Jump to content

Проблеми и съвети при работа със Skype/Скайп


Препоръчан пост

1. Нищо не разбрах от това, което си написал ! Моля те пиши по-грамотно.

2. Мисля, че си пуснал темата в грешен раздел !

3. Application Data е скрита папка ! Откриването и става: My computer - горе на лентата Tools - Folder Options - View - Show Hidden Folders/Files (за да се покажат).

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 727
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

явно не сте ме разбрали....извинявам се за неграмотното писане.....

имаше версия на скаип на която можеш да видиш какво си си писал с даден абонат,но коя е версията и дали ако сам го блокирал или премахнал дали може да се види?

Link to comment
Сподели другаде

благодаря....

намерих каде е хронологиата но немога да я раз4ета защото е с иероглифи някакви...ако може пак да ми помогнете

 

А как са настроени регионалните настройки? България/ски (Bulgaria/n) ли е навсякъде?

Виж на таба Advanced, какъв език използваш за non-Unicode programs.

Разгледай това ръководство, може да ти е от полза!

Link to comment
Сподели другаде

благодаря отново......но......

"В него трябва да изберете къде се намира инсталационния диск на Windows XP като натиснете бутона "Browse...". За целта поставете преди това инсталационния диск в някое от оптичните си устройства и го посочете в гореспоменатия диалогов прозорец." хахаха и аз нямам диск....

ще трябва да пробвам нещо друго..ако не досаждам пак да помогнете

Link to comment
Сподели другаде

откачам вече ....нищо нестава,но караи ще пробвам при някои приятел може пак да ми помогне с тея ироглифи,може да се отварят с някаква програма....благодаря ви

е ако има някои някаква идея няма да го варна

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте,

Толкова съм бясна на скайп и на себе си че реших да ви попитам един "смешен,дори тъп" въпрос /но просто нямам обяснение/ :

възможно ли е когато аз съм на "отсъстващ" режим в скайп а др. потребител,който е на "отпочиващ",когато ми пише да има някаква причина да не получа съобщението му

Преди /от толкова години ползвам skype,"знам му и млечните зъби" както се казва/ никога без значение дали аз или някой др потребител от скайп,с който съм си писала някое съощение да не съм го получила /или както в този случай днес при мен/ да го получа след няколко дни ест. когато и аз и др. потр. сме на линия /т.е което и да е състояние без извън линия/ едновременно.

Благодаря предварително !

P.S - просто при мен в следствие на това недоразумение се получи едно неразбирателство и се чудя дали нямам аз някаква вина

Link to comment
Сподели другаде

На мен ми се е случвало дадено съобщение да не се получи (от мен или другия участник), независимо че и двамата сме онлайн. Подозирам, че мрежата на Skype не е от най-надеждните. Това се случваше основно преди, но и в днешни дни ми се е случвало отвреме навреме.
Link to comment
Сподели другаде

При стартиране на скайп ми изписва тази грешка.

http://prikachi.com/images/116/5278116t.jpg

 

Някой знае ли как мога да я отстраня?

Ето същите грешки, и съвети за решаването им:

http://community.skype.com/t5/Windows/Unterminated-element/td-p/989296

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...