Jump to content

Преинсталация на Windows XP


TONIKA

Препоръчан пост

Здравейте!Много Ви моля спешно да ми помогнете!Исках да си изтегля нов офис пакет и се натъкнах на WORDPAK - и стана мазало.Всички фаилове, на които имах текст и таблица не се отварят.Как да оправя нещата-много ми е спешно?Искам да питам и как се възстановяваше системата от контрол панела?Поздрови на всички!
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 168
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Здравей,

Опитай да деинсталираш това, което е причинило проблема или да използваш System Restore.

Ако сегашния ти офис пакет е повреден, можеш да опиташ да инсталираш OpenOffice.org или да използваш Google Документи, например.

Link to comment
Сподели другаде

WORDPAK я махнах от контрол панела,но файловете са същите-не се отварят.Новия офис пакет на майкрософт....org въобще не струва.Искам да си сложа стария 2003,но не става.С възстановяване на системата дали ще се оправят нещата?
Link to comment
Сподели другаде

Не успявам да върна системата-изписва ми че е невъзможно.Зададох период 30.04.2010.По кратък период ли за задам?С XP съм.

Да - преди инсталирането на офис пакета.

Link to comment
Сподели другаде

Върнах системата от 31,05,2010 и ми даде,че е възстановена. Eто какво се получи:

1.някои от файловете ми се оправиха,но не всички. изписва ми ,че има проблем в C:program files\microsoft office\office11\1033\setup.chm

изнамирам всичките,но setup.chm го няма

2.изписва ми,че e правен опит да бъде деинсталиран сървъра SQL /SGLEVN.70.RLL/съобщението ми дава,че е повреден и трябва да се деинсталира. в контрол панела не го откривам, за да го деинталирам

3.искам да питам дали има програма,която да конвентира каквито и да са видове файлове в обикновени уърд и ексел файлчета

 

МНОГО БЛАГОДАРЯ за помощта на всички! :peace:

Link to comment
Сподели другаде

Не разбрах дали проблемът е решен.

 

Иначе няма как всякакъв файл да се превърне в Word/Excel, защото не всеки файл е текстов файл. Или и това не съм разбрал правилно?

Link to comment
Сподели другаде

Не е

Като за начало опитай да деинсталираш първо пакета и тогава да го инсталираш наново.

 

SUPERAntiSpyware си я "откраднах" от форума.Тя достатъчна ли е или да си сваля например и авастито?

Това какво общо има с текущия проблем?

Link to comment
Сподели другаде

Офис пакета ....2003 не мога да го деинсталирам.Излиза прозорец и ми показва,че започва да деинсталира,но стига да средата на деинтсалацията и изчезва прозореца и така пакета си седи.

А да антивир програма-просто питам

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...