталацията.

 

Да се възтанови хронологията, ако е затрита... Си е много сложна работа. Трябва да се прибегне към софтуер за възтановяване на файлове от твърдия диск (ако евентуално не е имало презаписвания на същото място), за да възтанови файловете, но въпреки всичко ми се струва доста трудоемко, имайки предвид, че ще се възтановяват и други файлове с подобни критерии.

 

100 MB? WTF? Оо Nevermind...

 

Опитай с тази програма: http://dox.bg/files/dw?a=680a099978

 

Сваляш, разархивираш, стартираш и търсиш. Имай предвид, че програмата е тествана на версия 3.8 и те уверявам, че работи. За следващите версии не съм напълно сигурен.

 

Успех.

Link to comment
Сподели другаде

Значи имам следния проблем.. като сменям езика (ctrl+shift) в скайп и всичко ми зависва за 5-10 секунди..И се получава много кофти..На какво може да се дължи това? Ползвам NR BG-Fix Tool .Преди съм ползвал флекстайп и нямах подобен проблем(преди 3-4 преинсталаций на ОС).С win XP SP3 съм .
Link to comment
Сподели другаде

Ами замръзват всички прозорци..стават неактивни дори и да ги кликам..Само мишката мога да местя

 

NR BG-Fix Tool използва ли го с инсталационен диск на windows?

Link to comment
Сподели другаде

Моят инструмент няма как да има вина за каквото и да било. Казвам за всеки случай.

Иначе само докато Skype е на преден план и се смени езикът ли има такова замръзване?

Link to comment
Сподели другаде

Моят инструмент няма как да има вина за каквото и да било. Казвам за всеки случай.

Иначе само докато Skype е на преден план и се смени езикът ли има такова замръзване?

Да ,само тогава..
Link to comment
Сподели другаде

Моят инструмент няма как да има вина за каквото и да било.

Nasty, ah? :kissed: :haha:

 

С каква антивирусна си? Направи един преглед с Malwarebytes http://softvisia.com/download.php?view.1228 и прикачи лога тук, за да видим дали няма нещо друго, което да прави този проблем.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...