Jump to content

Най-хубавото нещо през тази седмица!


Препоръчан пост

Бях на едно красиво местенце с приятели. Цяла вечер будни, говорихме, смеехме се, танцувахме.. беше супер :)

Ц-ц-ц-ц-ц-ц- брех, каква конспирация-я-я-я- Ц-ц-ц-ц-ц-ц. :ph34r:

Ще споделиш ли мястото на събитието, или да звънкам в мобилните оператори по GPRS да ви разконспирираме? :P

;)

По темата - понеже съм в ремонт /къщата в Самоков/ тази седмица ми се случи да потръгнат работите там, разплатих се с майстори, накупувах материалите на ~90%. След това се видях с новите /стари/ приятели Destiny и Vanina /Деси и Ваня/ в "Ред Рок", после в неделя и с Любо и Яна - в тази тема

Успехи на всички!

;)

Редактиран от Юнак
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 256
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ето какво ми се случи в началото на новата седмица и не се сдържах да го споделя с Вас, много ми е забавно:

http://img375.imageshack.us/img375/9043/tombola1gn.jpg

За тези, които не знаят... аз съм Деси. :)

Link to comment
Сподели другаде

Ц-ц-ц-ц-ц-ц- брех, каква конспирация-я-я-я- Ц-ц-ц-ц-ц-ц. :ph34r:

Ще споделиш ли мястото на събитието, или да звънкам в мобилните оператори по GPRS да ви разконспирираме? :P

 

 

Мястото е резервата "Червената стена" над манастира в Бачково :) Там има един красив водопад, мисля и че се намирара 2-рия по големина водопад в България :P

Ето и снимчица ;)

 

http://img405.imageshack.us/img405/9463/waterfall116yj.th.jpg

 

Но ние бяхме там от обяд до вечерта, след това се пренесохме в една къща :D Иначе мястото е супер, заслужава си да се иде :)

Редактиран от baby_face
Link to comment
Сподели другаде

Я да споделя с вас новата си служебна придобивка от 13 април :

/Снимката е правена с Нокия 6230i/

 

http://img207.imageshack.us/img207/1030/dacialogan4av.th.jpg

 

За булката ;) можете да се информирате от тук - Dacia Logan 1.5 DCI

Редактиран от Юнак
Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
Най-хубавото нещо през тази седмица беше, че Мирето ми помагаше страшно много, че през цялото време беше до мен и ме караше да се чувствам добре. Сайтът върви повече от добре, днес ъпдейтнах до последната версия, а много скоро готвя изненади, които нарочно пазя в тайна, за да ви е интересно.
Link to comment
Сподели другаде

Има няколко неща, които се случиха тази седмица:) Първо в събота бях на предварителен изпит по химия и изкарах хубавата оценка отличен 5.64:) Т.е. от сега си имам едно сигурно място за университет(макар този университет да не ми е целта). Другото нещо е, че днес бях на защитата на един проект по физика (темата му беше "Озонът в атмосферата и неговото опазване"). Не шпродължаваме с екипа нататък, но въпреки това прекарах един стархотен ден с приятели в София:)
Link to comment
Сподели другаде

Тази седмица мога да се похваля, че за първи път в живота си стъпих на канадска земя.

Оттук започвам обаче да се оплаквам

1. Постоянно вали и времето е ужасно, не мога да направя една хубава снимка.

2. Тук всички цени са преди данъци, допълнително плащаш по 15% данък, тъпа история.

3. Патките от протокола са ми объркали командировката, в резултат на което едва успях да си платя хотела и да не бера срам пред колегите от други държави.

4. Незнайно защо от обслужващата ме банка в България са решили да ми блокират кредитната карта, поради което стана много сконфузно в един магазин, както се бях натоварил да купувам разни неща. Обадих се до България и с тон на добре премерена заплаха успях да обясня на момичето от банката, че мога да им търся отговорност. Тя с цялото си нахалство започна да ме убеждава, че не съм разбирал и не съм знаел как да си ползвам картата. Наложи ми се да й спомена къде работя и с какво се занимавам, та се заеха с проблема и след около 2 часа вече нямах проблеми с картата. Познайте, проблема не беше в мен...

5. Като за капак се оказва, че интервалът между полетите от Отава-Торонто и Торонто-Франкфурт ми е само 1 час, поради което от летището ми обясниха че утре едва ли ще успея да си хвана самолета.Сега издирвам свободен оператор на Еър Канада, за да се опитам да си променя резервацията....иначе ще имам един дооооста дълъг престой на летището в Торонто....до следващия свободен полет.

 

Както народа го е казал - Човек е човек, когато е на път!

Link to comment
Сподели другаде

Тази седмица мога да се похваля, че за първи път в живота си стъпих на канадска земя.

Оттук започвам обаче да се оплаквам

1. Постоянно вали и времето е ужасно, не мога да направя една хубава снимка.

2. Тук всички цени са преди данъци, допълнително плащаш по 15% данък, тъпа история.

3. Патките от протокола са ми объркали командировката, в резултат на което едва успях да си платя хотела и да не бера срам пред колегите от други държави.

4. Незнайно защо от обслужващата ме банка в България са решили да ми блокират кредитната карта, поради което стана много сконфузно в един магазин, както се бях натоварил да купувам разни неща. Обадих се до България и с тон на добре премерена заплаха успях да обясня на момичето от банката, че мога да им търся отговорност. Тя с цялото си нахалство започна да ме убеждава, че не съм разбирал и не съм знаел как да си ползвам картата. Наложи ми се да й спомена къде работя и с какво се занимавам, та се заеха с проблема и след около 2 часа вече нямах проблеми с картата. Познайте, проблема не беше в мен...

5. Като за капак се оказва, че интервалът между полетите от Отава-Торонто и Торонто-Франкфурт ми е само 1 час, поради което от летището ми обясниха че утре едва ли ще успея да си хвана самолета.Сега издирвам свободен оператор на Еър Канада, за да се опитам да си променя резервацията....иначе ще имам един дооооста дълъг престой на летището в Торонто....до следващия свободен полет.

 

Както народа го е казал - Човек е човек, когато е на път!

 

Хех, Neuton Gimic, стискам палци да се подреди всичко с полета... иначе да не те гледаме в "Терминалът 2" :P :haha:

Link to comment
Сподели другаде

Ами преди малко се върнах от концерт на Константин и беше страхотно! Той е голям сладур, все едно няма разлика от това, което на телевизията и това, което беше! :) Пееше на живо, дори акустично преди всяка песен, шегуваше се! Абе весел човек.. и страшно готин :yeah: Аз успях да се добера до него.. йееееее :P
Link to comment
Сподели другаде

Взех, че се влюбих до уши :love1: .... - от 10 години не ми се беше случвало.

Стискайте палци - ке играме оро.... :thumbsup: :peace:

Супер Юнак!

Стискам палци и на краката даже. За орото не се притеснявай- от мен музиката или оркестъра, както кажеш. :)

Link to comment
Сподели другаде

Взех, че се влюбих до уши :love1: .... - от 10 години не ми се беше случвало.

Стискайте палци - ке играме оро.... :thumbsup: :peace:

 

Дали пък няма да ме огрее скоро да ти гледам деца :haha:

 

Най-хубавото нещо за мен е, че моето момче си е отново при мен. :blush: :kiss1:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...